čtyři měsíce po klíštěti na rameni mě to rameno bolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 08:39
Asi blbost

Holky před před 4 měsíci jsem měla na rameni klíště. Krevní testy ok je možné, že mě od té doby občas bolí to raneno? Asi blbost jen se ptám děkuji

Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 06.01.19 08:42

A krevni testy byly dělané kdy? Nějaký flek tam není?

Ketris
Echt Kelišová 9762 příspěvků 06.01.19 09:08
@Anonymní píše:
Holky před před 4 měsíci jsem měla na rameni klíště. Krevní testy ok je možné, že mě od té doby občas bolí to raneno? Asi blbost jen se ptám děkuji

Mivala jsem neco podobneho.. i rok po klisteti na zadnim rameni me tam obcas pichlo nebo zabolelo. Nastesti je to uz davno pryc, podle doktora se stale obnovuji bunky a ranka se zaceluje, i kdyz se zda, ze je vse ok. Takze by to melo odeznit, ale pro svuj klid si radeji zajdi k doktorce :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 09:09

@Rive 6 týdnů po klíštěti a byli ok žádný flek ani na tom místě ani jinde nebyl právě .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 09:18

@Ketris
Děkuji byla jsem a prý to je hloupost do té doby mě nikdy rameno nebolelo nikdy . Říká , že je to od zad , ale že zády jsem měla vždy problém , ale rameno nikdy nebolelo . :think: teď to bolí přesně v rameni místa klíštěte .

Ketris
Echt Kelišová 9762 příspěvků 06.01.19 10:05
@Anonymní píše:
@Ketris
Děkuji byla jsem a prý to je hloupost do té doby mě nikdy rameno nebolelo nikdy . Říká , že je to od zad , ale že zády jsem měla vždy problém , ale rameno nikdy nebolelo . :think: teď to bolí přesně v rameni místa klíštěte .

Musi se to jeste zhojit ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 10:14

@Ketris
Děkuji také si myslím , že je to od toho . Nikdy jsem stim problém neměla a začalo to měsíc po klíštěti právě .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >