Barva očí mimi

7.1.21 20:27

Barva očí mimi

Kdy jste věděli už jakou barvu bude mít vaše miminko? Máme půlroční a přemýšlím kdy ztmavnou nebo kdy budu vědět barvu ne odstín :andel: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6106
7.1.21 20:33

Myslím, že po tom 6 mesici. Ale my máme s manželem podobnou barvu oči, takže u nás to bylo na 99% jasný jaký budou mít děti oči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9803
7.1.21 20:36

Já doufala až do jejich roka. Mám tmavě hnědé oči, manžel šedomodré. A dětem zůstaly oběma po manželovi. U dcery to bylo jasné už od 3.měsíce, ale u syna se hodně měnily. Nakonec má v jednom oku pár hnědých skvrnek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
7.1.21 20:39

Někde jsem četla, že se můžou oči měnit snad až do tří let :nevim: syn má stále krásně modro šedé. Má 20 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 20:49

Syn má jasně modré stále, přítel hnědé, tak právě přemýšlím když se to nijak nemění jestli se to ještě změní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3854
7.1.21 20:52

První dva roky tmavě šedé, od dvou let postupně zelenají. Jsem zvědavá, jestli zůstanou zelené (matka) nebo půjdou do hněda (otec).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
7.1.21 20:53

My si uz od pul roka byli jisty, ze po nas hnede oci mit nebudou ani starsi ani mladsi :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
7.1.21 20:54

No tak synovi jsou 4, narodil se jako všechny děti modrooký, manžel je modrooký a já hnedooka. Takže nějak okolo toho půl roku nám bylo jasné že zůstane modrooký, přijde mi že se narodil s tmavší modrou a teď je má krásně světle modré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20262
7.1.21 20:55

Syn rok a půl a stále se vybarvujou, ale už je vidět ze půjdou do zelena. Starší má stejne od narození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30494
7.1.21 20:57

@Sedmikráskakrásná dětem se oči vybarví do tří let. Naše hnedooká dcera měla jako mimino oči úplně tmavý. Druhá dcera měla po narození pronikavě modrý oči, dneska jsou šedé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
7.1.21 21:07

To jsem zvědavá, měla bych radost kdyby aspoň jedno dítko mělo zelenohnědé oči po mně, ale mladší má teď v 6M šedou barvu a kolem zornic takové drobounké hnědé paprsky, které jsou vidět jen na světle… tak čekám, jestli se to ještě rozvine. Starší má šedomodré po tatínkovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.21 21:13

Má někdo fotky jak se postupně dětem měnily oči? Že by se vytvořila nějaká analýza pomocí odstínů modrých :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
7.1.21 21:19

Tak my do dneška nevíme, jakou má barvu očí :D Ale už ji to zůstane, je ji 5 let. Naštěstí se už nevyplňuje barva očí do pasu, bych nevěděla co napsat 8)… po kom to má netušíme. Já mám oči hnědozelené, manžel zelenošedé. Narodila se s modrýma, vybarvily se kolem roka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3469
7.1.21 21:19
@Gortyna píše:
No tak synovi jsou 4, narodil se jako všechny děti modrooký, manžel je modrooký a já hnedooka. Takže nějak okolo toho půl roku nám bylo jasné že zůstane modrooký, přijde mi že se narodil s tmavší modrou a teď je má krásně světle modré.

Určitě ne všechny děti, já měla tmavě hnědé od narození. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
7.1.21 21:24

Dcera měla tmavě hnědou barvu po mně jasnou od cca 2 měsíců. Neměla ani po narození takové ty tmavě modré oči, jako mívají miminka. Synovi začaly zelenat kolem půl roku, následně od středu hnědnout. Od roka je má už podle mě stejné - zeleno hnědé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat