Reklama

Asentra 75 mg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kapapapa
Nováček 3 příspěvky 25.12.17 23:06
Asentra 75 mg

Holky kolik berete, pokud to někdo berete…?

Reklama

Reakce:

Britana
Kecalka 364 příspěvků 25.12.17 23:26

100mg, jednou za den.

Kapapapa
Nováček 3 příspěvky 25.12.17 23:28

Beru 75mg a zkouším 50 mg a po týdnu citim že to stojí za prd…Bereš ráno nebo večer?

Britana
Kecalka 364 příspěvků 25.12.17 23:31

Večer

Kapapapa
Nováček 3 příspěvky 25.12.17 23:33

Děkuji ti…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 10:51

@Kapapapa A to bereš jen týden, nebo jen týden tu sníženou dávku? Mě trvalo asi 3 měsíce, než Asentra zabrala, tak jak má.
Anonym z osobních důvodů

samara17
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 27.02.18 20:00
@Anonymní píše:
@Kapapapa A to bereš jen týden, nebo jen týden tu sníženou dávku? Mě trvalo asi 3 měsíce, než Asentra zabrala, tak jak má.
Anonym z osobních důvodů

Dobry vecer. Chrela jsen se vas zeptat jak jste to mela s Asentrou..berou uz 3 mesic 100ku rano a vecer.. ale asi 2 tydny dozadu mi zacali stavy - zaludek na vode nebo spatne, motani hlavy, poceni..vecer si musin davat pulku Rivotril abych mohla usnout a nemut druhy den zachvat. Jak ji snasite, jak vam po ni je? Dekuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >