Barvené blond vlasy

Anonymni
21.3.06 21:38

Barvené blond vlasy

Ahoj, vím že tento dotaz nepatří mezi miminkovské,ale týká se mě, tak mě předem omluvte. :oops:
Odbarvuji si vlasy na blond ( moje barva je světlejší, ale taková nijaká) a vždy mi po odbarvení krásně chytne odstín, který chci - popelavý a po 14 dnech mi vlasy chytnou žlutý opdstín ( je jedno jestli je barva od holiče nebo kupovaná a barvená doma). Vlasy myju šamponem a kondicionerem na barvené vlasy a chtěla bych poradit nějaký trik, aby mi vlasy zůstaly popelavé…Slyšela jsem chválu na Sunsilk, ale celá řada vyjde draho…Nevíte o nějakém fíglu?
Předem moc děkuji 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

127
22.3.06 09:48

Ahojky Berumko,
tak nevím jestli Ti poradím, ale když jsem si barvila vlasy na blond, tak mi poradila holička právě na ten žlutý nádech používat stříbrný šampon (doufám že to píšu správně) Já používala od rossmanu je takový tmavě fialový a je na něm přímo napsáno, že je určený pro blond a šedé vlasy. Vlásky pak chytnou takový platinový nádech. Určitě ho ale vyrábí i jiná firma, ten můj stál myslím kolem 40-ti korun. Tak hodně štěstí při barvení.

Kitten

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
22.3.06 09:50

Já teda nejsem odborník, ale nemůže to být vodou, kterou si doma myješ vlasy?? Já když jsem byla blondýna a v létě se koupala na bazéně, tak mi vlasy vždycky chytly jiný odstín (zřejmě moc chlorovaná voda).

Jinak minulý týden jsem si kupovala v Tescu :,-(u od Sunsilk za 149,– Kč (šampon, kondicioner a neoplachovací kůra a kabelka). To je super cena, ne???

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9237
22.3.06 10:06

Ahoj,nějaký stříbrný šampón dělá Wella.Je super,používala jsem ho dokud jsem se odbarvovala.A to je moje barva tmavě hnědá.Ale je celkem dost drahý

:(

Mívala jsem ho od švagrové,která je kaděřnice.
Jinak jediné co mě napadá je splachovat odvarem z heřmánku nebo heřmánkový šampón.Perfektní děla Oriflame.Ta barva po něm vypadala líp :D

Dana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nwm
27.6.11 11:59

Já mam ted cerstve obarvene vlasy na blond,a nekteri lide me varovali,ze se mi muzou v chlorovane vode zbarvit do zelena :))) tak se celkemm bojim jak to pres leto dopadne…

• Nahlásit
  • Citovat
1
18.10.15 13:23

Co s tím?

Zdravím,
využiji toto vlákno, jestli nevadí, nechci zakládat nové.
Mám barvené blond vasy, cca tři roky, u kadeřnice. Jenomže včera jsem zblbla a sama experimentovala, chyba.
Koupila jsem platina blond od Syos a výsledek je, že chytla )))) ale já vypadám jak blbka, prostě mi silně nesluší. Na kadeřnici tento měsíc už nevyjde…ale na opravnou barvu jo. Prosím můžu na to prsknout hned dneska hnědou? Nebudu zelená? Nevydržím měsíc takto…jsem ochotná se zříct i blond barvy za cenu zbavení se toho platina efektu.
Prosím o radu a předem děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
15.4.18 15:37

@Dana26 . Zdravím. Mam stejný problém. Chodila jsem dlouho obarvená na tmavo, ale protože už mě fakt nebavily odrosty, tak jsem chtěla na světlo. Nějakou blond popela vousy nebo šedou. A právě mi kadeřnice říkala, že fialový šampon nebo stříbrný na staženi žlutého odstínu. Heřmánek v žádném pripadě. Ten právě žlutou podporuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
24.4.18 12:48

Dobrý den, nemáte některá zkušenosti s barvou Joanna Naturia holubí šeď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama