Asentra 75 mg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kapapapa
Nováček 3 příspěvky 25.12.17 23:06
Asentra 75 mg

Holky kolik berete, pokud to někdo berete…?

Reklama

Reakce:

Britana
Kecalka 361 příspěvků 25.12.17 23:26

100mg, jednou za den.

Kapapapa
Nováček 3 příspěvky 25.12.17 23:28

Beru 75mg a zkouším 50 mg a po týdnu citim že to stojí za prd…Bereš ráno nebo večer?

Britana
Kecalka 361 příspěvků 25.12.17 23:31

Večer

Kapapapa
Nováček 3 příspěvky 25.12.17 23:33

Děkuji ti…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 10:51

@Kapapapa A to bereš jen týden, nebo jen týden tu sníženou dávku? Mě trvalo asi 3 měsíce, než Asentra zabrala, tak jak má.
Anonym z osobních důvodů

samara17
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 27.02.18 20:00
@Anonymní píše:
@Kapapapa A to bereš jen týden, nebo jen týden tu sníženou dávku? Mě trvalo asi 3 měsíce, než Asentra zabrala, tak jak má.
Anonym z osobních důvodů

Dobry vecer. Chrela jsen se vas zeptat jak jste to mela s Asentrou..berou uz 3 mesic 100ku rano a vecer.. ale asi 2 tydny dozadu mi zacali stavy - zaludek na vode nebo spatne, motani hlavy, poceni..vecer si musin davat pulku Rivotril abych mohla usnout a nemut druhy den zachvat. Jak ji snasite, jak vam po ni je? Dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama