Aupair v USA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Máňa7
Nováček 9 příspěvků 21.01.17 15:12
Aupair v usa

Ahoj všichni,
chtěla jsem se zeptat Vás kdo cestoval jako au-pair do USA tak jak Vám to dlouho trvalo než jste odletěli?
A také bych se chtěla zeptat, v kterým měsíci nejčastěji vybírají rodiny au-pair? (Vím, že celoročně, ale kdy je větší poptávka po au-pair do USA?)
Protože jsem už v match asi 4 měsíce a nevím, zda si počkat a nebo jít na vysokou. :think:
Děkuji
 Máňa7

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 21.01.17 15:58

Vy se rozhodujete jestli hlidat deti, prípadne varit a uklizet pro cizi rodinu, nebo jít na vysokou? 8o

Máňa7
Nováček 9 příspěvků 21.01.17 16:13

No spíš ne takhle, jen nevím zda mám ještě čekat jestli se mi někdo ozve z USA.
Tak proto se ptám - který měsíc nejčastěji odlétají aupair do usa? Jak dlouho to tak trvá atd.

MeloryNox
Kelišová 5723 příspěvků 21.01.17 16:45

Určitě se ti někdo ozve. Jedeš přes Student Agency? Já jsem jela asi až za třičtvrtě roku. Kamarádka za 4 měsíce od podání přihlášky. Podávali jsme je stejně. Kvůli angličtině bych jela a potom na vysokou :)

MeloryNox
Kelišová 5723 příspěvků 21.01.17 16:49
@sediza píše:
Vy se rozhodujete jestli hlidat deti, prípadne varit a uklizet pro cizi rodinu, nebo jít na vysokou? 8o

USA není GB. Tam je au-pair opravdu chůva, ne služebná. Uklízí max. pokoje dětí a pere jejich prádlo. Au-pairky jsou tam chráněný zákonem.

Máňa7
Nováček 9 příspěvků 21.01.17 19:11

Jedu přes Student agency a pak mám aupaircare v Usa. A ty si byla v USA? Jestli jo tak aspoň že nejsem sama. No kvůli aj jsem si říkala taky že nejdříve Usa pak vysoká a hlavně jako au pair do usa mohu jen do 26 let. Jenže doma mi už říkají že mám najít práci, jít na vysokou atd. Tak už nevím. Ale tak snad mi teda někdo napíše. :) Myslíš že by si mi mohla napsat kontakt na sebe kdybych měla nějakou otázku? Děkuji

MeloryNox
Kelišová 5723 příspěvků 21.01.17 19:29

@Máňa7 klidně mi napiš do vzkazu. Už je to dlouho. Byla jsem tam v r. 2005/2006.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >