Reklama

Od kdy sporťák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 21.04.10 08:33
od kdy sporťák

holky, přemýšlela jsem nad sporťákem…myslíte, že už ho terez může??z korby už vyhazuje nohy ven, ikdyž je zadělaný na zip, tak prostě ty nohy nějak vyšoupne a začne se vztekat, že nic nevidí…díky

Reklama

Reakce:

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 21.04.10 08:36

Zuzo:Já měla holky ve sportáku od 4 měsíců a to se mi narodili v létě a tak to bylo akorát na zimu :mrgreen: Tak podle mě klidně šup s malou do sportáku :pankac:

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 21.04.10 08:37

Tak já osobně to sice nedělám, Marečka ještě držím v korbě a když nechce, radši vytáhnu šátek… ale chápu, že pokud mimi hodně nadává, nejde to jinak.
Pokud jde sporťák položit do úplného lehu, klidně ji tam šupni.

Příspěvek upraven 21.04.10 v 08:38

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 21.04.10 08:37

taky mam malou ve sportaku :wink:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 21.04.10 09:30

Tech diskuzi je tu spoustu a neni to tak davno co zde probihla. :wink:

neczuz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.10 10:55

Tak já mám asi zázračné dítě, ale kluk je v hlubokém spokojený. Možná je to ale tím, že v kočárku je minimálně - balkon na spaní a jinak tak 2× do týdne na procházku vzhůru. Jinak je hodně v šátku a tam toho nakouká dost. To já nedočkavá v 5ti měsících nasadila do sporťáku. Po 10 dnech jsem se vrátila k hlubokému, protože mi padala deka, na fusak bylo horko, zkrátka špatný.

barbaraF
Kecalka 297 příspěvků 21.04.10 11:02

Já ve sportáku vozila od 5 Měsíce malej mi zaky v hlubokým ječel že nic nevidí.Opěrku jsem dala do pololehu a byl klid :dance:

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 21.04.10 13:08

kočár mi bohužel do úpného lehu dát nejde..:-/ myslíte, že jí tim nezkazim záda?přecejenom je maličká…v kočáře tráví tak 4 hod denně - maximálně.díky!!

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 21.04.10 13:19

Pokud nejde dát do lehu, nevozila bych v něm. Ale viz. výše, podobná diskuse tu nedávno probíhala a holky se shodly, že by asi daly… já jsem na tohle asi citlivka.

barbaraF
Kecalka 297 příspěvků 22.04.10 11:02

záleží jak moc je malá.Od čtvrtého měsíce může být mimi v mírném pololehu takže já bych v tom problém neviděla.Náš malej v takovým pololehu býval od 4 měsíce a záda má pěkně rovná.

nymphy
Závislačka 4704 příspěvků 23.04.10 19:38

tak my jsme maličkou daváli do sporťáku ve 4mesicich,za prve v korbicce nic nevidela tak se casto vztekala a za 2 jsem se tesila vyzkouset novej kocarek a jsem rada,mala kdyz spi je skoro v lehu a kdyz kuka je v pololehu,zadicka mame zdrave :) ale je to o nazoru :) ted uz je hezky,a mimcum je urcite lip ve sportaku nez skrceni ve vajicku ci v tech koupackach a vibracnich lehatkach,nekdy je to k zamysleni :) :dance:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >