Barva kočárku

15
19.3.07 14:06

Barva kočárku

Chci se pozeptat řešíte barvu kočárku podle pohlaví miminka? Líbí se mi Cortina X4 v barvě černočervené ale nevím zda se to hodí pro kluka? Sice každý tvrdí že v dnešní době se to už tolik neřeší ale přeci jen. Mám obavy aby to nebylo hloupý vyjedu s červeným kočárkem a každý se bude ptát jakou mám holčičku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

574
19.3.07 14:10

Tak s tím jsem si taky zažila svý. Jsem ujetá na modrou barvu, tak i barva kočárku byla modrá. Že budeme mít holčičku jsme věděli.

Když byla pak starší a seděla, tak taky každý to je krásný kluk a já jen to je holčička. Jednou mi jedna paní říkala, proč když je to holka nemá červený kočárek, tak jsem jí řekla, že kde je psáno, že holka musí mít červenou a kluk modrou.

Vždyť je to naprostá blbost. Kup si jaký se ti líbí a na lidi kašli. Ty s ním budeš jezdit, ne oni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
19.3.07 14:19

souhlas Verunkou-mam holcicku a pri kupovani kocarku jsem vedela ze to bude holka a mam kraaasny zeleny kocarek :wink: sjem proste na zelenou ujeta…takze ma i zelenou autosedacku a nikoho to neprekvapuje. :wink: kup si jaky se Ti libi a neres to co si kdo mysli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
19.3.07 14:20

Ahoj,

no ja jsem taky ujeta na modrou barvu :D ale totalne. Miluju modrou v kombinaci s bilou, takze my mame taky modry kocarek. Ale taky cekame kluka. Kdybychom cekali holcicku, stejne by nam doma stal uplne stejny kocarek, s cervenym bych nejezdila.
Ja myslim, ze je jedno, jestli jezdi kluk v modrem nebo holka v cervenem. Vybirej podle sebe a podle toho, jak se Ti ten konkretni kocarek libi. Pro koho by pak vyrabeli kocarky zelene, hnede, cerne…

Magda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
19.3.07 15:35

Iris ,já vidělá úžasně červený supersporťák a v něm chlapečka,přišlo mi to šmrncovní :D
na synka jsem měla modrý kočárek a přes to mi chválili,jak mám krásnou holčičku :lol: .....tak to neřeš,ta červená kombinace Cortiny je krásná a s tou černou je vhodná i pro kluky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
19.3.07 15:37

Já mám kočárek modrobéžový na kluka, ale kamarádka a sestřenice maji celý červený a obě věděli že to bude kluk.A vůbec mi to nepřijde divné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
19.3.07 15:52

Já mám doma kluka jako buka a oba kočárky má červené. Podle kočárku jsem si vyrobila i snědší dítě :lol: takže mu červená sekne 8)
A věděla jsem, že to bude kluk…
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
19.3.07 16:10

Ahoj,
my máme kluka jezdícího v lososovo-šedočerném kočárku Jané Slalom (taky jsme nevěděli, co čekáme) a jak mu to tam sluší :D Třeba i proto, že miluju oblečení v khaki barvičce a v tmavém kočárku by to bylo smutné :wink: Občas se někdo zeptal, jak se holčička jmenuje, ale to se mi stávalo ikdyž jsme byli bez kočárku :roll:

Pro holčičky se mi zase líbí tmavé kočárky, protože většinou nosí barevnější a hlavně růžové oblečení :lol:
Petta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
19.3.07 16:46

Synovec měl sytě červený kočárek, já myslím, že červená je hezká i pro chlapečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.07 16:52

Iris, my mame cervenocernou cortinu a cekame chlapecka … proste se nam ta barva libila … a chlapum cervena slusi :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
19.3.07 16:53

Tak já jsem našeho Kubu taky vozila v červené inglesině, divné to asi přišlo jen babičkám, ale když se narodil, tak to taky neřešily. Mě se prostě červená na chlapečkovi líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
19.3.07 17:29

Souhlasím se všema nahoře.. Naše dcerka jezdila v červeném kočáře, protože se nám zkrátka líbil a teď to vypadá, že její brácha v něm bude jezdit taky a nevidím v tom žádný problém, naopak. Červená je výrazná a pěkná barva a třeba ti někdy dají řidiči na přechodu i přednost :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
19.3.07 17:29

tak ja spis resim,jestli se mi ta barva libi a ne jestli to jde k pohlavi:-)
u kluka jsem mela cervene golface. ted mam holku a korba bude modra!

pokud nemas nervy okoli vysvtelovat,ze je to opacne pohlavi,nez by se hodilo k barve tak si kup jinou barvu,ale ja myslim, ze se to vazne dnes uz neresi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
19.3.07 17:35

My máme tento kočárek vč. sportovní sedačky

http://www.malli.cz/…_classe4.jpg

Věděli jsme, že to bude holka, ale já chtěla neutrál barvičku, líbila a líbí se mi. Váhali jsme ještě mezi modrou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
19.3.07 17:39

Amynko,můžu mít pár otázek k tvému kočárku?
Je v hl.korbě polohování zádíček?
jde na:,–(it autosedačka na podvozek?
nemáš náhodou fotečku,jak vypadá kočárek se sportovní korbičkou?
Moc děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama