Cybex solution M fix bez polohovací opěrky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nika1988
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 07.12.18 19:34
Cybex solution M fix bez polohovaci operky

Koupila jsem dnes tuto sedacku, bohuzel az doma po nainstalovani do auta jsem zjistila, ze nema polohovatelnou operku hlavy, netusila jsem, ze je v teto verzi polohovaci novinka 2019.Muzu ji jeste vymenit, proto otazka zni, je ta operka opravdu dobra? Kdo ji ma vyuzivate ji? Prepadava hlava v sedacce bez te polohovaci operky? Cena autosedacky je cca o 1000 kc vyssi, proto se ptam, zda mam investovat. Jezdime hlavne kousky, ale pristi rok se chystame autem do Chorvatska

Reakce:
Janli
Kelišová 6843 příspěvků 07.12.18 19:51

Já jsem ji pořizovala právě kvůli té opěrce, protože mě dítě v autě spí hodně a v romeru mi padala i když je celý polohovací. Musím říct, že ta opěrka fakt funguje. Od té doby s tím nemáme problém. Otázka je, zda to využijete. Vrátit ji můžeš nepoužitou do 14dnů.

biggi
Povídálka 24 příspěvků 07.12.18 19:56

Za me tez super,hlavne na delsi cesty,kdy dite spi/odpociva..coz cesta do Chorvatska urcite bude . Ja mam nepolohovaci do druheho auta a tu polohovaci jako hlavni a je celkove lepsi

Micaella22
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 07.12.18 22:10

Polohovaci je urcite vyhoda. Mala vytuhne v aute pokazdy. Nez aby sedela zlamana, to bych radeji litr primazla. Vzdyt ty sedacky vydrzi od cca 3 let do 7let. To je fine investice. Nebo si porid jiny model Solution

čarodějka1311
Kecalka 492 příspěvků 07.12.18 22:21

Polohování mám na starší Cybexce, kterou už máme pár let, použila jsem asi dvakrát. Při běžném ježdění je záklon moc, a pokud mi dítě usnulo za jízdy, stačilo hlavu jednou opřít a už nepadala. Během spánku jsem dítěti hlavu nepolohovala, spíš jsem sedačku celou na isofixech prodrazila. Teď jsem kupovala druhou sedačku a už bez polohování, za mě zbytečná tisícovka. Toť moje zkušenost…

nika1988
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 08.12.18 10:47

nakonec jsme nechali puvodni,nedalo mi to s sla jsem si do prodejny vyzkouset tu sedacku s tou naklapeci operkou.Porovnali jsme s pani prodavackou obe vedle sebe a maji uplne totozny sklon hlavy,kdyz tu polohovaci dam smerem dozadu,tudiz resit nebudu.Diky za reakce :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >