Uspávání a plakání

Anonymní
6.1.21 07:49

Uspávání a plakani

Ahoj :oops: po dnešním ránu jsem úplně zoufalá. Vím, že někdo toto možná zažívá každý den, ale já na to zvyklá opravdu nejsem. Mám 3 měsíční holčičku. Od narození usíná v postýlce, dám dudlík a hladím. Každou noc se vzbudí mezi 3-5 hodinou na jídlo, ale pak zas usne. Dneska teda vstala o půl 4. Dala jsem ji napapat, brknout a tak, jako každý den položila do postýlky. Dala jsem dudlík a hladila. V tu chvíli nastal šílený řev. Nosila jsem, zpívala, hladila nepomohlo nic… Viděla jsem na ni, že je ale unavená, třela si očka. Znovu jsem zkusila položit, zas bez úspěchu. Znovu jsem chodila, nosila. Když jsem chodila tak teda neplakala, ale ani neusla ( od narození mi nikdy v náručí neusla :think: vždycky jen kouká kolem) pak teda ani nošení nebylo podle jejích představ. Opět křik. Dala jsem teda znovu napapat, protože bylo zas o 3 hodiny později a nějaké uspávání už teda nemělo smysl. Znovu jsem uložila. Nic… Pak jsem ji teda položila do naší postele s tím, že se jen odskočim na záchod a dala jsem dudlika. Přijdu a ona spí… Vůbec nevím, co jí mohlo vadit. Proč nechtěla usnout ve své postýlce. je na ní od narození zvyklá. :roll: nebo jestli jen nebyla tak přetažená. :oops: myslela jsem, že ji něco bolí, nebo že chce pozornost, ale to tím očividně nebylo, když pak na naší posteli usla jen tak sama. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
234
6.1.21 08:01

Mohly ji trápit prdíky, nebyla zrovna tak unavená nebo naopak byla přetažená a nemohla zabrat… Nebo cokoliv jiného. To ti nikdo neřekne. Chápu, že když ti do teď spinkala hezky, že tě to vylekalo, ale zažiješ ještě mnohem horších nocí :mrgreen: Spánek dětí se hrozně mění a ne vždy k lepšímu, bohužel :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
6.1.21 08:12

A ty jsi taky porad v pohode? 😃 Proste deti nekdy placou… zkus priste tohle - https://m.youtube.com/watch?… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
6.1.21 09:06

Asi už byla unavená. Ted ji dáš do postele, kde te ze vsech stran citi…Spanek se furt bude měnit. Pro maminky, kterym deti spi od narození skoro celou noc je to pak sok, věřím :lol: Ale budou ještě různé spánkové změny, máš prostě miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
6.1.21 12:04

Jak píšou holky, spánek u dětí je hrozně nevyspitatelný. Jednu dobu spí krásné a pak se to všechno obrátí a je to peklíčko. Nikdo ti tu neřekne co jí bylo, bohužel. Mohlo jí něco trápit, zuby, prdíky cokoliv nebo to mohlo být dalších x jiných důvodů proč plakala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
6.1.21 17:20

Mám stejně starou dcerku.. někdy to prostě taky tak udělá :nevim: pláče, aniž bych věděla proč a pak z ničeho nic přestane. Asi bych to úplně neprožívala, důvodu může být spousta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat