V manduce v bdělém stavu

5230
10.7.13 16:14

V manduce v bdělém stavu

Ahojky,
mám dotaz k manduce. Malá je v ní celkem spokojená, ale to jen když spí. Když jí tam chci dát v době, kdy nemá zrovna spát, tak se děsně vzteká a já to po chvilce vzdám. Podle mě je to tím, že z ní ještě pořádně nevidí (okraj má tak po nos), tak jí to rozčiluje. Vzhledem k tomu, že se chystáme na dovolenou do Švýcarska, tak bych ráda, aby v tom vydržela trochu dýl než jen po dobu spaní (samozřejmě, že jí budu často vyndavat a nechám protáhnout) Mám ještě šátek, tak nevim jestli by to bylo lepší, ale nějak se mi do něj v létě nechce balit.
Máte nějaký tipy? Třeba nosit na boku? Má čtyři měsíce a kousek.
Moc děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13921
10.7.13 16:42

@Temaho tak třeba moje děti to nesnášely třeba do 9m, a podle mě to bylo tím, že zádíčka ještě nejsou stavěná na nošení nastojato a cítí se nepohodlně…zkus šátek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zrustice
10.7.13 16:43

Mě mládě taky nechce být v manduce, protože nevidí. Nosím ji na bok v šátku a je maximálně spokojená. Prý se i v manduce dá nosit na bok, ale ještě jsem to nezkoušela. Do kolíbky už nevážu dávno, vadí jí, že se v ní nemůže mrskat.

• Nahlásit
  • Citovat
15068
10.7.13 16:46

Dcerka Manducu vzala až někdy kolem půl roka, až ji začal víc zajímat svět kolem sebe. Jinak to byl řev, spánek, řev. Že vykukovala jen trošku, jí nevadilo, stačilo a ještě do toho žužlala popruhy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
10.7.13 17:03

Holky to právě kolem těch 4m začlo moc bavit, protože začly konečně vidět ven, hlavičku taky držely, tak to bylo pohodlnější. Zip máš zaplý? Nebo nemáš to moc stažené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72037
10.7.13 17:32

@Temaho A hybes se dost když ji tam máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8937
10.7.13 17:38

Ja nosila v manduce od cca mesice (samozrejme ne furt, ale treba k dr. nebo na postu) a pokud syn nespal, tak jsem se musela furt pohupovat nebo aspon placat rukou po zadecku, vadilo mu, kdyz jsem stala a on nemel zadny pohyb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5230
10.7.13 18:09

Jí se to právě nepozdává i když se hýbu, jak nespí, tak jí to neba, asi jí zkusim dát na ten bok :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10032
10.7.13 18:15

Tak asi jsem měla zlaté dítě… v manduce byla moooc spokojená, až jsem byla sama překvapená… cca v 5měs. jsme s ní tak prošli Český ráj :-) tak zkoušet, jít na procházku v době kdy nespí a ukazovat jí zajímavé věci (stromy, auta atd) a vykládat si s ní… držím palečky, aby se jí to zalíbilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama