Kojenec, spí málo?

23
7.1.21 10:34

Kojenec, spí málo?

Zdravím :kytka: Mám 5ti týdenní miminko, a poslední dobou (asi týden) špatně spí přes den. V noci ji dam třeba v 9 spat, vzbudí se kolem 1, pak kolem 4, pak 6 a v 8 se vstává. ALE přes den skoro nespí, dnes vstávala v 7 a teď je 11 a ona od té doby nespala… takhle to je skoro každé dopoledne. Odpoledne pak spí tak 3-4 hodiny a na večer zase nic, často i pláče. Máme i problém s uspalvaním večer, vždy usnula hned po kojení, teď brečí i klidně 2 hodiny. Nevím co s tím, spí pouze v kočárku a jen venku :nevim: Nic nepomáhá - chování, hojdavak, bílý šum, zavinování, masáže bříška, espumisan :nevim: Mě to nevadí ale spíš si říkám, zda to nevadí ji? Všude je jak měsíční dítě spi 16-20 hodin, ale to naše ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1060
7.1.21 11:15

Já teda nevím, mám dvě děti a ani jedno mi nespalo 16-20hodin 8o Asi chyba ve výrobě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6146
7.1.21 11:17
@Oliverka28 píše:
Já teda nevím, mám dvě děti a ani jedno mi nespalo 16-20hodin 8o Asi chyba ve výrobě :D

Kde si je koupila? Asi mám stejného výrobce, mozna by to slo jeste reklamovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61704
7.1.21 11:35

@paja212 pláče, pac je pretazena nebo ji bolí bříško. U nás přes den spánek 10 minut, ale pokud vozím v kočáru, v autě nebo nosím v šátku, dá i 3 hodiny :mrgreen: v autě rekord 6 h. Takže najít metodu uspani, jak vidím, že si mne očka a je víc jak hodinu vzhůru, tak volím dle situace. Poslední dny baví vození pubose, tak mu supnu kočár a mám 3 hodiny :mrgreen: malý usne během 20 vteřin, usíná už jak mu dám čepici, ví, že půjde ven. V šátku tak 5 minut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61704
7.1.21 11:40
@Oliverka28 píše:
Já teda nevím, mám dvě děti a ani jedno mi nespalo 16-20hodin 8o Asi chyba ve výrobě :D

Holky, já mám 3 a taky si o tom můžu nechat zdát. Malý, když je hodně dobře, tak 2× denně hodina, 1× 3 hodiny a pak cca 23 - 6 s dvěma krmeními.. Když je špatný den, dá si 4× 10 minut a nazdar :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17052
7.1.21 12:19

To bude tím, že děti ten článek nečetly :nevim: pak neví, kolik mají spát a vymýšlí si vlastní numera :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
7.1.21 12:44

Ďekuji za odpovědi. Jsem ráda že to mají i jiné děti :D Je to moje první dítě tak vůbec nevím a moc to asi zkoumán :oops: Budu to muset vychytat. Taky mi dobře usina v lehatku ale nechci ho tam nechávat dlouho s když ji přenáším tak je po spánku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2519
7.1.21 12:46

@Oliverka28 @JancaS84 holky, vyrobce to zpatky nebere. Zrovna vcera se mi mala snazila vlizt zpatky do vyrobni haly… a spoluautor reklamace taky nevyrizuje, respektive reklamaci prijme a vrati neopravene. Taky nam mala nespi 20 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
10.1.21 15:19

U prvni dcery jsem byla rada za 9 hodin spanku za den. Cca od 3 tydnu do 6 mesicu. Vetsinu ze zbylych 15 hodin provriskala kvuli bolesti briska, nic nepomahalo. O 2 hodinach spanku v kuse doma se mi ani nezdalo, kdyz jsem za cely den naspala 6 hodin, tak jsem se citila jak znovuzrozena. Doma spala zasadne prisata, venku zasadne v jedoucim kocaru (neexistovalo treba si zavazat tkanicky), treba i ty 2 hodiny, ale po tom, co se 2 hodiny uvriskavala.

Jak jsem byla stastna, kdyz druha dcera spavala cca 13 hodin denne bez vriskani :) I kdyz 2 hodiny v kuse tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat