Bojím se nevěry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 12:08
Bojím se nevěry

Ahoj holky, potřebuju se asi svěřit, nebo se zblázním. Mám manžela, jsme spolu skoro 12 let, máme 2 děti. Už jsme samozřejmě měli nějaké krize, ale poslední dobou jsme byly, jak dva čerstvě zamilovaní, pořád jsme se sebe dotýkali, smáli se spolu, říkali si, jak se milujeme, atd. Je pravda, že už pár měsíců máme finanční problémy a já z toho jsem často špatná, večer brečím, na sex nemám často ani pomyšlení, takže frekvence sexu je dost mizerná. Ale ty doteky, atd, tam byly stále. Už ale asi 14 dní mám pocit, že z jeho strany to opadá. Už se mě tak často nedotýká. Spíš až, když se ho dotknu já. Neříká mi, ani nepíše, že mě miluje, ani, když jsem mu to napsala já. V pátek se měl vrátit z práce kolem třetí hodiny, ale vrátil se až v půl sedmé a celou dobu mi neodpovídal na zprávy. Má nepravidelnou pracovní dobu a občas se to stává, tak mi to nepřišlo nijak zvláštní. Ale včera řekl, že se asi dneska vrátí zase dlouho a řekl to tak zvláštně… tak nejistě… až dnes ráno mě napadlo, co když někoho má? asi bych to nepřežila. Stále doufám, že má opravdu jen moc práce a hlavu plnou starostí s penězma, ale od rána, kdy mě ta myšlenka napadla se jí nemůžu zbavit. Potřebovala jsem se jenom vypovídat, tak pokud to někdo přečetl, děkuju ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
ivašot.
Kelišová 6728 příspěvků 26.11.18 12:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuju se asi svěřit, nebo se zblázním. Mám manžela, jsme spolu skoro 12 let, máme 2 děti. Už jsme samozřejmě měli nějaké krize, ale poslední dobou jsme byly, jak dva čerstvě zamilovaní, pořád jsme se sebe dotýkali, smáli se spolu, říkali si, jak se milujeme, atd. Je pravda, že už pár měsíců máme finanční problémy a já z toho jsem často špatná, večer brečím, na sex nemám často ani pomyšlení, takže frekvence sexu je dost mizerná. Ale ty doteky, atd, tam byly stále. Už ale asi 14 dní mám pocit, že z jeho strany to opadá. Už se mě tak často nedotýká. Spíš až, když se ho dotknu já. Neříká mi, ani nepíše, že mě miluje, ani, když jsem mu to napsala já. V pátek se měl vrátit z práce kolem třetí hodiny, ale vrátil se až v půl sedmé a celou dobu mi neodpovídal na zprávy. Má nepravidelnou pracovní dobu a občas se to stává, tak mi to nepřišlo nijak zvláštní. Ale včera řekl, že se asi dneska vrátí zase dlouho a řekl to tak zvláštně… tak nejistě… až dnes ráno mě napadlo, co když někoho má? asi bych to nepřežila. Stále doufám, že má opravdu jen moc práce a hlavu plnou starostí s penězma, ale od rána, kdy mě ta myšlenka napadla se jí nemůžu zbavit. Potřebovala jsem se jenom vypovídat, tak pokud to někdo přečetl, děkuju ;)

Najednou ti začal po 12 letech říkat jak tě miluje? Bála bych se, že to říká jen proto, že má špatné svědomí :oops:

karkarka
Závislačka 2845 příspěvků 26.11.18 12:13

Ja dam hodne na intuici.takze jestli se ti neco nezda,zacni patrat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 12:16
@karkarka píše:
Ja dam hodne na intuici.takze jestli se ti neco nezda,zacni patrat.

S tím musím naprosto souhlasit. Když mi chlap začal být po 20 letech nevěrný, intuitivně jsem to věděla snad od první chvíle.

Dorotka101
Nováček 6 příspěvků 26.11.18 12:17

Nech to zatím byt…zkus byt dobrou manželkou, udělejte si to hezky, jak jen to půjde. Pokud by byla pravda to, co te napadlo, měl by milenku poslat do haje. Bude to asi těžké, ale pokud má milenku a doma protivnou ženu, bude k ni utíkat. Ale třeba nikoho nemá. Držím ti palce a ať své problémy vyresite. :kytka:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 26.11.18 12:19

A to ses ho nezeptala? :nevim: to je snad první co udělám, zeptám se proč byl dnes dyl a proč se to musí opakovat. Mně teda muž hlásí jakoukoli odchylku od plánu, taky ho doma čekáme a je to normální dát vědět :nevim: no a podle toho už snad poznáš jestli mlží nebo ne.. Kor pokud máš přehled o jeho práci a zařizování.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 12:26

Že mě miluje mi říkal vždy, teď přestal… nezeptala jsem se ho, zeptám se ho večer, napadlo mě to, až když byl pryč. Jak jsem psala, stává se často, že přijede úplně jinak, než si myslel. Dělá stavební práce, jezdí po celé čr, takže stačí někde zácpa, nebo problém na stavbě a je to. Nikdy mi to ale nahlásil dopředu, vždycky mi to třeba napsal přes den, že se zdrží. To je další věc. Vždycky jsme si přes den hodně psali, teď mi skoro neodepisuje. Zakl.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 26.11.18 12:42
@Anonymní píše: Že mě miluje mi říkal vždy, teď přestal… nezeptala jsem se ho, zeptám se ho večer, napadlo mě to, až když byl pryč. Jak jsem psala, stává se často, že přijede úplně jinak, než si myslel. Dělá stavební práce, jezdí po celé čr, takže stačí někde zácpa, nebo problém na stavbě a je to. Nikdy mi to ale nahlásil dopředu, vždycky mi to třeba napsal přes den, že se zdrží. To je další věc. Vždycky jsme si přes den hodně psali, teď mi skoro neodepisuje. Zakl.

A nemá třeba v práci problémy? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 12:45

To těžko říct. O práci doma moc nemluví. Říká, že si od ní chce doma odpočinout a ne ji tam tahat

srpen89
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 26.11.18 12:49

Pokud nevis, jak bys informaci o milence zpracovala, tak hlavne nepatrej ! Pokud mas uz ted jasno, jak bys na zjisteni, ze ma milenku reagovala, tak kludne patrej. Ale vetsina lidi to ma tak, ze strasne chteji vedet, jak to je, patraji a pak vlastne ani nevi, co s tou informaci delat. Rozvod, oddelene ložnice, stehovani k rodicum, vyhazov, odpusteni..... :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 12:56

ono by dost záleželo na tom,jaký byl důvod nevěry. Rozhodně vím, že ho miluju a nechci o něj přijít. Pokud by to bylo jenom kvůli tomu, že mu chybí sex, sice bych to těžko překousávala, ale odpustila bych mu. Vím, že ho vždycky potřeboval hodně a teď ho má fakt málo. Co by bylo pro mě daleko horší, kdybych zjistila, že se zamiloval do jiné. Ta představa je pro mě naprosto hrozná. Ale bojovala bych. Chtěla bych, aby si uvědomil, co všechno za ty roky máme a o co by přišel a dělala bych asi všechno proto, aby znovu miloval mě a na ní se vykašlal. Nejhorší varianta by pro mě byla, kdyby mi řekl, že miluje jinou a chce rozvod. Z toho bych se dostávala jen těžko

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16778 příspěvků 26.11.18 12:56
@Anonymní píše: Že mě miluje mi říkal vždy, teď přestal… nezeptala jsem se ho, zeptám se ho večer, napadlo mě to, až když byl pryč. Jak jsem psala, stává se často, že přijede úplně jinak, než si myslel. Dělá stavební práce, jezdí po celé čr, takže stačí někde zácpa, nebo problém na stavbě a je to. Nikdy mi to ale nahlásil dopředu, vždycky mi to třeba napsal přes den, že se zdrží. To je další věc. Vždycky jsme si přes den hodně psali, teď mi skoro neodepisuje. Zakl.
že se v dlouhodobých vztazích střídají lepší a horší období, to je klasika :think: Může mít různé starosti, pocity vyhoření, zdravotní problémy, únava atd :think: Ale zásadní je spolu o těch věcech komunikovat! Je možné, že něco zařizoval, byl za volantem, spal - prostě ihned nereagoval na SMS :think: Ale je dobré to pak vysvětlit!
Hlavně spolu otevřeně pořešte ty finanční problémy, at on neudělá nějakou blbost - pofidérní půjčka, pochybné kšefty a tak! Najděte rozumnou strategii, jak z toho ven, aniž byste přistupovali k riskantním krokům! Hodně štěstí :kytka:
ivašot.
Kelišová 6728 příspěvků 26.11.18 13:16
@pe-terka píše: že se v dlouhodobých vztazích střídají lepší a horší období, to je klasika :think: Může mít různé starosti, pocity vyhoření, zdravotní problémy, únava atd :think: Ale zásadní je spolu o těch věcech komunikovat! Je možné, že něco zařizoval, byl za volantem, spal - prostě ihned nereagoval na SMS :think: Ale je dobré to pak vysvětlit!
Hlavně spolu otevřeně pořešte ty finanční problémy, at on neudělá nějakou blbost - pofidérní půjčka, pochybné kšefty a tak! Najděte rozumnou strategii, jak z toho ven, aniž byste přistupovali k riskantním krokům! Hodně štěstí :kytka:

Jak to zakladatelka popisuje, tak bych se taky spíš než nevěry bála, že udělá nějakou blbost, co se těch financí týká.

Leni_2019
Povídálka 24 příspěvků 26.11.18 13:19

Zkus si s nim promluvit o tom, jestli ho neco trapi. Mozna to bude duvod jeho chovani.

Lalelale
Závislačka 2702 příspěvků 26.11.18 13:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuju se asi svěřit, nebo se zblázním. Mám manžela, jsme spolu skoro 12 let, máme 2 děti. Už jsme samozřejmě měli nějaké krize, ale poslední dobou jsme byly, jak dva čerstvě zamilovaní, pořád jsme se sebe dotýkali, smáli se spolu, říkali si, jak se milujeme, atd. Je pravda, že už pár měsíců máme finanční problémy a já z toho jsem často špatná, večer brečím, na sex nemám často ani pomyšlení, takže frekvence sexu je dost mizerná. Ale ty doteky, atd, tam byly stále. Už ale asi 14 dní mám pocit, že z jeho strany to opadá. Už se mě tak často nedotýká. Spíš až, když se ho dotknu já. Neříká mi, ani nepíše, že mě miluje, ani, když jsem mu to napsala já. V pátek se měl vrátit z práce kolem třetí hodiny, ale vrátil se až v půl sedmé a celou dobu mi neodpovídal na zprávy. Má nepravidelnou pracovní dobu a občas se to stává, tak mi to nepřišlo nijak zvláštní. Ale včera řekl, že se asi dneska vrátí zase dlouho a řekl to tak zvláštně… tak nejistě… až dnes ráno mě napadlo, co když někoho má? asi bych to nepřežila. Stále doufám, že má opravdu jen moc práce a hlavu plnou starostí s penězma, ale od rána, kdy mě ta myšlenka napadla se jí nemůžu zbavit. Potřebovala jsem se jenom vypovídat, tak pokud to někdo přečetl, děkuju ;)

Třeba to není tak černé. Píšeš, že máte finanční problémy, to není nic příjemného. Ty to řešíš tím, že nemáš chuť na sex, on zase tím, že se uzavřel do sebe. Finanční problémy prostě člověka drtí a každý to nese po svém. Když to vezmeš obráceně, tvůj manžel by třeba mohl říct „má žena se mnou přestala spát, co když někoho má.“ Pokud jsi si jistá, že se chová podivně i přes okolnosti (ty ho znáš nejlépe), tak pro klid duše můžeš zapátrat, jestli je opravdu v práci, když není doma.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >