Autosedačka od kamarádky - ano/ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
66
10.5.22 19:47

Autosedačka od kamarádky - ano/ne?

Zdravím,

dělám výbavu pro mimčo, některé věci (monitor dechu, chůvička, autosedačka) jsem chtěla rozhodně z první ruky, jiné (třeba oblečení) beru z druhé. Dneska jsem byla ale u kamarádky, bavily jsme se o tom a odstavuje teď malého z autosedačky Joie i-Gemm 2. Kupovala ji novou loni v únoru, malý tam byl 14 měsíců. Vím, že autonehodu neměli, že se o věci pěkně stará a místo 7k by mě to vyšlo na 4. A já teď nevím, kvůli neinformovanosti o stáří autosedačky a zda nebyla „bouraná“ jsem z druhé ruky nechtěla, ale o tomto uvažuji. Co myslíte, brali byste?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1637
10.5.22 19:50

Klidně bych brala, taky jsem měla vajicko od sestry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21228
10.5.22 19:53

Nová sedačka je hysterie matek podporována výrobci. Jo, vzala bych s klidem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16302
10.5.22 19:54

Za těchto podmínek úplně v pohodě a ano. Zde máš záruku, že znáš historii sedačky. Takže proč toho nevyužít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10707
10.5.22 19:54

Vzala bych úplně klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19899
10.5.22 19:55

Vsema ctyrma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
10.5.22 19:56

Vzala bych klidně vše z druhé ruky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
10.5.22 19:58

To si ňak nedokážu představit, bouraná. Tak kdyby měli nějakou malou nehodu, tak by sedačka měla plnit svoji funkci. No a kdyby to byl nějak masakr, že praskne i autosedačka, tak už možná ani nic neprodáváj, ale nevim teda no. Kupovala jsem novou, ale od kamarádky bych si klidně vzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29340
10.5.22 20:01

Jo v klidu, taky sem vzala autosedačku od kamarádky, věděla sem, že ji má chvíli, nebourala a navíc jezdí svátečně, protože ji děti v autě vyvádí, takže sedačka byla jak nová a ani ne za půlku ceny :D od cizího bych nevzala, kdybych nevěděla jak to mají dlouho, jestli nebourali, ale od kamarádky nebo příbuzných, pokud jim věříš, úplně v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
10.5.22 20:04

Já mám teda na autosedačku dva hlavní požadavky - dobré hodnocení bezpečnosti v testech (to tahle, zdá se, splňuje, co jsem viděla) a pak kompatibilitu s kočárkem, který budu používat.
Jinak rok a něco stará autosedačka z důvěryhodného zdroje je úplně ok. Rozmýšlela bych se v případě staré a opotřebované, protože minimálně únava materiálu může zhoršovat její vlastnosti, i pokud je s ní dobře zacházeno, a taky čistota by asi už nebyla úplně nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4574
10.5.22 20:11

Ano :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
10.5.22 20:12

Na obě své děti jsem měla vajíčka z druhé ruky. Ano, podstatné pro mě bylo, abych znala majitele a plně mu důvěřovala. Pak nevidím rozdíl mezi tím, mít sedačku po svém prvním dítěti nebo po prvním dítěti kamarádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2083
10.5.22 20:16
@Mariambiska píše:
To si ňak nedokážu představit, bouraná. Tak kdyby měli nějakou malou nehodu, tak by sedačka měla plnit svoji funkci. No a kdyby to byl nějak masakr, že praskne i autosedačka, tak už možná ani nic neprodáváj, ale nevim teda no. Kupovala jsem novou, ale od kamarádky bych si klidně vzala.

No, to je prave omyl. I mala nehoda muze zpusobit, ze ty plasty uvnitr někde prasknou a pri pristi velke nehode uz nemusí svou funkci plnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7214
10.5.22 20:39

@Smudlinka01 za 4k 8o to je raketka, jsem ho prodavala za 1200

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
10.5.22 20:48
@Smudlinka01 píše:
Zdravím,dělám výbavu pro mimčo, některé věci (monitor dechu, chůvička, autosedačka) jsem chtěla rozhodně z první ruky, jiné (třeba oblečení) beru z druhé. Dneska jsem byla ale u kamarádky, bavily jsme se o tom a odstavuje teď malého z autosedačky Joie i-Gemm 2. Kupovala ji novou loni v únoru, malý tam byl 14 měsíců. Vím, že autonehodu neměli, že se o věci pěkně stará a místo 7k by mě to vyšlo na 4. A já teď nevím, kvůli neinformovanosti o stáří autosedačky a zda nebyla „bouraná“ jsem z druhé ruky nechtěla, ale o tomto uvažuji. Co myslíte, brali byste?

Obecně kupuji sedačky vždy nové, ale v tomto konkrétním případě bych si ji bez obav vzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat