Autosedačka G-mini Tutus 9-36 kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terka14
Kecalka 322 příspěvků 10.01.19 20:53
Autosedačka G-mini Tutus 9-36 kg

Dobrý den,
máte prosím někdo zkušenosti s touto autosedačkou? Děkuji :mavam:

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9291 příspěvků 10.01.19 21:21

Záleží pro jak staré dítě, pokud to má být pokračovací sedačka po vajíčku - tak má moc velký rozestup váhový a dítě v ní bude plavat, pokud to je sedačka po kategorii 9-18kg tak by asi nemusela být špatná, záleží co od sedačky očekáváš :) Pokud chceš dobré info tak se na FB přidej do skupiny Děti v proti směru :)

Martanka92
Kecalka 324 příspěvků 10.01.19 21:21

Před časem jsem tu na ni ptala a ve výsledku jsem nic nezjistila.

Terka14
Kecalka 322 příspěvků 10.01.19 21:26

@Kristyna.Vechto­va je to sedačka po vajíčku. Dcera 11M, 10,5 kg. Hledám někoho kdo ji třeba má a napsal by mi jestli je pohodlná a tak…

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9291 příspěvků 10.01.19 21:35

@Terka14 no tak po vajíčku má prostě moc velký váhový rozdíl a prostě dítěti bude dlouho velká nedá se vhodně upravit, já bych ji z hlediska bezpečnosti rozhodně nevolila, raději kategorii 9-18kg případně po vajicku i 0-18kg. Však ony děti po roce zase tak rychle nepřibírají, syn je jedlík ale ve 26m má 95cm+ ale zhruba 13kg a na roce měl necelých 11kg :)

mona82
Povídálka 24 příspěvků 17.01.19 16:01

Sedačku mám je super ale já ji kupovala pro 2letou. Asi bych ji hned po vajíčku nedala.

Terka14
Kecalka 322 příspěvků 17.01.19 18:01

@mona82 děkuji za reakci :) nakonec jsme koupili maxi cosi. Ale jen proto, že jsem se o té gmini nikde nic nedocetla a v obchodě jsem ji neviděla a neměla jsem odvahu objednat.

Martanka92
Kecalka 324 příspěvků 21.01.19 16:25

@mona82 takže pro dvouletou v pohodě? Právě uvažuji, že by jsme ji koupili k 2. Narozeninám, ale dcerka je menší, má jen 80cm ve 20 měsících

mona82
Povídálka 24 příspěvků včera v 10:42

@Martanka92 To by mělo být v pohodě to už dávno sedí sama. Ta sedačka je úplně do sedu nedá se polohovat. Tak bych ji právě hned po vajíčku nedala.

Terka14
Kecalka 322 příspěvků včera v 11:09

@mona82 na internetu je napsáno, že lze polohovat.

mona82
Povídálka 24 příspěvků včera v 19:57

@Terka14 ano to je napsané ale jde to jen na dvě polohy v sedě. Zítra vám to vyfotím pokud chcete.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >