Reklama

Golfky Baby Design Click - zkušenosti, reference

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 19:45
Baby Design Click - zkušenosti, reference

Ahoj, uvažuju o koupi golfek baby design click, ale nikde nejsou žádné recenze, ani jsem je zatím nepotkala na ulici, v místní kamenné prodejně je nemají… Prosím o vaše zkušenosti :mavam:
Hezký večer.

Reklama

Reakce:

Martanka92
Kecalka 268 příspěvků 15.01.18 20:35

Dobrý den, kočárek sice nemám, vypadá hezky, ale mě by vadilo polohování páskem, ale jde o zvyk

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 22:35

@Martanka92 diky, to funguje jako popruhy u batohu? To jde asi celkem pomalu, ne? Vůbec jsem si toho nevsimla. A jake jine polohovani mivaji golfky? Dekuju :)

Martanka92
Kecalka 268 příspěvků 16.01.18 16:20

My měli na golfkách klasické polohování, jako u sporťáku. Nevím jak to přesně popsat a jaká je na tohle kočárku preska, ale spíš bych to srovnala jako s utažením gumičky na okraji bundz, jestli jste mě pochopila. Mě tohle polohování nevyhovolalo, tak ho nemáme

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >