Závrať - mám to rešit?

283
4.1.20 17:09

Zavrat, mam to resit?

Závrať mám už hodně dlouho. Hlavně při chůzi, nemůžu se podívat do strany, jinak mi projede celym tělem divny napětí, cítím nevolnost, spatne se mi kouka. Nevim zda to mam prisuzovat k memu nizkemu tlaku, ale tento stav mam i kdyz si dam kafe a mam venku pohyb, to bych mela mit ten tlak vyssi. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17250
4.1.20 17:20

Může to dělat ucho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4037
4.1.20 17:43

Řeš to s dr, důvodů může být víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3117
4.1.20 18:00

Navstivte neurologii. Muze to byt krcni pater, ucho, nador na mozku… Kazdopadne normalni to neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3659
4.1.20 18:54

Točí se ti hlava když jí změnis polohu? Když třeba si lehnes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
4.1.20 18:57

Každopádně řešit s lékařem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
4.1.20 19:08

Nesmim se treba otocit kdyz jsem byla se psem, nesmim otacet hlavi na strany a nebo koukat do strany. Snad mne chapete. Ted sedim u tv a porad se mi to deje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
4.1.20 19:14

Kromě zmíněného výše to může být i nedostatkem hořčíku. V takovém případě pozor na kofein, červené víno, atp., které snižují vstřebávání hořčíku a samozřejmě případně hořčík doplňovat. Ale nejlépe zkonzultovat s lékařem ať se vyloučí závažnější důvody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 19:15

Neodkládej to a hned v pondělí zajdi k obvodnímu l., měl by tě poslat na odborná vyšetření. Řeš to, toto není dlouhodobě udržitelný stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
4.1.20 19:17

Dekuji, po prve se mi to ukazalo asi uz pred 7 lety, ale stavalo se mi to malo, ted se to ukazuje vice. Urcite tam skocim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1826
4.1.20 19:26

Urcite kolecko-ocni, orl, neurologie. Ja treba trpim na migreny a pred migrenou mam takove stavy a uz vim ze prichazi. Nebo z hypoglykemie muze byt zavrat.Ale je-li to vazane na pohled do strany tipuju krcni pater

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
4.1.20 19:28

@tini a krcni pater i kdyz mne neboli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
4.1.20 21:50
@Hvezda70 píše:
Dekuji, po prve se mi to ukazalo asi uz pred 7 lety, ale stavalo se mi to malo, ted se to ukazuje vice. Urcite tam skocim.

No pokud se to opakuje po letech, tak to tipuji buď na ten hořčík nebo tu krční páteř. Neměla jsi nějaké větší stresy? Nevyspání? Jiné problémy typu mravenčení nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
7.1.20 22:53

@xeva mravenceni nemam. vcera vypadalo ze je mi lepe a dnes opet :( do toho je mi spatne od zalidku, asi od ty zavrate a tresti mne hlava. Zitra uz jdu k dr. stejne vim ze mi napise rehabka a ja budu muset cekat na terminy :( krk si nahrejvam suchym teplem, snazim se cvicit a mam doma Guajacuran. Ale zatim nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
8.1.20 14:14

@Hvezda70 tak nasaď i ten hořčík, tím nic nepokazíš. Nejlépe šumivé tablety rozpustné ve vodě. Bolest hlavy a závratě mám jakmile si dám třeba kafe (normálně ho už nepiju) nebo se špatně vyspím.. Pár dnů hořčík a je mi hned líp..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama