Avon Lady - dá se tím přivydělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
_Má_Ňa_La_
Nováček 5 příspěvků 21.06.19 08:12
Avon Lady - dá se tím přivydělat?

Zdravím :kytka:

Uvažuji o tom stát se Avon Lady, jelikož mám u sebe v okolí dost žen, co by měly o kosmetiku zájem. Dá se tím nějak slušně přivydělat, respektive stojí to za tu „námahu“? Spíše mě zajímají všeobecné zkušenosti že života Avon Lady :)

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1580 příspěvků 21.06.19 08:26

:D :D v dnesni dobe kdy si muzes vyrobky vyzkouset a drogerky ty lepsi i horky jsou na kazdym rohu… ne od avonu bych si nic nekoupila. Kor cekat nez to prijde? Proc? Tohle frcelo pred 15 lety. Ty, co mozna maji zajem si objednaji 1× a pak je budes furt uhanet a vyprdnou se na to uplne. Pak mas po kseftu. Musela bys mit ranec zakaznic aby se ti to vyplatilo

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17382 příspěvků 21.06.19 08:32

Taky si myslim ze ta doba je pryc, zebje to ptezitek. S tchyni obcas nakoukneme, ta si tam bere kremy a par veci, ale me nebavi to cekani, takze nic

marketak5
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 21.06.19 08:52

Taky si myslím, že původní zákaznice třeba ještě objednávají, mají své oblíbené produkty, ale dost pochybuji, že jde najít dostatek dalších.. Kvalita je nic moc, drogerie na každém rohu a to čekání.. Podle mě je to už taky pase..

Silvia.Minarik
Povídálka 29 příspěvků 21.06.19 08:52

Jak už psali holky, v dnešní době už ne.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21334 příspěvků 9 inzerátů 21.06.19 08:59

U nás v práci dělá Avon jedna ženská a asi si tím celkem solidně přivydělá. Jenže nás je tu 80 ženských, a má k tomu navíc další nebo tři podobné kolektivy (úřady), a to už je zajímavé… ;)
Pro pár kámošek a sousedek to podle mě žádný valný význam nemá…

Kriss Tina
Extra třída :D 10992 příspěvků 21.06.19 09:02

Záleží kolik těch ženských máš. Já to dělám tak pro zábavu, abych se na mateřské nenudila, dávám to kamarádkám, kolegynim, většinou mám pro sebe pár stovek, za který si stejně koupím třeba nějakou voňavku pro sebe :mrgreen:

Nattx
Kecalka 172 příspěvků 21.06.19 09:03

Čauky. Dělala jsem asi před rokem Oriflame. No jako vydělat se dá, asi 200, pokud máš objednávku aspoň za 2000, což je málokdy, to piplani se s tím, pak tahání se z výdejního místa, teď si to zákaznice rozmyslí, že ta modrá řasenka není dost modrá, takže reklamace :roll::pocitac:

Navíc to dělá hrozné moc lidí teď. Výhoda je, že budeš mít slevu pro sebe, pokud ty produkty máš ráda.

Zumpa
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 21.06.19 09:13

Přivydělat lze, za tu námahu to nestojí.

korneli
Kecalka 182 příspěvků 21.06.19 13:45

V práci to dělala jedna, než šla do důchodu. Mezi zaměstnanci ji to klaplo, z 80 zaměstnanců si vždy někdo objednal, ale měla toho více.. Oriflame, euronu, pak svicarskou kosmetiku a nejvíce se jí dařilo v prodeji bonbónů.

Váš příspěvek
Reklama