Audio pohádka / příběh

253
15.11.18 10:00

audio pohádka / příběh

Ahoj, holky
poradíte mi nějakou pohádku nebo příběh, kterou by si mohl poslouchat 7 letý syn? Je nemocný, má teplotu, kašel :(, ze čtení už mě bolí pusa, za chvíli taky budu vařit oběd… Vzpomínám si, že když jsem byla malá vždycky v neděli po obědě jsme poslouchali u babičky v rádiu docela zajímavé příběhy nebo pohádky :) Teď jsem našla tak akorát Rákosníčka, ale protože to není originál vyprávění od Bohdalové, tak to neprošlo. Písničky z pohádek už máme poslechlé několikrát a rádio Junior moc nemusí. Díky za jakékoliv tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

6233
15.11.18 10:04

V autě nám čte Svěrák Tři bratry. Na ulozto nic není?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15083
15.11.18 10:08

Koukni na youtube, tam je dost audioknih, nevím teda konkrétně pro menší děti, já pouštím tak maximálně Harryho Pottera nebo Tolkiena, třeba takový hobit je ale psaný jako pohádka pro děti, možná by vydržel poslouchat chvíli to. Náš tříleták u toho občas usíná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3850
15.11.18 10:14

Náš sedmileťák na youtube poslouchá Malého poseroutku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27755
15.11.18 10:28

Audio kniha Harry Potter, pak třeba Pipi dlouhá punčocha, nebo Zahrada - to frčí u nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742
15.11.18 10:47

existuje rádio pohádka !-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
15.11.18 11:15

Kocourek Modroočko, Děti z Bullerbinu (různé druhy, nám se nejvíc líbí, když čte Šafránková), Mach a Šebestová, Maxipes Fík, Kniha Džunglí, Neplač Mochomůrko, Devatero pohádek, Dášeňka, Radovan, … na uložto je toho hromada, něco se dá najít i na youtube. Pokud si pamatuješ jaké pohádky/ příběhy jsi četla v jeho věku, neměl by být problém něco najít, audia je plno, akorát něco je načteno počítačem a na to si člověk musí zvyknout - malé děti to nemají rády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58797
15.11.18 13:09

J, toho je. Milujem všechny Doktory Proctory, babička drsnačka, Líná babička, Děník malého poseroutky, Harry potter, od Lintgrenové - dDěti z Bullerbinu, Dejte případ kallovi, , Ronja dcera louežníka.. je toho mraky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58797
15.11.18 13:11
@harim píše:
Kocourek Modroočko, Děti z Bullerbinu (různé druhy, nám se nejvíc líbí, když čte Šafránková), Mach a Šebestová, Maxipes Fík, Kniha Džunglí, Neplač Mochomůrko, Devatero pohádek, Dášeňka, Radovan, … na uložto je toho hromada, něco se dá najít i na youtube. Pokud si pamatuješ jaké pohádky/ příběhy jsi četla v jeho věku, neměl by být problém něco najít, audia je plno, akorát něco je načteno počítačem a na to si člověk musí zvyknout - malé děti to nemají rády.

Ty klasické audioknih, co se dají koupit jsou načtené naopak moc hezky, uplná paráda. Třeba Hrzánová je uplně lxusní.
Ještě jsem si vzpomněla v souvslosti s ní na Lichožrouty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
15.11.18 14:57

Děkuji za rady, zrovna posloucháme Harryho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
16.11.18 09:36
@acimedaca píše:
Audio kniha Harry Potter, pak třeba Pipi dlouhá punčocha, nebo Zahrada - to frčí u nás.

Ta Zahrada, je myšleno Podivuhodná zahrada? Má ještě někdo tip na nějaký napínavé nebo legrační příběhy pro malé kluky? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27755
16.11.18 09:52
@Iveta 23 píše:
Ta Zahrada, je myšleno Podivuhodná zahrada? Má ještě někdo tip na nějaký napínavé nebo legrační příběhy pro malé kluky? :)

Zahrada od Trnky - audioknihu namluvil Hoger a je to super - je to o 5 klucích a zlém kocourovi, co bydlí v zahradě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6233
16.11.18 10:12
@acimedaca píše:
Zahrada od Trnky - audioknihu namluvil Hoger a je to super - je to o 5 klucích a zlém kocourovi, co bydlí v zahradě

jo, ta je moc hezká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama