Baby bell hudební pás

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ziina
Kelišová 5358 příspěvků 26.10.14 22:32
Baby bell

Ahojte, dneska jsem se dozvěděla o hudebním páse Baby bell. Máte s tím někdo zkušenost? :think:

Reakce:
Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 26.10.14 23:18

No, myslím, že dítě nejraději slyší hlas matky. Takže bych mu raději zpívala…

Ziina
Kelišová 5358 příspěvků 26.10.14 23:22

Že jo? Mně to taky přijde zybtečný :). Jen jsem si říkala, jestli tady nebude nějaká maminka, která to používá a má s tím třeba dobrý zkušenosti :).

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 27.10.14 03:05

Kravina ktera byla vyrobena aby tahala z lidi prachy. Ale proti gustu :)

Ziina
Kelišová 5358 příspěvků 27.10.14 17:33

8o 8o 8o tyjo, mně někdo přejmenoval název 8o nebo spíš jen víc upřesnil ale i tak 8o. :mrgreen:
Mně o tom včera řekla moje babička, tak jsem se jen podívala o co jde a říkala si, že se zeptám na zkušenosti :).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >