Jsou to křečové žíly?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 21:54
Křečové žíly?? Nevím

Dobrý večer.
Chtela bych se jen poptat a poradit
Prikladam foto. A ma otazka zní : myslíte ze je to krecova zila nebo co by to mohlo byt? Pri zmacknuti to neboli, zadne brneni nemám, neni to nateklé, nepálí, ani nijak “nafouklé”, proste nic. Jsem servirka, kourim denne cca 5-6 cigaret. Je mi 20 let tak me to prave trosku děsí a sem z toho trosku vystrasena. :(
Drive jsem to mela taky ale nespozorovala sem to tak vyrazné.
Predem dekuji za rady. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 23:36

Řekla bych že ano, že to jsou křečáky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 12:16

@ShadowDancer
Ikdyz to není nafouklé jo? :( :nevim:

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 13:48

Já myslím že křečáky nemusí být vyloženě jen nafouklý. :nevim:

KamiNemecek
Povídálka 24 příspěvků 07.05.19 12:58

Hele, může a nemusí. Ale mě to z vlastní zkušenosti jako křečák přijde. Spíš se s tím ale objednej k doktorovi, to je vždy nejlepší, než to řešit tady. A klidně rovnou na cévní, ať ti můžou kdyžtak rovnou nasadit vhodnou léčbu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 16:31
@KamiNemecek píše:
Hele, může a nemusí. Ale mě to z vlastní zkušenosti jako křečák přijde. Spíš se s tím ale objednej k doktorovi, to je vždy nejlepší, než to řešit tady. A klidně rovnou na cévní, ať ti můžou kdyžtak rovnou nasadit vhodnou léčbu.

No ja s tim byla u doktorky v pondeli, a rekla mi ze je to prý obycejna zila, ikdyz sem ji vysvetlila ze proste v klidu tam citim tlak, misty me to pálí, a jako taky mi to prijde jako mensi křečák. Rekla mi ze se pry moc pozoruju tak jako nevim ted no.. co s tim :nevim: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 16:44
@KamiNemecek píše:
Hele, může a nemusí. Ale mě to z vlastní zkušenosti jako křečák přijde. Spíš se s tím ale objednej k doktorovi, to je vždy nejlepší, než to řešit tady. A klidně rovnou na cévní, ať ti můžou kdyžtak rovnou nasadit vhodnou léčbu.

Kdyz sem si toho vsimla prave tak bez bolesti bez paleni, na to druhy den to zaclo misty prave palit a bolet jakoby holen no..

zuzan
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 08.05.19 17:03

Jsem po operaci krecaku na obou nohách. Takhle vypadali než se to zhoršilo na ty obrovský vystouply buřty. Jinak nic kromě operace se s ní a dělat nedá. Léky jsou jen placebo a masti úplně na prd. Jediný co ulevý když by tě bolely jsou vysoký kompresní punčochy a sprcha studenou vodou. Zbavit už se jich nedá jen operací ale časem se udělá zas jen v menším rozsahu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:32
@zuzan píše:
Jsem po operaci krecaku na obou nohách. Takhle vypadali než se to zhoršilo na ty obrovský vystouply buřty. Jinak nic kromě operace se s ní a dělat nedá. Léky jsou jen placebo a masti úplně na prd. Jediný co ulevý když by tě bolely jsou vysoký kompresní punčochy a sprcha studenou vodou. Zbavit už se jich nedá jen operací ale časem se udělá zas jen v menším rozsahu.

A to si to mela takhle na holeni jo? Vystouplé? Jeste jsem neslysela o vystouplém krecaku na holeni.. :think: :nevim: mylim se? :zed:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 08.05.19 17:34
@Anonymní píše:
No ja s tim byla u doktorky v pondeli, a rekla mi ze je to prý obycejna zila, ikdyz sem ji vysvetlila ze proste v klidu tam citim tlak, misty me to pálí, a jako taky mi to prijde jako mensi křečák. Rekla mi ze se pry moc pozoruju tak jako nevim ted no.. co s tim :nevim: :zed:

No a není to fuk? Ano, moc se pozoruje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:36
@Lama Lama píše:
No a není to fuk? Ano, moc se pozoruje.

Ma mi byt fuk krecova zila? :think: o ktere nevim ani jestli to je krecova zila, kdyz mi pani doktorka rekla ze to je normalni zila? :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 08.05.19 17:44
@Anonymní píše:
Ma mi byt fuk krecova zila? :think: o ktere nevim ani jestli to je krecova zila, kdyz mi pani doktorka rekla ze to je normalni zila? :think:

A chápeš, že není nějaká jasná definice, kdy už je to kresoca žila a kdy ne. Prostě se žila rozšiřuje postupně a tak nějak pomalu vzniká. Takže je to třeba náběh na krecovou zilu. A jo, mohla by ti být fuk, v podstatě je to takhle kosmetická záležitost, ne zdravotní problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:47
@Lama Lama píše:
A chápeš, že není nějaká jasná definice, kdy už je to kresoca žila a kdy ne. Prostě se žila rozšiřuje postupně a tak nějak pomalu vzniká. Takže je to třeba náběh na krecovou zilu. A jo, mohla by ti být fuk, v podstatě je to takhle kosmetická záležitost, ne zdravotní problém.

Tady o tom nekdo asi málo ví :-) ale dekuju za tvou odpoved :-) :srdce:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 08.05.19 17:52
@Anonymní píše:
Tady o tom nekdo asi málo ví :-) ale dekuju za tvou odpoved :-) :srdce:
:lol: jasně. :kytka: pobavilo
zuzan
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 08.05.19 18:39

Měla jsem vystouply obrovsky buřty od třísla přes koleno na holeni i lytku až na nárt na obou nohách. Krecaky jsou více méně jen kosmetická vada ničím neohrožuji jsou to nefunkční povrchové žíly. Můžou otravovat že občas bolí nohy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama