Banka výplata

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.11.21 12:34

Banka výplata

Dobrý den, mám trochu problém. :) Mám Covid a nemohu si dojít pro výplatu, takže jsou teď na mě v bývalé práci hodně naštvání a nadávali mi za to. :,( Řekli mi, že si mám zavolat do banky a říct jejich předčíslí. Já ale tohle nikdy nedělala, nepochopila jsem jestli do svojí banky, nebo do jejich firemní banky :oops:. Bankovní účet mám teprve měsíc a nejsem obeznámena jak to v těhle situacích chodí, ale asi mysleli mojí banku, že ano. Jenom si chci být naprosto jistá. :( Děkuji za informaci a přeji hezký den :)
Prosím anonymně :( stydím se za tuhle situaci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10751
11.11.21 12:35

Pošli do práce celé čislo svého účtu a ať ti výplatu normálně už posílají na účet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 12:38

@Cenarius Právě že je to bývalá práce, takže už moje číslo účtu nechtějí. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
11962
11.11.21 12:40

Tak dej někomu plnou moc k převzetí výplaty :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12617
11.11.21 12:44
@Anonymní píše:
@Cenarius Právě že je to bývalá práce, takže už moje číslo účtu nechtějí. :think:

Jak nechtějí? Nemůžeš si výplatu vyzvednout osobně, tak jim pošli číslo účtu, kam mají poslat peníze a šmitec. Nechápu, proč bys musela někam volat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 12:50

@arinecka Taky jsem to nepochopila, ale dalo by se říct, že to zvedla dost nepříjemná paní a chtěla mě mít hned z krku. :roll:
Ani se jí nedivím, asi jsou především naštvaný, protože jim tam nevydrží ani jeden zaměstnanec a já byla jeden z nich. :P

• Citovat
  • Nahlásit
12617
11.11.21 12:54
@Anonymní píše:
@arinecka Taky jsem to nepochopila, ale dalo by se říct, že to zvedla dost nepříjemná paní a chtěla mě mít hned z krku. :roll:
Ani se jí nedivím, asi jsou především naštvaný, protože jim tam nevydrží ani jeden zaměstnanec a já byla jeden z nich. :P

To ale není tvůj problém. Oni po tobě nikdy to číslo nechtěli? Tam asi něco nebude v pořádku že? Vždytˇdneska je přece normální, že chodí výplata na účet. Neznám nikoho, kdo by jí dostával naruku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4878
11.11.21 12:55
@Anonymní píše:
Ani se jí nedivím, asi jsou především naštvaný, protože jim tam nevydrží ani jeden zaměstnanec a já byla jeden z nich. :P

Možná, žes tam nevydržela, protože jsi zmatená jak lesní včela. Logicky, když chci přijmout výplatu, tak posílám číslo svého účtu. K čemu by jim asi bylo číslo jejich účtu? Ten oni znají.
Taky občas najímáme takové zaměstnance. A taky u nás nevydrží. A ví bůh, že to není naše vina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3355
11.11.21 12:55

Jaký predcisli v bance bys měla zjišťovat? Co to je za blbost? Normálně zamestnavateli pošli své číslo účtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18323
11.11.21 13:05
@Semtex píše:
Jaký predcisli v bance bys měla zjišťovat? Co to je za blbost? Normálně zamestnavateli pošli své číslo účtu.

Nektere banky maji jednoduche cislo, jine maji cislo-cislo.
Treba jim anonymni neposlala cele cislo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 13:05

@Semtex To mi řekli oni, že si mám zavolat do banky a říct tam předčíslí jejich firmy. Fakt sorry, že mi neřekli, že jim mám poslat číslo svého účtu. Nechtěli ho, poslali mě s tím prostě do prd*ele. Pokud jde o to proč jsem nezadávala zaměstnavateli číslo účtu hned, tak to bylo proto, že moje banka mi číslo účtu mohla sdělit až za 14 dní od jeho vytvoření. Tak jsme se domluvili, že peníze dostanu na ruku.
Pokud jde o to proč jsem v práci nevydržela, tak jsou to zdravotní důvody. :roll: To není ale to co jsem tu chtěla řešit…

• Citovat
  • Nahlásit
11962
11.11.21 13:08
@Anonymní píše:
@Semtex To mi řekli oni, že si mám zavolat do banky a říct tam předčíslí jejich firmy. Fakt sorry, že mi neřekli, že jim mám poslat číslo svého účtu. Nechtěli ho, poslali mě s tím prostě do prd*ele. Pokud jde o to proč jsem nezadávala zaměstnavateli číslo účtu hned, tak to bylo proto, že moje banka mi číslo účtu mohla sdělit až za 14 dní od jeho vytvoření. Tak jsme se domluvili, že peníze dostanu na ruku.
Pokud jde o to proč jsem v práci nevydržela, tak jsou to zdravotní důvody. :roll: To není ale to co jsem tu chtěla řešit…
:lol: Ty trollíš, viď? Jakou máš banku, prosím tě?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 13:13

@zrcadlo Equa bank

• Citovat
  • Nahlásit
20431
11.11.21 13:16
@Anonymní píše:
Pokud jde o to proč jsem v práci nevydržela, tak jsou to zdravotní důvody. :roll: To není ale to co jsem tu chtěla řešit…

Co je bance do toho? Ty máš dát v práci číslo účtu a tam ti má přijít výplata…jinak při založení účtu okamžitě víš jeho číslo…za 14 dní fakt ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 13:16

@zrcadlo Až když mi za 14 dní přišla karta, tak jsem si mohla aktivovat online účet a zobrazilo se mi tam číslo účtu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat