Autovakcína proti oparům

9549
26.2.08 20:14

Autovakcína proti oparům

Ahoj, prosím, nemáte někdo zkušenost s tzv. autovakcínou, která se vyrábí z vlastního oparu? Znám pouze z doslechu, ale nevím, jak dlouho to funguje… Četla jsem tady ve starší diskuzi o vakcínách proti oparům, ale nemyslím, že by to bylo ono… A jelikož mi nezabírá ale lautr nic (minulý týden jsem dobrala Herpesin tabletky a už ho mám zas :twisted: ), tak uvažuju o všem možném i nemožném…
Díky Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5360
26.2.08 20:36

Já o tom taky jenom slyšela :? , nicméně existují účinné léky na opary, pojišťovna je nehradí a plná cena je kolem 5 tisíc!!! Takže to si občas namažu pusu Herpesinem nebo pastou na zuby a přežiju to…Opary to je strašná věc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
26.2.08 21:02

Jenže já ho měla i v těhotenství a kvůli tomu dostala Anežka velmi silnou žloutenku (dle názoru dr - opačné rh faktory s manželem nemáme, tak nevěděli, proč ji má a napadlo je, jestli jsem prý neměla opar, že se tím dostává do oběhu infekce a z toho ta žloutenka pak vzniká), tak mám docela i strach při event. dalším těhotenství :cry: Nehledě na to, že se mi ještě nezahojí jeden a na druhé straně rtu už raší druhý :twisted: a tak pořád dokola a dokola…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
27.2.08 09:09

Tak tohle mě hodně zajímá, trpím na opary taky a to nejen na puse :evil: . Tak doufám, že se ozve někdo, kdo o tom ví víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
27.2.08 11:46

Tak já si s opary užívám svoje :evil: Sotva se mi udělá jeden, který 14 dní léčím, ještě úplně nezmizí a udělá se mi druhý :evil:
Zajímavé, že za celou dobu těhotenství jsem neměla ani jeden. Jedinné, co mi kdy pomohlo byly inijekce B12 a rok jsem měla pokoj. Pořizovací cena ampulí 5 ks cca 50,–Kč + něco za stříkačky, bohužel někdo prý z těchto vitamínů může přibrat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
27.2.08 12:35

B12 už taky šly před pár lety :wink: a nic :roll: Ale dík, pište dál, třeba se něco chytne :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
27.2.08 13:41

holky taky na to dost trpím…
nakonec jsem si koupila tu „neviditelnou náplast“ a od té doby NIC! ťukťukťuk jinak jsem zkoušla možné i nemožné a ze všeho mi nejlépe vyšla obyč pasta na zuby!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
27.2.08 19:29

Markmark, počkej, chceš říct, že ta náplast jako funguje? To se mi nechce věřit 8) Mně nejde ani tak o to hojení, perfetně mi zabírá Zovirax mastička, jako jediná teda, to je opar hned zastavený, ale o to, aby se mi ty opary vůbec netvořily! Pořád olizuju lžičky a skleničky a hrnečky od malé, tak mám pak co dělat, abych se uhlídala a nic jí od sebe nedávala :cry: Nemluvě o tom, že ji nemůžu dát ani pusu, že :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
27.2.08 22:38

Ahoj taky trpím na opary, a nic mi nezabírá. Léky za 5000,– si asi pořizovat nebudu. Taky mě štve to, že nemůžu dát malýmu ani pusu. Jo a opary jsou infekční do strupů, pak už prý ne (snad dobrá zpráva), ale i tak :?
Zrovna minulý týden jsme se s kamarádkou bavily o těch náplastech, a ona že se setkala se paní, která si to tam dala a ze den e jí to pod náplastí rozlezlo. Měla to prý děsně velký a o bolesti nemluvě, vžyď to znáte :o Tak nevím, asi taky každému nesedne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
28.2.08 12:28

Ivunko, nevím jak moc mě ta náplast ne/pomohla jako lék, ale je fakt že od té doby co jsem ji použila, žádný opar nevyběhl. Taky je to super na to oblizování a pusy, jak píšeš- předtím to vůbec nešlo, s náplastí jsem nemusela být až tak opatrná a i když manžel na ně taky trpí, ode mne tentokrát NIC nechytl :D
Funguje to ale prý ne jako lék, pouze to překrývá opar a díky tomu, že se k němu nedostane nic, tak se rychleji vyléčí a nemusíš se tolik bát že si ho rozneseš o kousek dál (u mne to fakt zabralo a po 7 dnech byl pryč!)

takže já se tohoto super vynálezu zastávám a chválím!!! konečně mi něco pomohlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
28.2.08 12:40

Ivunko,
taky jsme se bavily o vakcíně na opary:
http://emimino.cz/modules.php?…

Markmark,
na můj občasný opar takhle funguje tea tree olejík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.5.08 15:41

Mě občas pokud to vychytám dostatečně brzo pomůže Zovirax, ale protože se třeba ráno s tím hajzlem vzbudím, tak je to k ničemu. Posledně jsem zkoušela Hemogel. Bylo to docela dobrý. Je to gelová mastička a na oparu není moc vidět. Neudělat se mě žádný stouroupek a protože jsem trdlo a musím do toho opraru drpkat, tak ten gel na tom pěkně držel a nestíral se a i to pomohlo vyhojení. Je fajn, že je ten opar schovanej před vnějšími vlivy :D

• Nahlásit
  • Citovat
4457
26.8.11 17:58
Markmark píše:
Ivunko, nevím jak moc mě ta náplast ne/pomohla jako lék, ale je fakt že od té doby co jsem ji použila, žádný opar nevyběhl. Taky je to super na to oblizování a pusy, jak píšeš- předtím to vůbec nešlo, s náplastí jsem nemusela být až tak opatrná a i když manžel na ně taky trpí, ode mne tentokrát NIC nechytl :D
Funguje to ale prý ne jako lék, pouze to překrývá opar a díky tomu, že se k němu nedostane nic, tak se rychleji vyléčí a nemusíš se tolik bát že si ho rozneseš o kousek dál (u mne to fakt zabralo a po 7 dnech byl pryč!)takže já se tohoto super vynálezu zastávám a chválím!!! konečně mi něco pomohlo

Podle mě je to blbost. Musí to fungovst i jako lék, protože když se podíváte skrz novou náplast, tak je tam nějaký matný film. Myslím, že by nemělo ani cenu vynalézat náplast na opar, kdyby neléčila a pouze překryla, to si totiž rovnou můžu ustřihnout kus izolepy a přelepit.

Jinak se mi včera udělal po rtem. Asi 5 malých puchýřků. Dala jsem na to asi 5krát denně herpesin a na noc si to setřela a nalepila tu náplast. Ráno to sice bylo rozmokvaný, ale puchýřky se výrazně zmenšily a jde vidět, že to léčí. Od rána jsem to namazala jen jednou tím herpesinem..za pár hodin opět setřela a když se podívám do zrcadla, tak to ani už nejde vidět. A to mě vyrašil před 2ma dny! Normální léčba oparu trvá okolo 7mi dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama