Jak vybírat autosedačku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TeuHajdl
Povídálka 36 příspěvků 05.01.19 15:05
Jak vybírat autosedačku?

Ahoj,
chci se zeptat na co bych se měla zaměřit a na co si dát pozor při výběru autosedačky po skořápce? Tedy takový ten prostřední typ nevím přesně od kolika kg to je, ale tuším od 9kg? A případně v jakých cenových kategoriích jste vybírali a zda platí pravidlo, čím dražší tím kvalitnější? Dekuji.

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9295 příspěvků 05.01.19 15:16

Najdi si na FB skupinu - Děti v protisměru nebo tak nějak, tam máš souhrnné informace a holky poradí ;)

debra.morgan
Kelišová 5283 příspěvků 05.01.19 15:23

@Kristyna.Vechto­va mohla by ses kouknout jak presne se to jmenuje, na „deti v protismeru“ mi to nic nenaslo… díky

TeuHajdl
Povídálka 36 příspěvků 05.01.19 15:35

@debra.morgan Děti proti směru

Diky za typ

debra.morgan
Kelišová 5283 příspěvků 05.01.19 15:37

@TeuHajdl dik, divny, pretim mi to nic nenaslo… :mavam:

Petula306
Kecalka 110 příspěvků 05.01.19 18:12

Já teď kupovala teprve vajíčko, ale co se týče sedačky - určitě chci takovou, která se dá dát obousměrně (jsem zastánce dlouho vozit proti směru), taky aby nebyla na velké rozmezí kg. A Isofix - to kvůli praktičnosti. Za mě vede značka Besafe.

debra.morgan
Kelišová 5283 příspěvků 05.01.19 18:29

@Petula306 jake jsi mela vajicko? :kytka:

Petula306
Kecalka 110 příspěvků 05.01.19 19:26

@debra.morgan BeSafe IZI Go

steeve
Kelišová 6994 příspěvků 07.01.19 08:35

@TeuHajdl záleží jak je dítě velké , když vyrůstá z vajíčka zda jít už do posměrné, nebo ještě zůstat v protisměrné ( protisměr je bezpečnější) a pak záleží na tom, zda v autě máte isofix či nikoliv.
Bez informací o dítěti a autě se nedá doporučit ideální sedačka.
Většinou platí že dražší sedačka= lepší, bezpečnější.

TeuHajdl
Povídálka 36 příspěvků 07.01.19 08:38

@steeve chtěla bych navázat na vajíčko, takže mala bude mít 9kg a cm je průměr. Isofix nemáme a pokud by to šlo chceme proti směru jízdy co nejdéle

steeve
Kelišová 6994 příspěvků 07.01.19 11:02

@TeuHajdl tak pokud chcete co nejdéle protisměr, tak bez isofixu tato: http://autosedacky.mimishop.cz/…zi-plus-2018 je z těch protisměrných nejprostornější, takže vydrží dítěti nejdéle.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >