čtyři měsíce po klíštěti na rameni mě to rameno bolí

Anonymní
6.1.19 08:39

Asi blbost

Holky před před 4 měsíci jsem měla na rameni klíště. Krevní testy ok je možné, že mě od té doby občas bolí to raneno? Asi blbost jen se ptám děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1877
6.1.19 08:42

A krevni testy byly dělané kdy? Nějaký flek tam není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10345
6.1.19 09:08
@Anonymní píše:
Holky před před 4 měsíci jsem měla na rameni klíště. Krevní testy ok je možné, že mě od té doby občas bolí to raneno? Asi blbost jen se ptám děkuji

Mivala jsem neco podobneho.. i rok po klisteti na zadnim rameni me tam obcas pichlo nebo zabolelo. Nastesti je to uz davno pryc, podle doktora se stale obnovuji bunky a ranka se zaceluje, i kdyz se zda, ze je vse ok. Takze by to melo odeznit, ale pro svuj klid si radeji zajdi k doktorce :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.19 09:09

@Rive 6 týdnů po klíštěti a byli ok žádný flek ani na tom místě ani jinde nebyl právě .

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.1.19 09:18

@Ketris
Děkuji byla jsem a prý to je hloupost do té doby mě nikdy rameno nebolelo nikdy . Říká , že je to od zad , ale že zády jsem měla vždy problém , ale rameno nikdy nebolelo . :think: teď to bolí přesně v rameni místa klíštěte .

• Nahlásit
  • Citovat
10345
6.1.19 10:05
@Anonymní píše:
@Ketris
Děkuji byla jsem a prý to je hloupost do té doby mě nikdy rameno nebolelo nikdy . Říká , že je to od zad , ale že zády jsem měla vždy problém , ale rameno nikdy nebolelo . :think: teď to bolí přesně v rameni místa klíštěte .

Musi se to jeste zhojit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.19 10:14

@Ketris
Děkuji také si myslím , že je to od toho . Nikdy jsem stim problém neměla a začalo to měsíc po klíštěti právě .

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama