Golfky Baby Design Click - zkušenosti, reference

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 19:45
Baby Design Click - zkušenosti, reference

Ahoj, uvažuju o koupi golfek baby design click, ale nikde nejsou žádné recenze, ani jsem je zatím nepotkala na ulici, v místní kamenné prodejně je nemají… Prosím o vaše zkušenosti :mavam:
Hezký večer.

Reakce:
Martanka92
Kecalka 324 příspěvků 15.01.18 20:35

Dobrý den, kočárek sice nemám, vypadá hezky, ale mě by vadilo polohování páskem, ale jde o zvyk

Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 15.01.18 22:35

@Martanka92 diky, to funguje jako popruhy u batohu? To jde asi celkem pomalu, ne? Vůbec jsem si toho nevsimla. A jake jine polohovani mivaji golfky? Dekuju :)

Martanka92
Kecalka 324 příspěvků 16.01.18 16:20

My měli na golfkách klasické polohování, jako u sporťáku. Nevím jak to přesně popsat a jaká je na tohle kočárku preska, ale spíš bych to srovnala jako s utažením gumičky na okraji bundz, jestli jste mě pochopila. Mě tohle polohování nevyhovolalo, tak ho nemáme

Veverice4
Nováček 10 příspěvků 25.11.18 22:17
Baby design click -delka, jizdni vlastnosti

Prosim, obnovuji diskuzi. Hledám nejaky lehky sportak/golfky­..narazila jsem na baby design click. Jake ma prosim jizdni vlastnosti? Nemusi se s nim jezdit jen po chodniku? Mala spi prevazne v kocaru, tak bych ji nechtela vyklepat.
A druhy dotaz, neni zas tak malá :D uz ted ma 73cm (v 8 mesicich)..a nikde neni uplne jasne, kolik je vnitrni kompletni delka (kdyz je dite v lehu). Nevite prosim?
Moc dekuji!

Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 01.12.18 22:07

@Veverice4 ahoj, babydesign click mame od jara. Dcera má asi 88cm, na délku má ještě rezervu a už jezdí i ve fusaku a v péřovce (je ale hubená). Jízdní vlastnosti nevím jak popsat. Kola jsou rozhodně lepší (větší, bytelnější) než u těch nejlevnějších golfek. Odpružení trochu má. Jezdíme hlavně po Praze po kostkách a nikde se nezasekne. Byli jsme s ním v létě na dovolené a třeba na štěrkové cestě OK, ale v písku nejede (asi jako většina kočárů). Je super lehký. Ale nemá velká nafukovací kola jako Lupo, s tím se mi jezdilo líp. S BD Lupo jsem byla hodně spokojená, s clickem míň, ale jiný kočár nehledám. Lepší jízdní vlastnosti bude mít asi Joie nebo i Valco, ale ty jsou zase těžší, zaberou víc místa a jsou také dražší…

Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 01.12.18 22:11

@Veverice4 ještě k tomu „vyklepani“… Mně prislo to operadlo kočáru docela tvrdé, nepohodlné, takže jsem v létě používala podložku (i kvůli vzhledu) a teď máme fusak. Srovnávám s BD Lupo, který je více polstrovaný.

Veverice4
Nováček 10 příspěvků 01.12.18 23:37

@Lu1234 Moc dekuji za info. :kytka: Nakonec ho asi ale nekoupime. Vypada to, ze zvolime bud joie nebo britax z druhé ruky…chci to jako druhy kocar a jezdime hodne po lesnich cestach.
:mavam:

Lu1234
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 02.12.18 12:20

@Veverice4 joie bude na lesní cesty super. Maji ho dvě kamarádky a jsou moc spokojene, určitě to bude dobra volba :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >