Asi měsíc vodnatá stolice

Anonymní
4.1.20 23:16

Asi mesic vodnata stolice

Ahoj, prosim anonym
Asi mesic mam problem se stolici, chodim kazdy den, nekdy jednou nekdy dvakrat, tak jsem to mela vzdy, ale posledni mesic je stolice vodnata, doslova jako kdyz curam, proste hneda voda :nevim: nejsem si vedoma ze bych zacala jist nejak jinak, zacala brat leky,.. stolice ma normalni barvu a zadny velky nebo jiny zapach. Na gastro mi dali termin az na pulku brezna :,( nejak me nic neboly… kdysi jsem byla asi 3 tydny na tekute strave a stolice byla normalni.. dnes to manzel slysel a rika, ze to neni normalni, ze jsem nemocna, ale bohuzel to gastro az za dva mesice.. nejake zkusenosti? Zaradila jsem vlakninu, zkousim hylak, ale peru se s jeho chuti.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

419
4.1.20 23:26

Zajdi si k praktikovy na výtěr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11716
5.1.20 00:11

Vlákninu si nedávej, tím to ještě zhoršuješ, místo hylacu můžeš zkusit probiotika v kapslích,
pokud nebude bakterie ve výtěru, tak bych zašla na proktologii - chirurgii, můžeš mít nějakou nemoc tlustého střeva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8728
5.1.20 00:12
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym
Asi mesic mam problem se stolici, chodim kazdy den, nekdy jednou nekdy dvakrat, tak jsem to mela vzdy, ale posledni mesic je stolice vodnata, doslova jako kdyz curam, proste hneda voda :nevim: nejsem si vedoma ze bych zacala jist nejak jinak, zacala brat leky,.. stolice ma normalni barvu a zadny velky nebo jiny zapach. Na gastro mi dali termin az na pulku brezna :,( nejak me nic neboly… kdysi jsem byla asi 3 tydny na tekute strave a stolice byla normalni.. dnes to manzel slysel a rika, ze to neni normalni, ze jsem nemocna, ale bohuzel to gastro az za dva mesice.. nejake zkusenosti? Zaradila jsem vlakninu, zkousim hylak, ale peru se s jeho chuti.

Bez k praktickymu. Vyter, CRP, nasad lactobacily nejlíp biopron forte v tomhle stavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.1.20 01:00

@Térouš u praktika jsem byla a ten mi prave jen vypsal zadanku na gastro… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
8728
5.1.20 23:56
@Anonymní píše:
@Térouš u praktika jsem byla a ten mi prave jen vypsal zadanku na gastro… :roll:

A nc jako neřekl? To je dost málo teda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 01:12

@Térouš nene mavl nad tim rukou, kdyz jsem povidala, ze me to neboly, nema to zapach, nemam horecky, zvraceni, pocit ze to neudrzim… tu zadanku jsem z nej pomalu musela vyprosit 8o predepsal mi nejake prasky proti bakteriim a na zahusteni, ale ty mi vubec nejak nepomohly a hrozne po nich palila zaha

• Nahlásit
  • Citovat
6.1.20 01:33

Taky bych řekla, že měl udělat výtěr a nabrat krev. To jsou základní věci, přece :zed:. A Ty zkus nasadit probiotika, tím nic nezkazís.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
6.1.20 01:54

To by mohla byt i potravinova intolerance, zkus vynechat mlecne vyrobky a lepek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 02:04

@Nicky232 to jsem omezila skoro hned, davam si mandlove mleko, mouku pouzivam leta spaldovou, i na vanoce sem omezila cukrovi, salat na minimum, kachnu jsem si taky nedala, proste nevim, hlavni je ze jsem se nikde nepo… :oops: Jeste bych dodala ze nejsem nejak nadmuta, na vaze neubyvam nepribiram ale mam desnou plynatost, a kdyz to v sobe drzim( prace, mhd) tak mi streva hraji arii lesnich rohu

• Nahlásit
  • Citovat
1778
6.1.20 02:15

U potravin člověk dneska nikdy neví, co v nich je za „jedy“. Mně jednou po zdravé tyčince z Billy bylo hrozně zle, pak jsou měla i horečku a pak mne dlouhé měsíce bezdůvodně škroukalo ve střevech. Můžeš to mít i ze stresů. Můžeš mít třeba právě z těch stresů porušenou funkci vylučování žluče, člověk toho může mít plno. Zcela jistě ti pomůže, pomohlo to už mnoha lidem: Dědek Kořenář Zeměžlučová směs 12K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama