Reklama

Babydesign Tiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mysliska
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 2 inzeráty 23.04.10 22:14
Babydesign Tiny

ahoooj, má některá z Vás zkušenost s tímto kočárkem? Děkujuuu http://www.petto.cz/shop/index.php?… :kytka:

Reklama

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 24.04.10 12:26

tehle diskuzi o kocarku je zde spousty staci si to procist

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 19.03.13 08:19

Ahoj, potřebuji golfky pro krizové případy na popovezení, malá se vozí nerada, ale moc daleko s ní zatím nedojdu.
Nechci drahé - hledám kompromis cena - kvalita..
Děkuji za názory :kytka:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 19.03.13 08:29

Babydesign Tiny máme, mají vše, co jsem od nich očekávala. Ale na krizové popovezení bych koukala po něčem ještě lehčím a skladnějším…

Run
Generální žvanilka 20538 příspěvků 19.03.13 08:37

Pokud v nich bude jen sedět doporučuju ty nejobyčejnější tesco.. Ty nemůžu zrovna najít, mají i stříšku, tady máš odkaz do kika tam mají taky podobný.. Dělá je i českej patron, prostě úplně obyčejný, malý kolečka, jen na sezení.. http://www.kika.com/…k-buggy-ben/
Nebo pak drahý Quinny, ten s těma kolečkama jak od bruslí, to je super neváží nic a složenej si ho hodíš na záda http://www.babypark.cz/…-quinny-yezz

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 19.03.13 12:03

@gabriela82 Jasně, přece jen bych asi upřednostnila aspoň stříšku a asi sklopná záda, bo plánuju ještě druhé dítě.
A ten Quinny, já o něm uvažovala, ale prostě mu nemůžu a nemůžu přijít na chuť :roll:.
@Etcetera78 Co máš na mysli? Já jezdím autem, jenže někdy prostě zaparkuju dál, než člověk plánuje, nebo možná pro jistotu do zoo třeba. Mám sice ještě Babypoint Sprinter.. Ty jo, já prostě nevím, fakt.. :think: :nevim:

Run
Generální žvanilka 20538 příspěvků 19.03.13 12:05

@jajul a koukala si na mmb nebo bazos? Tam je spousta golfek - za pár stovek.. Je klidně pak můžeš zahodit a pořídit zase jiný :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >