GraviTrax - kuličková dráha

3069
26.11.19 05:28

GraviTrax - kuličková dráha

Holky má někdo? Jsou děti spokojené? A dílky jsou trošku bytelné, nezničí se to hned? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2683
26.11.19 06:39

@MarieP Syn dostal k 6.narozeninam a týden jsme ho od toho nemohli dostat. Baví ho to hodně pořád, dílky jsou z pevného plastu, zatím nám praskl jen jeden malý žebříček, ale ten je zrovna z něčeho jiného. Nejlepší investice to byla, Ježíšek teď donese doplňky. A super je, že i z té základní sady toho postaví hodně. Máš tam plánky, ale syn už staví podle sebe. Na YouTube to testuje nějaký pán, zkus si to najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1570
26.11.19 06:52

Taky jsme koupili a je to super. Mají ji doma měsíc a ještě jsem ji ani nemohu uklidit :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8001
26.11.19 07:05

My ji máme už od loňských Vánoc. Moje postřehy. Je to kvylitní výrobek od dobrého výrobce. Děti to baví, ale dle mého je potřeba k tomu dokoupit ty doplňky typpu výtah, trampolína a tak, aby se to ozvláštnilo. A záleží, jak je to dítě šikovné, protože úplně bytelné to není ( nemyslí do kvality kostiček, že by se rozbíjely)- Jak se to postaví, musí se opatrně. Naše starší postaví, mladší taky chce, vždycky do toho tak hrábne, že kusy popadá. Jinak bych řekla, že je to fakt dobrá zábavná hračka. Ale je toho potřeba prostě víc, i ta jedna základní sada velká se mi zdá málo, máme dvě, k tomu asi 6 těch doplňků. A klidně by to sneslo ještě další krabice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3069
26.11.19 08:43

Holky děkuji, super, tak dokupovat pak není problém, máme tři děti a to je pořád nějaký svátek… :mrgreen: nejmladší je taková hračička a kuličkové dráhy miluje… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
26.11.19 09:44

Mame doma od lonskych vanoc. Nejstarsi (7let) to obcas vytahne a neco postavi. Pak si s tim par dni hraje on i mladsi brachove (5 a 3). Je to kvalitni, bytelne, jen se nam obcas zakutali kulicky :-) Letos budeme dokupovat dalsi prislusenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama