Magnetická rezonance páteře

Anonymní
4.1.20 21:14

Magnetická rezonance páteře

Ahoj holky půjdu na magnetickou rezonanci páteře. Mám vyhřezlou bederní ploténku, tak jsem se chtěla zeptat jak to probíhá. Jak dlouho to trvá a jestli hned řeknou jaké jsou výsledky, nebo je pošlou jen ošetřujícímu lékaři. Moc děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4947
4.1.20 21:17

Už jsem byla dávno, ale mám pocit, že kolem půl hodiny a výsledky pošlou lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27898
4.1.20 21:19

20 minut se dělá jedna věc, já třeba měla mozek a krční páteř, takže 20+20. U nás výsledky potom posílají, i když dřív je dávali do ruky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18328
@Anonymní píše:
Ahoj holky půjdu na magnetickou rezonanci páteře. Mám vyhřezlou bederní ploténku, tak jsem se chtěla zeptat jak to probíhá. Jak dlouho to trvá a jestli hned řeknou jaké jsou výsledky, nebo je pošlou jen ošetřujícímu lékaři. Moc děkuji za odpověď

PŘIJDEŠ tam, vyndat jestli máš piercing a nemit třeba kov na kalhotkách. Lehnes si a dělá to šílenej kravál asi 10-20 minut a je hotovo. Lékař ti vůbec nic neřekne, ani tam není a výsledky jsou do týdne. Nejde je potřeba zvlášť vyzvednou a zaplatit snímky na cd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Dají te do tunelu, uslysis jen takové cvakání, me nabídli pusteni radia. Mela jsem ze začátku úzkost z toho malého prostoru, tak mi sestricka poradila trochu zaklonit hlavu a tim jsem viděla, ze už za hlavou mam otevřený prostor. Trvalo to asi 15 minut. Výsledky mi dali na CD a doktor to interpretoval při další kontrole.

• Citovat
  • Nahlásit
3066
4.1.20 21:45

Mam za sebou uz nekolik rezonanci, jak pater, tak hlavu a pokazde mi dali sluchatka a na hlavu takovou „klec“ takze zaklon hlavy by u mne fakt nehrozil. Vzdy kolem pul hodky a vysledky sly k lekari. Pokud pacient trpi problemem v uzkem prostoru, lze na vyzadani prispat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 22:00

Dekuju holky, za odpovědi ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie