Astmaticky kašel u dospělého?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 11:58
Astmaticky kasel u dospělého?

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli tu některá máte zkušenost s astmatem v kombinaci s alergii..?
Minulý rok mi zjistili alergii na roztoče, trávy.. Ale měla jsem vyrážky, jenže teď už 14dnu kašlu, dráždivé a hlavně v noci, rýmu mám neustále a taky se mi špatně dycha :( v po se chystám k dr. Rovnou na alergo, ptz. Teploty nemám a nemocná se necítím, jen to dejchani :zed: :think:

Reakce:
MaRou
Stálice 91 příspěvků 03.05.19 12:08

Také mám alergii na trávy, roztoče, pyly…a mám k tomu i astma..a poslednich 2 nebo 3 tydny..se dusim porad..vecer kdyz si lehnu je ten kasel nejhorsi..nebo kdyz se zadycham nebo se moc smeju :lol:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21268 příspěvků 9 inzerátů 03.05.19 12:10

Bývá to tak celkem pravidelně.
Tyhle projevy jsou u alergií celkem běžný, časem se z toho může vyvinout plnohodnotný astma…

mag
Extra třída :D 11152 příspěvků 03.05.19 12:23

Mam alergie, v mladi i lehke astma nelecene kortikoidy. Letos od zacatku brezna kasel. Non stop mesic. Nakonec jsem se dokopala na plicni a astma se paradne rozjelo. Takze mam nasazene kortikosteroidy a kasel je pryc.
Takze ano, muze ti byt projev astmatu.

Zesta
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 03.05.19 13:03

Mám to samé, alergii už přes 20let a tak 10let se léčím i s astmatem. Akorát s tím teda chodím na plicní a ne na alergologii. To astma je opruz, bez ranní dávky kortikoidů vůbec nemůžu fungovat, zejména teda teď v pylové sezónně, to mám pocit, jako by mě zalehl slon. Ale už asi tak dva roky mám k tomu i chladovou alergii a ani v zimě si od toho neodpočinu, při kontrastu z tepla do zimy bych se bez fouknutí snad udusila :zed:

cernycajscitronem
Kecalka 219 příspěvků 03.05.19 13:07

To na astma celkem vypadá. Neslysis při výdechu piskoty? Uvidíš u toho doktora…

Ou
Echt Kelišová 7806 příspěvků 03.05.19 13:14

Bereš léky? Jinak jo - to co popisuješ jsou zhoršující se příznay alergie, ještě ne úplně astma, ale může se z toho vyvinout. Ta alergologie je potřeba. A hlavně pokud máš antihistaminika 3. generace, tak je nebrat až když je nejhůř, ale dlouhodobě, pokud jsou přítomny alergeny.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 15 inzerátů 03.05.19 13:59
@cernycajscitronem píše:
To na astma celkem vypadá. Neslysis při výdechu piskoty? Uvidíš u toho doktora…

NN, piškot není, ale děkuji. @Ou mám něco od minula a právě to beru v případě noize:disappointed_relieved:je to hnus:rolling_eyes:

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 15 inzerátů 03.05.19 14:07

@Zesta co foukate, ventolin?

Zesta
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 03.05.19 14:48

@PetraMerry Foukám Combair, ten Ventolin mám k tomu jako doplněk, kdyby mi Combair nestačil.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 15 inzerátů 03.05.19 14:50

@Zesta pekny :(

Váš příspěvek
Reklama