Balení kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 11:50
Balení kluka

Ahoj holky, vím že je to docela divná otázka, ale já jsem s balením chlapů, nikdy moc zkuse neměla no a teď potřebuji poradit jak na to. Takže jsem nastoupila do nové práce a on nastoupil pár dní po mě. Moc se mi líbí, ale nevím jestli já jemu taky. Moc hezky se na mě usmívá a při obědě si ke mě sednul a povídali jsme si chvilku, ale to je zatím vše. A hlavně nevím jestli se tam směje na mě, nebo se snaží být prostě přátelský. :( :lol: Co by jste mi poradili, aby jsi mě všimnul a jak zjistit jestli se mu třeba také líbím?

Reakce:
hanzbl00
Závislačka 3378 příspěvků 26.11.18 11:58

Tak ho někam pozvi a uvidis.. Neni nic jednodussiho :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 12:00

@hanzbl00 jenže já jsem hrozně stydlivá :zed:

hanzbl00
Závislačka 3378 příspěvků 26.11.18 12:12
@Anonymní píše:
@hanzbl00 jenže já jsem hrozně stydlivá :zed:

Tak jedine cekej, az te pozve nekam on sam :nevim: Jestli se na tebe usmívá a vyhledava te, tak se mu asi libis. Treba je taky stydlivej. Ja nevím no ale za pozvani nekam nic nedas, při nejhorsim te odmitne a budes mit jasno hned :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 12:16

Já bych s ním chtěla začít nějak nenápadně flirtovat :D ale nevím jak na to.

Náměsíčná
Závislačka 4093 příspěvků 26.11.18 12:22

Víš jak se jmenuje? Má facebook? Stačí požádat o přátelství a napsat Ahoj třeba se chytí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 12:23

@Náměsíčná vím našla jsem jen jeho instagram, to mě napadlo že by jsem mu napsala, ale zase aby si nemyslel že se moc vtíram

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 26.11.18 12:52
@Anonymní píše:
@Náměsíčná vím našla jsem jen jeho instagram, to mě napadlo že by jsem mu napsala, ale zase aby si nemyslel že se moc vtíram

Kterej chlapek v Cesku ma instragram? To bude dobrej samponek. :mrgreen:

Lulina999
Kecalka 158 příspěvků 26.11.18 12:58

Když nic nezkusíš, obvykle ani nic nezískáš.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 26.11.18 13:00

Budme realisti, je to asi hezky kluk, ktery frajeri na instragramu. Ma odvahu si sednout k cizi holce a povidat si s ni. Vazne si nekdo mysli, ze kdyby ji chtel, ze uz neco davno nezkusil? :nevim:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 26.11.18 13:01

Tak mu dej hubičku a pokuď neucukne tak se mu líbíš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:03

@Sandokanos tak zatím sme se viděli jen 3× a to pokaždé jen na chvilku.. máme zatím trochu jinak směny a pauzy :( :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:04

Já si myslím že se taky stydí, bylo to takové nervózní když jsme spolu seděl na tý pauze

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1602 příspěvků 26.11.18 13:06
@Anonymní píše:
@Sandokanos tak zatím sme se viděli jen 3× a to pokaždé jen na chvilku.. máme zatím trochu jinak směny a pauzy :( :(

Tak evidentne to neni nejaky nesmely kluk. Kdyz se na nej budes koukat a usmivat a pujdes naproti, tak to uplne staci. Nevidim duvod ho uhanet a zvat nekam, budes vypadat lacine.

Lev86
Povídálka 23 příspěvků 27.11.18 09:21

Pozvat co nejdrive, at ti ho nejaka nevyfoukne. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >