Barrandov - rychlá hra odpověď

3399
12.3.16 09:22

Barrandov-rychlá hra odpověď

Ahoj holky před chvílí na barrandově zkončila rychlá hra, mělo to být povolání, nevíte jaká byla správná odpověď.? Jen tak mě to zajímá. Nemohla jsem to sledovat až do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Martina321
12.3.16 10:02

@LLenule111 Měli jsme to puštěný, byl to toaletář. :mrgreen: vůbec nechápu, že tam někdo volá. Pani vám řekne, že zavoláte, odpovíte otázku, položíte a oni že se ozvou. No a posledních dvacet minut, fakt jsem na to koukala, zvyšuje prachy snad po minutě, říká furt dokola volejte, proč mi nevoláte, přitom teda oni mají zavolat vám ne??!! Stupidita neuvěřitelná. :pocitac: nakonec fakt posledních dvacet minut nikomu nevolali, tak vytáhla obálku a přečetla to. Fakt jsme se s chlapem celkem po ránu bavili. I když je to spíš smutný no. :cert
Edit - zapomněla jsem zmínit :)

• Citovat
  • Nahlásit
3399
12.3.16 10:14

Ale je divný že ve slově toaletář jsou dvě T. A tam bylo myslím jen jedno. No jen mě to tak zajímalo. Sama osobně bych tam nikdy nevolala, je to podvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
24.3.18 14:13

@LLenule111 Nikdy tam nevolejte, dnes hádali zvíře, v obálce byl SKOT.Je to podvrh!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
24.3.18 14:16

@LLenule111 Jasně,že je to podvod, musí vydělat na těch lidech, co tam volají, nakonec stejně nikdo neuvidí ani halíř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
24.3.18 14:30

Jj nevolejte tam znám člověka co tam volal a nechtějte vědět kolik mu sebrali peněz a hádejte? nedovolal se čekal pořád na lince :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
24.3.18 14:35

Tak mymu tatkovi to nedalo a jednou zavolal. Byla to nějaká soutěž s rozdíly. Paní pořad zvyšovala částky a tvrdila jak nikdo nevola. Tak si řekl, jdu do toho. Po telefonu si vyslechl, ze je v poradi, ať počká. Přitom dostal ještě nebidku na eroticky horoskop. A v televizi stále, ze nikdo nevola. Naštěstí se po 3 minutách na to vyprdl :lol: :lol: :lol: sranda byla taková, ze volal z firemního mobilu :) holky na uctarne pak cumeli, proč platí 270 Kč za linku pro dospělé :lol: :lol: ano takhle to měl ve vyúčtování :lol: :lol: vše vysvětlil a teď se tím bavíme :lol: :lol: ale pořad nechápu, jak toto muže v televizi být, když každý ví, ze je to zlodejna. :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
24.3.18 14:59

@makynk Kolik přivolal??? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
24.3.18 15:02

@Eliza.24 Dobrý :potlesk: Dneska hádali zvíře a ta nalitá, nebo sjeta Pavlína otevře obálku a zvíře byl SKOT. Nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
24.3.18 15:03

@makynk Teda kolik provolal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
3.4.18 13:45

@imperios Bylo to jednou i v pořadu A dost! Tam to přesně ukazovali kolik jim vzali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
8.4.18 15:31

Je to zlodějny, hlavně moderátorky jsou trapný, tu Pavlů bych poslal zametat vajgle, aby viděla, co je práce. Na ní nadává plno lidí a hromadí se žaloby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat