Pláštěnka na kočárek

32
17.12.04 10:31

Pláštěnka na kočárek

jelikož nemám s pláštěnkou na kočárek vůbec žádné zkušenosti nevím zda se může používat když je venku pod nulou? Dnes venku chumelí a trošku mrzne, můžu použít pláštěnku? poraďte, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
17.12.04 12:50

A proč ne? :D Ta pláštěnka trochu ztuhne … ale jinak no problem :D Já ji zrovna dneska měla taky, byla děsná fujavice.

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6381
11.8.11 08:48

Ahoj holky, jsem prvorodička a možná teď budu mít trochu blbý dotaz, nemůžeme se totiž s manželem doma shodnout…je potřeba koupit pláštěnku na hluboký kočárek i sporťák? Já si myslím, že jo, ale manža tvrdí, že je to zbytečný…Pláštěnka není jen do deště, nebo jo? Já bych ji asi použila i proti větru a když sněží? Nebo je to blbost? :nevim: Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
12.8.11 13:37

Urcite to blbost neni, plastenku potrebujes, presne jak rikas. Ikdyz snezi, fouka a hlavne…kdyz te nekde prekvapi dest..tak je dobre ji mit stale pod kocarkem. Nemusis kupovat original plastenku od znacky co mas kocarek. Daji se sehnat levnejsi od znacky Emitex…jsou to univerzalni plastenky pro vic typu kocarku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6381
13.8.11 19:52

Díky :palec: tak jsem si už objednala tu univerzální od emitexu :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
9.11.12 15:55

pláštěnka

Ahojky,
máte některá pláštěnku na sportovní korbu kočárku Firkon Vario Long? A kde se dá sehnat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama