Autosedačka Nania

Anonymni
21.8.08 20:56

Autosedačka Nania

Ahojda,chci se zeptat,zdali mate nekdo zkusenosti s autosedackou Nania (9-36kg).Nevim,jakou autosedacku pro prcka vybrat.Diky moc predem.Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7138
27.8.08 10:47

Nania nemá moc dobré testy bezpečnosti: testy zde: http://www.adac.de/…tze/gtab.asp?…
to ta Britaxka je na tom lepší, a zde by byla za leopší cenu : http://www.autosedacky.estranky.cz/…va-123-ultra
ale stejně pro malé dítě je nejlepší jít nejdříve do sedačky 9-18, a poté do sedačky 15-36 než rovnou na celou dobu sedačku 9-36, ona se 9-36 nedá tolik polohovat pro malé dítě jako 9-18 a potom neroste tolik do výšky jako 15-36, a i v těch bezpečnostních testech vycházejí 9-36 hůře než jednokategorické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
J.F.
3.3.11 16:08

Sedačky

Ahoj všem maminkám! Se sedačkama už nějaké zkušenosti máme, tak se rádi podělíme. Holčičce jsem kupovala
Storchenmuhle Starlight SP 9-36kg a byla jsem s ní natolik spokojena, že jsem ji koupila i chlapečkovi. Jen pozor na označení SP - to znamená že je polohovací. Nyní už vybíráme podsedáčky, taky boj se v těch prknech zorientovat. :nevim: Mějte se, a snad rada pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
10.3.11 20:51

Autosedačky Nania

Ahoj, chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s autosedačkama Nania? Hlavně by mi zajímala BeLine Plus 9 - 36 kg. Nic aktuálního tu o nich teď není a my o ní přemýšlíme, tak prosím o Vaše názory. Nebo nevíte o nějaké jiné levné, ale bezpečné značce? Předem děkuji za odpovědi. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
16.11.13 21:34

NANIA BeLine SP autosedačka 9-36 kg
Chtěla jsem se zeptat, nahoře v diskuzi je tato sedačka kritizována ale v testech Adac vyšla vcelku dobře. Lépe než Storchenmühle.
A jaký je rozdíl mezi Ferrari BeLine a NANIA BeLine?

Byla jsem rozhodlá pro Cybex Pallas, ale po vyzkoušení máme krátké pásy v autě. Zkoušela jsem Chico Neptun (taky dobře hodnocené) ale při připoutání v autě mi nepřišla sedačka pevně připoutaná. Britax Evolva byla na tom lépe (ale v testech jsem ji nenašla).
Už z toto výběru mi jde hlava kolem :nevim:

Děkuji za vyjádření všech - včetně Steeva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7138
18.11.13 09:07

@Edit1 sedačka Nania byla kritizována zde na diskuzi, protože dostala špatné hodnocení v testech, ale musíte se podívat, kdy jsme o ní psali, je to diskuze z roku 2008 a Nania byla v tetech 2006 špatná.
Nyní v testu z roku 2012 už má lepší hodnocení. je to hlavně proto, že v roce 2006 se ještě rozdělávala na podsedák, poté ji upravili a již se nerozdělává, tak má lepší hodnocení.
Sedačku Britax Evolva také nevidíte v testu 2012, protože v něm nebyla, byla v testu 2006. Sedačky se testují jen jednou na začátku své produkce, nebo pokud se technicky změní - to byl případ Nanie, proč je v testech 2006 a pak 2012- změnila se.
Jo a Ferrari Beline a Nania Beline jsou totožné sedačky, jen prodávané pod 2 názvy( a změna v designu potahu) jinak jsou konstrukčně stejné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.14 17:34

Teď tomu nějak nerozumím…
zrovna jsme si pořídili tuto (jezdívám většinou jen do školky a na nákupy… max. 1-2× do roka tak 30km)… http://www.bambino.cz/…kg-Noir-Gris
a má podsedák… ve srovnání, že má průměrnou bezpečnost a velice ucházející cenu, myslela jsem, že jsem udělala dobře…
prosím o názor i steeve…děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7138
6.1.14 09:06

@ppetrolejka čemu nerozumíte, je to skoro 6 let dlouhá diskuze o jedné sedačce, za tu dobu se sedačka změnila, kdysi byla rozdělávací na podsedák, tak propadla v testech a nebyla doporučována
nyní nově od roku 2012 se sedačka Nania Beline již nerozdělává na podsedák, zůstává po celou dobu kompletní, takže chrání i hlavu a boky, tak dostala již dobrou známku v testu, proto je celkem dobrá, ohledně bezpečnosti( ohledně pohodlí nic moc, nedá se polohovat, je úzká, ale pokud je to na krátké trasy tak se to dá vydržet)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.1.14 04:06

Takže pokud jsem to správně pochopila tak tahle se dá rozebrat tak je z roku 2006 a nedopadly testy dobře? http://www.bambino.cz/…g-Shadow-Red

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7138
10.1.14 08:26

@kovama ne nepochopila správně, my se tady bavíme o sedačce Nania Beline SP což je kategorie 9-36 a ten odkaz je na sedačku Nania Befix SP kat.15-36 to je jiná sedačka a tento model Befix nebyl v testech, takže nevíme jak je dobrá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.1.14 08:29

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.1.14 19:35

Chtěla bych se zeptat na Autosedačka Nania - Driver Hello Kitty 2014, kategorie 0-18, nikde jsem nenašla testy na tuhle kategorii, pouze na větší. děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
23.1.14 19:58

Nejradši bych v kategorii 9-18, ale nenašla jsem od nich žádnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7138
24.1.14 08:51

@aabbcc značka Nania v současné době nedělá nebo do ČR nedováží sedačku v kat. 9-18, prodávají se zde pouze kat. 0-18, 9-36 a 15-36,
takže pokud chcete 9-18 poohlédněte se u jiné značky, je jich na trhu dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
24.1.14 09:18

A co řikáte na tu co jsem uváděla v prvním dotazu(Autosedačka Nania - Driver Hello Kitty 2014)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama