AVIONAUT Pixel 2019 bez isofixu

Anonymní
11.11.20 10:17

AVIONAUT Pixel 2019 bez isofixu

Jde mi z těch všech sedaček pro miminko hlava kolem. Už tolik dní pročítám různé recenze a články o vajíčkách pro miminka, která jsou nejvhodnější a nejbezpečnější až z toho mám hlavu jako balón. Proto se ptám, máte některá z Vás zkušenost s tímto typem AVIONAUT Pixel 2019? Není příliš drahá? Bohužel v autě nemáme možnost přidělání na isofix, takže bychom poutali pouze pásy. Díky za každý příspěvek. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
228
11.11.20 10:25

Ahoj, máme vajíčko avionaut a super. sice máme isofix, ale pro mě teda byla hodně rozhodující váha a nelituji. je fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 10:43

@Eva.asdfghjkl Super, moc díky. Tak samozřejmě bych byla raději, kdybychom měli přidělání na isofix, ale když to nejde jinak, budeme vděční i za přidělání pásy. :palec: A jak píšeš, váha vajíčka je úplně top!

• Citovat
  • Nahlásit
17511
11.11.20 10:52
@Anonymní píše:
@Eva.asdfghjkl Super, moc díky. Tak samozřejmě bych byla raději, kdybychom měli přidělání na isofix, ale když to nejde jinak, budeme vděční i za přidělání pásy. :palec: A jak píšeš, váha vajíčka je úplně top!

Jenom k tomu autu. já třeba i kvůli absenci isofixu měnila staré auto. Prostě jsem se v něm s miminem necítila. Tak možná uvažovat tímhle směrem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 11:02

@P4ja Auto zase tak staré nemáme, bezpečné je. Předchozí majitelé z Nemecka ho měli dělané na vlastní žádost, tak si navolili co bylo pro ně prioritou a navíc to byli starší lidé, takže tímhle směrem asi určitě neuvažovali, tedy pokud už se určité prvky nedávali automaticky. :D

• Citovat
  • Nahlásit
1262
11.11.20 11:09

Pixel je kvalitní vajíčko a hodně lehké v porovnání s konkurenci. Pokud ale mate na srdci především bezpečnost, je ideální vozit ve vejci co nejdéle - pokud mate Facebook, doporučuji skupinu Děti proti směru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 11:15

@NinaU. Ještě mě zaujala jedna autosedačka a to Maxi Cosi Tinca. Děkuji za doporučení skupinky, určitě na ní mrknu.

• Citovat
  • Nahlásit
228
11.11.20 11:17

Pásů bych se nebála. je to o zvyku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 12:49

Holky, koukala jsem na již zmíněnou skupinku na Fb a je fakt, že každý člověk jiný názor, to je jasný, ale oba mé typy jsou spíše zhateny :D dotaz ke zmiňované autosedačce, avionaut.. Můžu i pro čerstvě narozeného prcka tu vložku pro mini děti vyndat?

• Citovat
  • Nahlásit
228
11.11.20 16:39
@Anonymní píše:
Holky, koukala jsem na již zmíněnou skupinku na Fb a je fakt, že každý člověk jiný názor, to je jasný, ale oba mé typy jsou spíše zhateny :D dotaz ke zmiňované autosedačce, avionaut.. Můžu i pro čerstvě narozeného prcka tu vložku pro mini děti vyndat?

ano, nám se do vložky ani nevlezl :-D hele… testovaná je, lehká je. za mě je to dobrý výběr. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
11.11.20 16:53
@Anonymní píše:

Tak jsou samozřejmě i lepší, ale zrovna Pixel tam jako lehký doporucuji.
Myslím si teda, ze pokud nebudete mít 6 kilove dítě tak je to nesmysl, mimino má byt ve vejci natesno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.20 16:03

Ahoj všem,

my na prcka teprve čekáme a autosedačku Avionaut Pixel máme doma. Bohužel ke kočárku, který máme se na vajíčko nevyrábí adaptér.

Dokážete prosím poradit, na jaké typy podvozků vajíčko nasazujete? Chceme jej koupit zvlášť.

Díky moc za reakci,

H.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
14.11.20 22:16
@Anonymní píše:

Pokud dítě nebude mít 6 kilo, tak tam ty vložky být musí, jinak pásy nevedou tak, jak mají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama