Snědl sklo?

Anonymní
6.1.21 22:52

Snědl sklo??

Dobrý večer.

Mám doma 7m miminko. Strašně rád si hraje s mobilem, pouštím mu na něm písničky, ale dnes večer jsem si všimla že všechny u všech 4 rohů (na ochranném skle - bylo popraskané od pádu) chybí sklo, už je tam jen takový ten lepící plast.

Zkoušela jsem to taky odkousnout, ale droli se to, jsou to miniaturní kousky.

Může mu to nějak ublížit? Mám jet do nemocnice? Nerada bych plasila, ale určitě mě chápete. Mám prostě strach.

Všem moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6106
6.1.21 22:55

To vykaká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
6.1.21 22:59
@Anonymní píše:
Dobrý večer.

Mám doma 7m miminko. Strašně rád si hraje s mobilem, pouštím mu na něm písničky, ale dnes večer jsem si všimla že všechny u všech 4 rohů (na ochranném skle - bylo popraskané od pádu) chybí sklo, už je tam jen takový ten lepící plast.

Zkoušela jsem to taky odkousnout, ale droli se to, jsou to miniaturní kousky.

Může mu to nějak ublížit? Mám jet do nemocnice? Nerada bych plasila, ale určitě mě chápete. Mám prostě strach.

Všem moc děkuji.

Pokud je to jen prach, nemelo by se nic stat. Neni mozne, ze tam byl ostry strep? Ono ho melo v rukou uz rozbity? Okusovalo ho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9719
6.1.21 23:01

Neublíží, to případně vykaká. Na pohotovosti by s ním stejně nic neudělali, na rtg to není vidět. Spíš bych se ale zamyslela, jestli je vhodné cucání mobilu, jednak kvůli samotnému mobilu, který se slinami může zničit a taky je to obvykle jedna z nejšpinavějších věcí v domácnosti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
6.1.21 23:03
@AnastazieB píše:
Neublíží, to případně vykaká. Na pohotovosti by s ním stejně nic neudělali, na rtg to není vidět. Spíš bych se ale zamyslela, jestli je vhodné cucání mobilu, jednak kvůli samotnému mobilu, který se slinami může zničit a taky je to obvykle jedna z nejšpinavějších věcí v domácnosti…

Ja do zakladatelky nechtela kerovat, kdyz ma strach, ale asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 23:04
@AnastazieB píše:

To já samozřejmě vím, vždy mu dávám deuinfencima ubrouskama otreny. ale moc děkuji, nerada bych plasila zbytečně aby se na mě koukali jako na blázna.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 23:06
@Galitea píše:
Pokud je to jen prach, nemelo by se nic stat. Neni mozne, ze tam byl ostry strep? Ono ho melo v rukou uz rozbity? Okusovalo ho?

Okusuje všechno, které miminko ne. Ale mě to vůbec nenapadlo (mělo, vím, ale pozdě), že se z těch prasklin budou odlupovat kousky. Možný je asi všechno, ale budu doufat, a nebudu zbytečně plasit.

• Citovat
  • Nahlásit
924
6.1.21 23:07

7měsíční si rád hraje s mobilem??? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.21 23:10

Já myslím, že to sklo je tvrzené. Že tam žádné kousky ostré nejsou. Kdyby, tak už by měl třeba rozdrazdeny jazyk nebo rty. Jinak mě teda taky zarazilo miminko okusující telefon. Kromě skla to má taky baterii, no nevím. :nevim: kup mu nějakou dětskou hračku, která hraje a da se zuzlat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20260
6.1.21 23:12

To musis davat 7 mesicnimu diteti do ruky mobil? Ještě rozflakany, ze kterého odpadava sklo? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 23:18

@toma0105 jo. Bohužel, kdyz ho vidí že ho mám v ruce chce ho taky. Nevidím na tom nic špatného. On ví jen to, že mu z toho hrají písničky, nic víc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 23:19

@Kriss Tina jen jsem se tu zeptala, nestojím o takové komentáře. Asi paní dokonalá, co vše dělá na jedničku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 23:22

@Kunikula Strhana Děkuji, váš příspěvek mě docela uklidnil. Já vím že je to špatně, ale máme teď takové blbě období a to je telefon a hrnek. Když piju kafe, musí mít nutné taky hrnek, jinak je zle. A s telefonem je to stejné. Dala jsem mu svůj starý (v tom baterka není) ale jelikož nehraje, prostě to není ono.
Jak to nemá, tak je řev a řev a to bych nejradši utekla :lol: :lol: takže mu (rozmazlenci) dám vždy co chce. Bohužel tohle mi došlo až pozdě, ale každý dělá chyby. Každopádně děkuji za Vaši reakci :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
9719
7.1.21 00:11

No, dezinfekční ubrousky taky na cucání nejsou úplně top…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
7.1.21 04:55
@Anonymní píše:
@Kunikula Strhana Děkuji, váš příspěvek mě docela uklidnil. Já vím že je to špatně, ale máme teď takové blbě období a to je telefon a hrnek. Když piju kafe, musí mít nutné taky hrnek, jinak je zle. A s telefonem je to stejné. Dala jsem mu svůj starý (v tom baterka není) ale jelikož nehraje, prostě to není ono.
Jak to nemá, tak je řev a řev a to bych nejradši utekla :lol: :lol: takže mu (rozmazlenci) dám vždy co chce. Bohužel tohle mi došlo až pozdě, ale každý dělá chyby. Každopádně děkuji za Vaši reakci :oops:

Jeee tak to vám můžu poradit :lol: nemyslím to zle to vůbec, kamarádka má malinkou holčičku která taky ráda chodí na telefony a na všechno co má maminka, koupila jí teď snad v dračiku nebo pepcu telefon pro děti. Dá se kousat, hraje a malá je spokojená. Koupila k tomu i ovladač na televizi pro děti :lol: :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat