Reklama

Golfky se spojeným madlem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katka82
Kelišová 7366 příspěvků 14.01.18 11:36
Golfky se spojeným madlem, skládání do deštníku a poloh. nohou..

Zdravím všechny,
zvažuji koupi golfek, nyní mám icandy peach, s ním se nechci loučit, ale na nějaké jen menší výlety, nebo až bude malá větší bych ráda golfky s těmito vlastnostmi:
spojená rukojet,
skládání do deštníku jako klas. golfky
polohování nožiček
a dobré by bylo madlo před dítkem
a ještě plus kdyby šel otáček po a proti směru jízdy..
Kdysi jsem měla na dceru bebe confort loola up - byl to skvělý kočárek, ale už se koukám nikde nedá sehnat.. :,(
neporadíte někdo něco podobného?

Reklama

Reakce:

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 14.01.18 11:55

Nevím jestli na bazarech by se nedal sehnat?
Koukla jsem na Bazoš a byly tam 2 inzeráty, ale asi už dost staré :nevim:

Martanka92
Kecalka 267 příspěvků 14.01.18 12:54

Dobrý den, a kdy by jste golfky tak chtěla pořizovat? Mám loola up a až nám malá odroste z Vajíčka klidně bych je prodala. Teď je jí 9 měsíců. Jen čekám až začne sedět., ale asi ti k nám budete mít dost daleko. Jsme kousíček od Slaného

katka82
Kelišová 7366 příspěvků 15.01.18 15:01

Děkuji ráda bych ale nové golfky, nebo alespon v top stavu, kdyby byly..ale měla bych to daleko, jsme o č. brodu, tak leda poslat, mohla bych když tak poprosit fotečky? Nespěchám na to, počítám až jaro-léto..nechce se mi nějak opouštět nás stávající kočárek :-D

katka82
Kelišová 7366 příspěvků 15.01.18 15:07

@Katchie 77 jj děkuji, koukala jsme, ale právě už dost staré, chtěla bych je v top stavu :-) já nevím, že si vždycky vyberu kočár, který se přestane dělat a nevím proč, přišly mi super :-) tak jako quinny freestyle na prvního kluka, taky byl super.. :nevim:
ještě jsme naška baby jogger mini zip - nemá sice otoč sedačku, to bych oželela, ale myslím, že ani poloh. nohou,..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >