Manduca nebo Cyber first Go?

1541
10.7.13 18:25

Manduca nebo Cyber first Go ???

Ahoj maminky, potřebovala bych se poradit…

Mam mesicniho chlapecka a jsem casto sama doma a ve velkem dome stale litam a prcek place, takze se poohlizim po nejakem nositku, abych ho mohla nosit u sebe…
Koukala jsem docela podrobne na internetu, i jsem si procitala tady na emiminu ruzne diskuze a vetsina maminek se priklani k Manduce.
Me se ale nejvice libi Cybex first GO - ma vice poloh, je i pro mensi mimca, ma vse co ma nositko mit a dokonce je ergonomicke a ma roztahovatelny spodek pro spravnou polohu nozicek - tedy roztazene a podsadita prdelka…
Ale nenasla jsem tu moc maminek, ktere by s tim mely zkusenosti, vetsinou se tu objevuji kladne reakce na jiz zminenou Manducu…

Co si o tom myslite?

Děkuji

P. S. na cene mi nesejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9393
10.7.13 19:27

Skutecne ergonomickych nositek je urcite vic, nez jen Manduca. Zkus pohledat treba Ergo, Kibi… Cybex dle me ergonomicky neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8924
10.7.13 19:38

Pokud nositko umoznuje pozici ditete vpredu pred matkou k ni zady, neni ergonomicke. Nebrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
10.7.13 19:50

@li.hun
I já se přimlouvám za Manducu, Ergo, KiBi a podobné. To, co jsem našla za obrázky toho Cybexu, je šílenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
10.7.13 20:03

@li.hun sice je roztahovatelné ale viděla jsem ho naživo a přišlo mi i tak úzké. Navíc mi přišlo, že neumožňuje zakulacení zádíček jako manduka a tím pádem to rozšíření přestává být ergonomické, když zadeček nejde efektivně podsadit a dítě nějak rozumně dotáhnout
Jestli ti nesejde na penězích, tak si najdi nějakou zkušenou lektorku vázání šátků a zaplať si soukromou lekci a kup si kvalitní šátek, podle mě lépe a dlouhodoběji investované peníze jak tahle klokanka hrající si na ergonomické nosítko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1541
10.7.13 21:28

Tak jo :D
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.13 21:37

Doporučuji hlavně vyzkoušet, mě třeba manduca vůbec nevyhovovala. Boleli mě z ní záda a pořád mi tak divně padala, a to jsem utahovala a křížila co se dalo :lol:. Přijde mi že je dělaná na širší záda a širší boky. Ale švagrový zase sedí krásně :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
108
10.7.13 22:00

Doporučuji Manducu, sedí na všechny typy a výšky postavy, jen je potřeba nostíko správně nastavit. Má novorozeneckou vložku tak mužeš nosit mimi od 3,5kg a díky té vložce má miminko nožičky schované v nosítku. Šátek jsem sice nikdy nezkoušela, ale ta představa že pokaždé musím uvazovat uzly mě odradila, Manducu si nastavíš na svoji postavu a při každém dalším nasazení budeš jen dotahovat pásy, nic víc. Ani po půldenním nošení mě záda nebolely. Navíc je až do 20kg.

PS:za dobrou cenu mají Manducu na www.anicka.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1541
10.7.13 22:00

A nevite ve ktere prodejne by je mohli mit na sklade, abych si je vyzkousela???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1541
10.7.13 22:03

Jo a v Praze… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
10.7.13 22:08

To je moc daleko, v Brně bych věděla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
10.7.13 22:08

@li.hun
tady máš seznam, kde by Manducu měli mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1054
10.7.13 22:10

@li.hun Mrkni na prodejnu V bavlnce Je docela fajn,. ze nabizeji zapujceni takze nejprv muzes ozkouset doma jestli opravdu sedi jak potrebujes. Prodejna je kousek od Florence. Nositek maji na prodejne pro novorozence vic tak se da zkouset vic variant. ;)

Příspěvek upraven 10.07.13 v 22:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
10.7.13 22:10

Našla jsem na www.branakdetem.cz a tam Munducu taky mají.
Brána k dětem, Náplavní 11, Praha 2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
10.7.13 22:11

Objednala jsem si krásné nosítko zn. KIBI… zítra dorazí, tak jsem zvědavá.. nejdříve jsem chtěla manducu, ale to KIBI mi padlo do oka líp ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama