Asentra a triticco

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
deliska
11.2.16 16:34

asentra a triticco

Ahojte lidi mam takovou prosbu jiz pul roku uzivam asentru pul tablety 50 vecer
Mam problem se spanim ze se nekolikrat budim dr mi predepsala triticco ctvrtku tablety pred spanim psycholozka rikala ze se to muze brat oboji a obvodi zase ze musim tu asentru postupne vysazovat :nevim: mate s tim nejake zkusenosti :think: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9683
11.2.16 16:43

@deliska Já mám teda jinou kombinaci tablet, ale zaujalo mě, že píšeš 1/4 triticca…Tablety Triticco, co mám já se dají dělit na třetiny :think:. A jsem teda tatar - večer jsem si místo třetiny dala celou tabletu a k tomu i ten druhý lék…Spala jsem jak mimino, ale praštěná jsem ještě teď a ráno mě šíleně bolela hlava a měla jsem závrať.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.16 16:44

Psycholožka nepředepisuje léky ;), ale má pravdu. Lze brát obojí, třeba si to rozlož, Asentru ráno a Trittico na noc. Určitě nic nemusíš vysazovat, naopak ty dva léky se doplňují, každý působí trochu jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
495
11.2.16 17:29

Já beru Asentru 50 a říkala mi ráno že by mě večer moc nabila a nemohla bych spat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.16 17:53

Ahoj, já beru přesně tuhle kombinaci, i když v jiných (vyšších) dávkách, ale Asentru ráno a Trittico večer. Onehda jsem si omylem vzala Asentru večer místo Trittica a celou noc jsem nespala; to byl docela úlet. Asi bych ti poradila to brát tak jako já (Asentru ráno, Trittico večer), ale určitě bych to pro jistotu probrala s psychiatrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6378
11.2.16 18:05

Jak vás tak čtu, tak asi nejsem jediná, kterou Asentra nakopává..Já teda mám takovej vnitřní třes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.16 18:09

Mě Zoloft (stejná účinná látka) taky nenakopl, ale po Tritticu se mi docela dobře spalo. Zoloft ráno, Trittico na noc.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
11.2.16 18:42

@SlecnaSally Já myslím, že v mém případě mi vyšší dávka zvyšuje tlak, tak se mi z toho motá hlava a víc mi buší srdce. No pro jistotu jsem si hned naběhla koupit dávkovač na léky, ať už si to nepletu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jo, po Tritticu se spí dobře. Pokud si dobře vzpomínám, poprvé, když jsem si ho vzala, tak jsem spala v kuse 13 hodin :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.16 15:00

Asentra ráno, trittico večer. Spí se po něm výborně. léky předepisuje psychiatr ne psycholog.

• Citovat
  • Nahlásit
593
9.9.20 09:23

Obnovují diskuzi… ;) beru Asentru 50 a cítím se dobře a 4 den beru triticco 1/3..na brutální nespavost. Cítím takový vnitřní třes svalů na nochach, občas zrychleny tep a sucho v puse…muze se tato kombinace kombinovat? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
10.9.20 13:41

@mikoy Bohužel neporadím, ale zajímá mě, jestli nespavostí trpí normálně, nebo ti začla s užíváním asentry? Já totiž jedu třetí týden s asentrou a spaní je uplná hrůza a to jsem vždycky spala skvěle 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
1.7.22 03:00

Obnovuji diskuzi.
Kvuli uzkostem a panicke atace jsem od obvodniho dostala Asentru rano tabletu a Trittico tabletu 75mg vecer (spatne spim diky uzkostem).
Par let dozadu jsem uz jedny antidepresiva brala, byly nasazeny psychiatrem na pocinajici depresi, ale byly jina (Magrilan). Nepamatuji si, ze bych mela nejake problemy s jejich nasazenim.
Nyni - beru je treti den - citim dneska i vcera takovy stazeny hrudnik a musim jako by nadechovat na silu, jako kdyz ma clovek tu uzkost…
Je to normalni?
Psychiatr me objednal az na 8/8, driv nebyl termin a odkazal me na praktika. Praktik mi napsal toto + Frontin na akutni panicky zachvat jednorazove s tim, ze ma od dneska 7 dni dovolene a zastupuje ho silena kravka doktorka, ktere se ptat nechci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6905
1.7.22 06:41
@Kacatko1986 píše:
Obnovuji diskuzi.
Kvuli uzkostem a panicke atace jsem od obvodniho dostala Asentru rano tabletu a Trittico tabletu 75mg vecer (spatne spim diky uzkostem).
Par let dozadu jsem uz jedny antidepresiva brala, byly nasazeny psychiatrem na pocinajici depresi, ale byly jina (Magrilan). Nepamatuji si, ze bych mela nejake problemy s jejich nasazenim.
Nyni - beru je treti den - citim dneska i vcera takovy stazeny hrudnik a musim jako by nadechovat na silu, jako kdyz ma clovek tu uzkost…
Je to normalni?
Psychiatr me objednal az na 8/8, driv nebyl termin a odkazal me na praktika. Praktik mi napsal toto + Frontin na akutni panicky zachvat jednorazove s tim, ze ma od dneska 7 dni dovolene a zastupuje ho silena kravka doktorka, ktere se ptat nechci :nevim:

Bohužel je to normální a patří to k tomu… nezbývá než zatnout zuby…
Ale neboj… ono se Ti brzy uleví :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.22 07:38

Ano, je to normální, ze začátku se může naopak vše ještě zhoršit. U mě první týden brání AD byl ten nejhorším v mém životě, pak se to pomalu zlepšovalo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat