Asentra 75 mg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kapapapa
Nováček 3 příspěvky 25.12.17 23:06
Asentra 75 mg

Holky kolik berete, pokud to někdo berete…?

Reakce:
Britana
Kecalka 364 příspěvků 25.12.17 23:26

100mg, jednou za den.

Kapapapa
Nováček 3 příspěvky 25.12.17 23:28

Beru 75mg a zkouším 50 mg a po týdnu citim že to stojí za prd…Bereš ráno nebo večer?

Britana
Kecalka 364 příspěvků 25.12.17 23:31

Večer

Kapapapa
Nováček 3 příspěvky 25.12.17 23:33

Děkuji ti…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 10:51

@Kapapapa A to bereš jen týden, nebo jen týden tu sníženou dávku? Mě trvalo asi 3 měsíce, než Asentra zabrala, tak jak má.
Anonym z osobních důvodů

samara17
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 27.02.18 20:00
@Anonymní píše:
@Kapapapa A to bereš jen týden, nebo jen týden tu sníženou dávku? Mě trvalo asi 3 měsíce, než Asentra zabrala, tak jak má.
Anonym z osobních důvodů

Dobry vecer. Chrela jsen se vas zeptat jak jste to mela s Asentrou..berou uz 3 mesic 100ku rano a vecer.. ale asi 2 tydny dozadu mi zacali stavy - zaludek na vode nebo spatne, motani hlavy, poceni..vecer si musin davat pulku Rivotril abych mohla usnout a nemut druhy den zachvat. Jak ji snasite, jak vam po ni je? Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >