Golfky se spojeným madlem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katka82
Kelišová 7368 příspěvků 14.01.18 11:36
Golfky se spojeným madlem, skládání do deštníku a poloh. nohou..

Zdravím všechny,
zvažuji koupi golfek, nyní mám icandy peach, s ním se nechci loučit, ale na nějaké jen menší výlety, nebo až bude malá větší bych ráda golfky s těmito vlastnostmi:
spojená rukojet,
skládání do deštníku jako klas. golfky
polohování nožiček
a dobré by bylo madlo před dítkem
a ještě plus kdyby šel otáček po a proti směru jízdy..
Kdysi jsem měla na dceru bebe confort loola up - byl to skvělý kočárek, ale už se koukám nikde nedá sehnat.. :,(
neporadíte někdo něco podobného?

Reakce:
Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 14.01.18 11:55

Nevím jestli na bazarech by se nedal sehnat?
Koukla jsem na Bazoš a byly tam 2 inzeráty, ale asi už dost staré :nevim:

Martanka92
Kecalka 299 příspěvků 14.01.18 12:54

Dobrý den, a kdy by jste golfky tak chtěla pořizovat? Mám loola up a až nám malá odroste z Vajíčka klidně bych je prodala. Teď je jí 9 měsíců. Jen čekám až začne sedět., ale asi ti k nám budete mít dost daleko. Jsme kousíček od Slaného

katka82
Kelišová 7368 příspěvků 15.01.18 15:01

Děkuji ráda bych ale nové golfky, nebo alespon v top stavu, kdyby byly..ale měla bych to daleko, jsme o č. brodu, tak leda poslat, mohla bych když tak poprosit fotečky? Nespěchám na to, počítám až jaro-léto..nechce se mi nějak opouštět nás stávající kočárek :-D

katka82
Kelišová 7368 příspěvků 15.01.18 15:07

@Katchie 77 jj děkuji, koukala jsme, ale právě už dost staré, chtěla bych je v top stavu :-) já nevím, že si vždycky vyberu kočár, který se přestane dělat a nevím proč, přišly mi super :-) tak jako quinny freestyle na prvního kluka, taky byl super.. :nevim:
ještě jsme naška baby jogger mini zip - nemá sice otoč sedačku, to bych oželela, ale myslím, že ani poloh. nohou,..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >