Babydesign Tiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mysliska
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 2 inzeráty 23.04.10 22:14
Babydesign Tiny

ahoooj, má některá z Vás zkušenost s tímto kočárkem? Děkujuuu http://www.petto.cz/shop/index.php?… :kytka:

Reakce:
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 24.04.10 12:26

tehle diskuzi o kocarku je zde spousty staci si to procist

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 19.03.13 08:19

Ahoj, potřebuji golfky pro krizové případy na popovezení, malá se vozí nerada, ale moc daleko s ní zatím nedojdu.
Nechci drahé - hledám kompromis cena - kvalita..
Děkuji za názory :kytka:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 19.03.13 08:29

Babydesign Tiny máme, mají vše, co jsem od nich očekávala. Ale na krizové popovezení bych koukala po něčem ještě lehčím a skladnějším…

Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 19.03.13 08:37

Pokud v nich bude jen sedět doporučuju ty nejobyčejnější tesco.. Ty nemůžu zrovna najít, mají i stříšku, tady máš odkaz do kika tam mají taky podobný.. Dělá je i českej patron, prostě úplně obyčejný, malý kolečka, jen na sezení.. http://www.kika.com/…k-buggy-ben/
Nebo pak drahý Quinny, ten s těma kolečkama jak od bruslí, to je super neváží nic a složenej si ho hodíš na záda http://www.babypark.cz/…-quinny-yezz

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 19.03.13 12:03

@gabriela82 Jasně, přece jen bych asi upřednostnila aspoň stříšku a asi sklopná záda, bo plánuju ještě druhé dítě.
A ten Quinny, já o něm uvažovala, ale prostě mu nemůžu a nemůžu přijít na chuť :roll:.
@Etcetera78 Co máš na mysli? Já jezdím autem, jenže někdy prostě zaparkuju dál, než člověk plánuje, nebo možná pro jistotu do zoo třeba. Mám sice ještě Babypoint Sprinter.. Ty jo, já prostě nevím, fakt.. :think: :nevim:

Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 19.03.13 12:05

@jajul a koukala si na mmb nebo bazos? Tam je spousta golfek - za pár stovek.. Je klidně pak můžeš zahodit a pořídit zase jiný :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >