Jsem až moc citlivá?

186
26.10.19 16:21

Až moc citlivá?

Zdravím maminky, prosím Vás mám dotaz.
Jsem jediná kdo je až moc citlivá? Když jsme byli na prvním očkování, tak mi šli slzy do oči a připadala si trapně :lol: :lol: :lol: teď nás čekají naúšničky a další očkování a já jsem z toho zase v hajzlu, že to prořvu. :lol: Nejradši bych si to nechala všechno napíchat a nastřelit za maličkou. :lol: Že v tom nejsem sama. :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6581
26.10.19 16:23

:hug: Nejsi. Já jsem drsoň, ale první očkování jsem měla co dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 16:28

No tak tohle mě nerozhodilo a to mám taky malou holčičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
26.10.19 16:52

Jo, hrozně. Syn se narodil s vývojovou vadou ledvinky a byl na operaci. Už to odebírání krve na předoperační se mnou mávalo neskutečnym způsobem. Slzy jak hrachy jak já tak syn a to jsem fakt odolná, jen co se týče syna ne. Když ho operovali, musel mě přítel odtáhnout z nemocnice jak jsem byla na hromadě, abych byla alespoň na vzduchu. A špatně nesu i očkování a normální prohlídky taky, syn prostě po všem čim musel projít nesnáší doktory a já z něj ten strach cítím a nesu to hodně zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13765
26.10.19 16:54

Od narození dcery bych se mohla živit jako obecní plačka. Očkování sice ne, ale náušnice jsem ořvala taky. Nejhorší to bylo při školkových besídkách, to jsem řvala jako tele ještě než malá přišla na řadu :roll: vítání občánků a podobné akce ani nekomentuju :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15447
26.10.19 16:59

A to počkej pak na první besídku :lol: :lol: :lol: u očkování v pohodě, ale brečela jsem když mu trhali zuby, když mu pichali usi…ale vždycky tak, aby mě nevidel..prostě ty slzy tekly samy :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
26.10.19 17:08

@Bobby tak mi naštěstí půjdeme na nastřelení, to je prej lepší, ale stejně jsem řekla, že ji bude držet přítel. Já bych to nedala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15447
26.10.19 17:22

@Si_Si20 nastřelení je hned..kor když je malá, tak se nijak škubat nebude…já už mám větší dítě a u nás musí vždycky držet táta..jenom u zubaře na pohotovosti jsme ho drželi 3 a měli jsme co dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
26.10.19 17:25

@Bobby to věřím, když jen to pomyšlení, že ji to bude bolet mi vhání slzy do očí :,( :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5930
26.10.19 17:35

Brečet až tak ne, jen mě dojímaly „milníky“ - vstup do školky, do školy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.10.19 13:05

Já jsem brečela i na očním, když ho sestřička vleže držela, aby mu mohla doktorka vyšetřit světýlkem oči. Takže žádná katastrofa, on u toho plakal no a já taky. Ale vím o sobě, že jsem prostě citlivá, vše mě dojímá, u filmu si pobrečím atd.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama