Aupair v USA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Máňa7
Nováček 9 příspěvků 21.01.17 15:12
Aupair v usa

Ahoj všichni,
chtěla jsem se zeptat Vás kdo cestoval jako au-pair do USA tak jak Vám to dlouho trvalo než jste odletěli?
A také bych se chtěla zeptat, v kterým měsíci nejčastěji vybírají rodiny au-pair? (Vím, že celoročně, ale kdy je větší poptávka po au-pair do USA?)
Protože jsem už v match asi 4 měsíce a nevím, zda si počkat a nebo jít na vysokou. :think:
Děkuji
 Máňa7

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1902 příspěvků 21.01.17 15:58

Vy se rozhodujete jestli hlidat deti, prípadne varit a uklizet pro cizi rodinu, nebo jít na vysokou? 8o

Máňa7
Nováček 9 příspěvků 21.01.17 16:13

No spíš ne takhle, jen nevím zda mám ještě čekat jestli se mi někdo ozve z USA.
Tak proto se ptám - který měsíc nejčastěji odlétají aupair do usa? Jak dlouho to tak trvá atd.

MeloryNox
Kelišová 5726 příspěvků 21.01.17 16:45

Určitě se ti někdo ozve. Jedeš přes Student Agency? Já jsem jela asi až za třičtvrtě roku. Kamarádka za 4 měsíce od podání přihlášky. Podávali jsme je stejně. Kvůli angličtině bych jela a potom na vysokou :)

MeloryNox
Kelišová 5726 příspěvků 21.01.17 16:49
@sediza píše:
Vy se rozhodujete jestli hlidat deti, prípadne varit a uklizet pro cizi rodinu, nebo jít na vysokou? 8o

USA není GB. Tam je au-pair opravdu chůva, ne služebná. Uklízí max. pokoje dětí a pere jejich prádlo. Au-pairky jsou tam chráněný zákonem.

Máňa7
Nováček 9 příspěvků 21.01.17 19:11

Jedu přes Student agency a pak mám aupaircare v Usa. A ty si byla v USA? Jestli jo tak aspoň že nejsem sama. No kvůli aj jsem si říkala taky že nejdříve Usa pak vysoká a hlavně jako au pair do usa mohu jen do 26 let. Jenže doma mi už říkají že mám najít práci, jít na vysokou atd. Tak už nevím. Ale tak snad mi teda někdo napíše. :) Myslíš že by si mi mohla napsat kontakt na sebe kdybych měla nějakou otázku? Děkuji

MeloryNox
Kelišová 5726 příspěvků 21.01.17 19:29

@Máňa7 klidně mi napiš do vzkazu. Už je to dlouho. Byla jsem tam v r. 2005/2006.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >