Babymoov šátek

13535
16.7.13 19:17

Babymoov šátek

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s tímto šátkem?? Dneska jsem ho viděla v obchodě a docela mě zaujalo, ale chtěla bych vědět, zda má někdo osobní zkušenost..mám dvouměsíční mimminko, tak pro něj..

přímo s tímhle:
http://www.malvik.cz/…y-satek-Ring

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
16.7.13 19:27

Takový trochu vypolstrovaný ringsling :nevim:
Na nějaké to poponášení třeba z auta k dr atd je to asi fajn (mám dva RS, storchenwiege leo a mamaway), tojsem měla jeden stabilně v autě, taky jsem využívala pro začínajícího chodce, abych nemusela tahat kočárek.
Ale jako hlavní nosítko na víc jak 15-20min klasický šátek nenahradíš. Vázání není těžké a určitě bys ocenila, že u šátku můžeš zajistit hlavu, rozložení váhy symetricky na obě ramena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
16.7.13 19:30

A teď koukám maximální nosnost 9kg, tak to bych se nechytala, v RS začínám nosit, až tak kolem 5m, když dítě drží pořádně hlavu, do kolíbky se mi ho nikdy nepovedlo ani jednoho umístit nějak uspokojivě, aby tam nebyli do zatáčky. Kvalitní nosící element musí mít nosnost aspoň do 20kg, to i vypovídá o kvaliě provedení a kvalitě použitých materiálů. Poměr cena -výkon je v tomhle případě dost malý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
16.7.13 19:39

Připlat si za lepší, tohle bude stát za houby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13535
16.7.13 19:48

Ok..díky moc holky..ona mi to tam vychvalovala..mrknu po něčem jiném.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13535
16.7.13 19:54

@Gladys pokud bych nechtěla šátkovat tak bud manduca nebo Ergobaby asi, co??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
16.7.13 19:57

Já ti nevím, jsem asi fakt levá, ale nepovedlo se mi takto malé mimino upíchnout ani do novorozenecké vložky v manduce :nevim: Zkrátka šátek je šátek, dokonale se přizpůsobí a pdole mě ta malá vachrlatá miminka v tom líp dotáhnu než v nosítku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13535
16.7.13 20:07

@Gladys no nejspíš budu muset někde šátek vyzkoušet..on partner nechtěl šátkovat právě..tak jsem hledala nějakou vyhovující variantu pro oba..asi je to jen o cviku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
16.7.13 20:10

@Katula1234 je jen velice málo tatínků, kteří doopravdy nosí miminka, je celkem fuk v čem. Předpokládám, že to bude primárně pro tebe. Jo jinak hodně holkám leží doma 5m šátku, aby mohl nosit i tatínek, tatínek nenosí a jim se váže blbě s tak dlouhým šátkem :jazyk:
(mmch, můžeš mít šátek i nosítko :oops: dokonce můžeš mít víc šátků a víc nosítek :andel: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13535
16.7.13 20:16

@Gladys jo to je jasný, že můžu mít oboje.. :mrgreen: kdyby tak třeba k šátku dávali nosítko zdarma, nebo naopak.. :mrgreen: jako je pravda, že víc asi bude pro mě na doma, protože doma ho mám skoro pořád na rukách..ale v kočárku je naprosto spokojenej..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
16.7.13 20:23
@Katula1234 píše:
@Gladys jo to je jasný, že můžu mít oboje.. :mrgreen: kdyby tak třeba k šátku dávali nosítko zdarma, nebo naopak.. :mrgreen: jako je pravda, že víc asi bude pro mě na doma, protože doma ho mám skoro pořád na rukách..ale v kočárku je naprosto spokojenej..

slyšela jsi někdy o kletbě emimina? :mrgreen: To napíšeš jeden večer, že je dítě spokojený v kočáru a od dalšího dne začne v kočárku kvičet jak potrefený a přestane tam chtít být :twisted:

Pokud budeš primárně nosit ty, tak vybírej pro sebe, šátek nebo nosítko musí sednout, v podstatě z něj musíš mít i tadost a líbit se ti, protože je docela dost dobře možné, že se ti nošení zalíbí natolik, že v tom budeš chtít i mezi lidi :mrgreen: Buď to pak na šťastného otce nějak nainstaluješ nebo holt dostane k vánocům/narozeninám/svátku atd svoje vlastní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13535
16.7.13 20:26

@Gladys ne tak tu kletbu neznám..zítra jdeme na očkování, tak to asi začne..tak to pěkně děkuju.. :mrgreen: :mrgreen: jasný..vyzkouším to i to..a bude.. :pankac: Díky moc.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248
16.7.13 21:22

@Katula1234 Já bych se taky přimluvila za šátek, zezačátku o nošení muž nejevil vůbec zájem, ale když jsem šátek dotáhla domů, vázal jako o život. Malá nedávno oslavila 2 roky, šátky máme dva (oba jsme vysocí, takže 4,6m dlouhé) a nosíme pořád :mrgreen:
Takže bych to zase neviděla až tak černě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama