Reklama

Poraďte sporťák

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 20.04.10 21:20
poradte sportak

ahoj…potrebuji radu…zacinam byt z kocarku trochu zoufala!
chci ted uz jen sportak…ne extra tezky i kdyz kdyby byl fakt dobrej tak mozna tu vahu aji zvladnu, hodne do terenu…a aby vypadal trochu pekne :) prosim radte!
joooo a dulezita vec…ja mam 180 a pritel 195…mela jsem uz tri kocary a ani jeden nic moc…patron F3 (jetej) prisel mi jak takovy hrkatko…mozna to bylo ze byl pouzivanej :nevim: . firkon - taky strsi…nizko rukojet..musela sem se hrbit…ted mam juniors…je fajn ale ne az tak na teren.
diiiky za veskere rady

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.10 21:32

Já mám Mutsy Urbanrider. Dá se na něj koupit jen sportovní nástavba. Je úplně úžasný do terénu. Projede vším. 4 kolka, ale má jakoby zatáčecí nápravu, takže i ve městě se snadno vyhneš. V terénu zaaretuješ nápravu a máš klasickou 4 kolku (ne takovou tu s predníma zatáčecíma kolečkama, které v terénu hrka a navíc jsou blíž u sebe a projíždíš tak stopu navíc). Podle mě je krásný, teda hlavně s hlubokou korbou. Se sporťákem už to trochu ztrácí linii. Nevýhoda je, že je dost těžký. :-( Rukojeť jde polohovat snadno, a dost vysoko.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 21.04.10 08:12

tyyy jo..ten vidim poprve…nevypada spatne. klidne uvitam vic typu at mam z ceho vybirat…hlavne osobni zkusenost…pac na netu chvali vsechno…psali jak je juniors odpruzenej paradne a do terenu a ono prd.
diiiiiky

Panuška
Neúnavná pisatelka 17043 příspěvků 21.04.10 08:37

já mám svůj kočár gesslein ale jako jen sporťák bych ho nebrala. Ale na dovče jsme od penzionu měli půjčenej jané slalom a byl perfektní - lehounkej, sice není odpruženej ale zvládli jsme s ním perfektně jakýkoliv terén a to byl ještě i sníh. :palec:

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 21.04.10 08:39

Ahoj Mikito,
my jsme s manželem oba také vysocí:
Měla jsem tyto 2 sporťáky:Icoo - I´COO PEAK 4 Air, se zatáčecí nápravou, rukojeť vysouvací dle potřeby, sedačka přestavitelná pro i proti směru, nevýhoda je, že je užší :wink: , ale do terénu vynikající.
A ještě: Baby Welt - RIVA AIR, s tím jsem byla také moc spokojená, prostorný a do terénu také super.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 21.04.10 13:05

panusko: ten mam na seznamu..to jane…akorat se mi asi moc nelibi…nebo nevim co s nim mam za problem :oops:

katrinka: icoo peknej ale to uz je moc drahy sportak za dvacet…a ten druhej se mi zas nelibi…neni to se mnou jednoduchy

ale ten mutsy je super a jeste jsem nasla MCmura…a ten vypada taky dost dobre :huban:

a jeste aby se tam teda decko vlezlo aspon do dvou let…pac dneska jsem videla sportak od kamosky firkon (peknej) aaaale ma kluka 8mesicu a taktak se tam vleze.

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 51908 příspěvků 21.04.10 13:11

Mám Peg Perego GT3 a spokojenost :wink:
je velkej,to mi vyhovuje…jen je celkem těžkej a do auta na složení velikej.....ale mám auto velké,tak to nemusím řešit.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 21.04.10 20:26

diky diky…mate nekdo ten MC mura??? me se asi libi zatim nejvic :srdce: jak jste spokojeny??

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 21.04.10 20:45

a uz sem si tu muru nasla na jiny diskuzy…no ja si asi nevyberu…su hroznaaaaa :zed: :zed:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 22.04.10 10:07

já měla speediho od quinny. lehký, stabilní, ale nemá otočnou sedačku a není do 100% lehu. terénní je maximálně.

mura se mi líbí, je težší, to ano (novou trochu odlehčili), má otočnou sedačku, ale zase nemá ruční brzdu. má měkounkou sedačku. ta se mi líbí hodně.

pak se mi líbí** bumbleride indie.** ale osobní zkušenost nemám a viděla jsem jí jen v obchodě. je poměrně nová tady (je z US), tak recenzí moc není..

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 22.04.10 10:25

nataso: diky za vyjadreni odbornika pres kocarky :mrgreen: ja sem zistila ze mam velkej problem…libi se mi mura a mutsy asi ze vseho nejvic..jsou to takovy podobny typy docela…aaaale nemaji brzdy..to em trochu stve (jezdime porad nekde po horach po vyletech…aaale taky jezdime na brusle apod. i kdyz je fakt ze ten co mam ted taky nema brzdu a jezdim s nim na bruslich)…ten bumbrdlicek je peknej ale kdybych sla zase do takovyho typu kocaru tak asi jedine s brzdou. no me z toho svihne…jeste ze se mi chvilu jeste mala vleze do toho co mame :lol:

a pak taky abych nebyla nastvana ze sem koupila neco co je sice kraaasny ale uplne k prdu..jakozto se mi podarilo ted :lol:

Hanka1
Extra třída :D 13508 příspěvků 22.04.10 10:28

Jestli bruslis, tak co Red Castle?

Bianca123
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 22.04.10 12:04

Já bych doporučila do terénu a jestli preferuješ trojkolku Jané Slalom. Jestli je důležitější velikost sedáku tak starší modely, jestli otočnou sedačku tak letošní model. Z vlastní zkušennosti jsou jeho jízdní vlastnosti dokonalé.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 22.04.10 19:45

JAné starší kolekci bych na brusle nevolila,.. kvůli zadní části kočáru, můžeš se bruslema kopat do kočáru a pak, brzda je na přední kolo, taky nic moc..

raději by brala novou verzi, 2010, kde je zadní část kočáru řešená jinak.. navíc brzda na zadní kola,,

mám hodně kamarádek, které jezdí na bruslích s kočárem bez brzdy. je t spíše o tom, jestli to umíš.. já to neumím, tak potřebuju jednak kočár a jednak tu brzdu. pokud někdo umí jezdit na bruslích bez kočáru, nepotřebuje na něm pak nutně ruční brzdu..

Bianca123
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 22.04.10 20:07

Já teda nebruslím, ale s tou konstrukcí Slalomu to tak je. Reverse to už vychytal, vůbec konstrukce při chůzi ani běhu nezavazí. (mrkněte na fotky Katky srovnání Slalomů ve vláknu Jané 2010)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >