Ať už zmizí!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 18:48
At uz zmizi!

Uz jsem zrala na lecebnu, po dvou letech jsme se rozesli s pritelem. Teda spis on se mnou. Problem je, ze ja ho porad miluji. Nemuzu se z toho vyhrabat. Zhubla jsem 25 kilo ze stresu, mam 44 kg, byli jsme spolu v praci, dala jsem vypoved a nasla si jinou praci, abych zapomnela, zrusila jsem socialni site, a zacala delat bojove umeni dost intenzivne, abych zapomnela. Ale jakoze se nic nedeje! Je to jeste horsi, styska se mi, vzdycky se tak nahodou nekde potkame a ja jsem zase na zacatku.mam dve deti, soustredim se na ne, na rodinu a kamarady, ale ho mam plnou hlavu. Byla to moje zivotni laska a ne a ne to prejit. Je to asi dva mesice, ale tim, ze se vzdycky nejak potkame se to vsechno zase vrati a zacinam od nuly. Jsem uz fakt zrala na lecebnu, co jeste mam udelat at uz to preboli??

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nonina
Závislačka 4047 příspěvků 26.11.18 18:56

Tohle není úplně jednoduché. Každý z nás potřebuje na smíření se s novou situací různě dlouhou dobu.
Já byla vypoklonkována ze vztahy po 5 letech společného soužití - můj celý majetek ve 30 letech byl uskládán v 8 krabicích od banánů. Myslela jsem, že končí můj život.
Rok trvalo, než jsem se dala dokupy, po tom roce jsem čirou náhodou potkala mého současného manžela a jsme spolu letos 12 let manželé, máme krásnou dceru a vztah, který nám spousta lidí kolem v dobrém závidí. Teprve s ním jsem poznala, že to je ten pravý a navždy a naše vše co se nám v životech děje jenom dokazuje, že stálo za to si projít i předchozím vztahem. Díky němu jsem dokázala poznat a ocenit, jak jiný je můj manžel oproti povrchním mužům, které jsem do setkání s ním, potkávala.

Vezmi zkušenost s bývalým přítelem jako možnost posunout se dál ve svém vnímání světa.
Bude lépe, chvíli to bude bolet, chvíli to bude nepříjemné a pak jednoho dne zjistíš, že už tam ta bolest není.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8490 příspěvků 26.11.18 18:58

2 měsíce je strašně málo, bude to trvat, dej tomu čas. Seš na správné cestě :hug:

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6743 příspěvků 26.11.18 19:13
@Anonymní píše:
Uz jsem zrala na lecebnu, po dvou letech jsme se rozesli s pritelem. Teda spis on se mnou. Problem je, ze ja ho porad miluji. Nemuzu se z toho vyhrabat. Zhubla jsem 25 kilo ze stresu, mam 44 kg, byli jsme spolu v praci, dala jsem vypoved a nasla si jinou praci, abych zapomnela, zrusila jsem socialni site, a zacala delat bojove umeni dost intenzivne, abych zapomnela. Ale jakoze se nic nedeje! Je to jeste horsi, styska se mi, vzdycky se tak nahodou nekde potkame a ja jsem zase na zacatku.mam dve deti, soustredim se na ne, na rodinu a kamarady, ale ho mam plnou hlavu. Byla to moje zivotni laska a ne a ne to prejit. Je to asi dva mesice, ale tim, ze se vzdycky nejak potkame se to vsechno zase vrati a zacinam od nuly. Jsem uz fakt zrala na lecebnu, co jeste mam udelat at uz to preboli??

Těch 25 kilo si zhubla za jak dlouho, za ty dva měsíce od rozchodu? Jestli jo, tak bych se bála, že to nebude trvat dlouho a fyzicky se zhroutíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 19:25
@ivašot. píše:
Těch 25 kilo si zhubla za jak dlouho, za ty dva měsíce od rozchodu? Jestli jo, tak bych se bála, že to nebude trvat dlouho a fyzicky se zhroutíš.

Za dva mesice ne, uz tomu predchazely nejake krize z jeho strany. Ano necitim se zdravotne moc dobre :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 19:29
@terien píše:
2 měsíce je strašně málo, bude to trvat, dej tomu čas. Seš na správné cestě :hug:
dekuji za podporu :* neni to muj prvni rozchod, ale asi osudovy. Uz aby to bylo za mnou
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 19:30
@Anonymní píše:
Za dva mesice ne, uz tomu predchazely nejake krize z jeho strany. Ano necitim se zdravotne moc dobre :(

Neuvažovala si o tom, že by ti třeba pomohla překonat nejhorší období nějaká antidepresiva? Neříkám, že tě to spasí, stejně si to budeš muset odžít a to dokáže jen čas. Ale třeba by ti pomohla překonat to nejhorší a fungovat, přece jenom máš dvě děti.
Mě v podobné situaci, kdy jsem nebyla schopná spát ani jíst, hodně pomohla.

sediza
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 26.11.18 19:34

A proč jste se rozešli? Zkusila bych si připomínat ten důvod, protoze v tom bude klíč. Pochopení proč se to stalo je prvním krůckem k přijetí té situace a smíření.

Martinka404040
Kecalka 167 příspěvků 26.11.18 20:30

Taky jsem si tím prošla.. trvalo mi to celé 3 roky.než jsem to pustila k vodě… nevím jestli to je správné, ale našla jsem si nového přítele a jsne spolu už 5 let a já jsem s nim na toho kreté#a docela v klidu zapomněla.. měla jsem milion nocí kdy jsem brečela steskem.. ale přešlo to a ten nový vztah mi dal hodně síly si uvědomit že milovat někoho kdo mě nechal samotnou a bylo mu fuk co a jak cítím.. za to přeci nestojí

Přeji ti hodně síly do Tvého nového života bez toho kdo Ti jen a jen ublížil

:srdce: :hug: :hug: :hug: :mavam: :kytka:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 20:50
@Martinka404040 píše:
Taky jsem si tím prošla.. trvalo mi to celé 3 roky.než jsem to pustila k vodě… nevím jestli to je správné, ale našla jsem si nového přítele a jsne spolu už 5 let a já jsem s nim na toho kreté#a docela v klidu zapomněla.. měla jsem milion nocí kdy jsem brečela steskem.. ale přešlo to a ten nový vztah mi dal hodně síly si uvědomit že milovat někoho kdo mě nechal samotnou a bylo mu fuk co a jak cítím.. za to přeci nestojí

Přeji ti hodně síly do Tvého nového života bez toho kdo Ti jen a jen ublížil

:srdce: :hug: :hug: :hug: :mavam: :kytka:

Dekuji moc za povzbudiva slova. O kdyz cigra 3 roky me dost vydesila :) probrecela jsem nespocet noci a porad cekam, ze napise. Jeste jsem se s tim nesmirila. Kez by byl podrobny manual, jak presne postupovat :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 20:52
@sediza píše:
A proč jste se rozešli? Zkusila bych si připomínat ten důvod, protoze v tom bude klíč. Pochopení proč se to stalo je prvním krůckem k přijetí té situace a smíření.

On se mnou nechtel byt, kazdy cekame od zivota neco jineho. Nejhorsi je, ze jsem ve fazi, kdy mu jsem schopna odpustit vsechno

sediza
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 26.11.18 23:03
@Anonymní píše:
On se mnou nechtel byt, kazdy cekame od zivota neco jineho. Nejhorsi je, ze jsem ve fazi, kdy mu jsem schopna odpustit vsechno

Tak si predstavte, jak byste se s ním celý život trápila. Mně trvalo půl roku se dostat z jednoho vztahu. Dejte tomu čas. 2 mesice jsou krátká doba.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 27.11.18 08:03

Tak to se ještě potkáváte v práci, ne? 2 Měsíce je výpovědní lhůta, ne? A ty jsi výpověď dala hned? A k jakému datu? Ke konci měsíce? …
Nebo je to celé úplně jinak?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 10:03
@TrueIsFalse píše:
Tak to se ještě potkáváte v práci, ne? 2 Měsíce je výpovědní lhůta, ne? A ty jsi výpověď dala hned? A k jakému datu? Ke konci měsíce? …
Nebo je to celé úplně jinak?

Uz jsem to zminovala vyse, ta krize z jeho strany trvala uz delsi dobu, takze jsem se rozhodla odejit uz driv, v praci uz nejsem a dva mesice je od rozchodu.

Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 28.11.18 17:54
Problém.

Prožívám stejný problém. Myslím že je ale nutné začít myslet na sebe. Musím normálně fungovat a ne pořád čumět do dáli. Mysli na něj jen jednu hodinu denně. Vyhýbej se „náhodám“. Nedělej to co jste dělali spolu, zkus flirtovat s jinými, i někdo jiný a lepší tě může mít rád..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >