Baby Annabell Annabel

27.11.19 17:08

Baby Annabell Annabel

Dobrý den, chtěla bych dceram k Vánocům pořídit panenku. Líbila se mi tato baby Annabell Annabell 43cm. Máte ji někdo? Jak ste s panenkou spokojeni? Nebo nemáte někdo nějakou jinou panenku, která by se nam mohla líbit a nebyla tak drahá jako Annabell? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3373
27.11.19 17:14

Ahoj ja ji kupovala dceri 2 roky a musim rict ze do ted si sni moc nehraje je opravdu tezka asi zalezi jak mas stary deti oblekat ji nechce ani ted a to ji je skoro pet jelikoz ma mekke ruce a nohy spatne se ji to dela kdybych mela ted kupovat panenku sla bych spis do beby born maji stejne funkce plac curani atd ale jsou lehci a pevne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13468
27.11.19 17:20

Taky máme doma baby annabel a znova bych ji nechtěla ani zadarmo. To měkké tělo je ke vzteku, neforemne, nedá se koupat, dítěti oblikat nejde, zato má v hlavě a těle těžký strojek, takže panenka není nejlehčí. Navíc teda vydává příšerně nepřirozené zvuky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22609
27.11.19 17:53

Máme jí a dcera je s ní moc spokojená. Sice ji nepřevléká, ale to nepřevléká žádné panenky. Ale tahá jí, krmí, dává dudlík atd. Má ji myslím rok, netahá ji denně, ale tahá jí často. Je jí skoro 6 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
27.11.19 17:55

@kačka121 ale Baby Born nepláče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22609
27.11.19 17:56

Když jsem se rozhodovala, kterou vybrat, tak rozhodlo, že baby boon je jen jen plastová panenky, nic neříká, nic nedělá. Jen teda po zmáknutí pupíku se vyčůrá. Annabell se směje, tahá z lahvičky a z dudlíku, pláče, odříhne si, usne atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22609
27.11.19 17:56
@jary1 píše:
@kačka121 ale Baby Born nepláče.

roní slzy, když se do ní naleje voda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
797
27.11.19 18:04

Nebyli jsme s ní spokojení, je těžká, to, co má dělat- sát, odříhnout atd., dělala ani ne půl roku a asi po roce ji upadla hlava…nemyslím, že by to bylo špatným zacházením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
383
27.11.19 18:07

Mela jsem moznost ji videt i vyzkouset nazivo a vubec me nenadchla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama