Jakou použivají maminky kosmetiku?

127
20.3.06 14:52

Jakou použivají maminky kosmetiku?

Ahojky maminky, tak mě napadlo udělat si takový malinký průzkum jakou používáte kosmetiku. Ať už je to krém, řasenka, nebo make-up. Budu ráda, když se zapojíte a napíšete svůj příspěvek.

U mě je to mix snad všech značek dohromady :oops: , takže bych se chtěla poradit se kterou značkou jste spokojené a popřípadě i nespokojené.

Kitten

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3126
20.3.06 14:58

Ahojky,

já teda zatím nejsem maminka, ale doufám, že budu těhulka a dneska mi to pí dr. potvrdí. :lol: Takže doufám, že můžu i já odpovědět. :lol:

Já jsem opravdu moc spokojená s L´OREALEM. Jsem alergik a mimo jiné jsem dostala alergii i na některé řasenky, krémy atd.. Takže používám řasenku L´Oreal. Make up nepoužívám. POkud začnu, tak taky L´Oreal. Krémy mám taky od L´Orealu. A tělová mléka mám taky od L´Orealu. :lol: Na vlasy používám Garnier Fruchtis Long and strong. Vyhovují mi šampony s ovocným výtažkem. :wink:

Pa Kačka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
585
20.3.06 15:10

Ahoj,

já používám kosmetiku asi od všeho kousek

Vlasy: Elséve, nebo Fructis, ty se mi asi jeví jako nejlepší, ale mám dost suché vlasy, tak jsem ještě nenašla ten správný přípravek na to, aby nevypadaly jako suchá sláma, na světlých vlasech je to docela dost vidět, řekla bych že víc jak na tmavých

Tělo: Veškeré sprchové gely (mýdlo nepoužívám) mám od Avonu a to z řady Naturals, ohromě voní a ke každému je i tělové mléko ve stejné vůni, jsem s tím moc spokojená.

Jinak já se maluju velice sporadicky, ale když už nějaký ty malovátka mám, tak L´Oreal.

PS. Poradíte mi někdo, co s těmi suchými vlasy?

Archienka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
20.3.06 15:11

Kacko,
moc díky za Tvůj příspěvek jsi budoucí maminka a to se počítá. Hlavně jetli jsi teda těhulka tak posílám obrovskou gratulaci a zdravého kulíška v bříšku.

Kitten

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
20.3.06 15:13

Tak ja pro zmenu vsechno od Vichy od samponu az po telove mleko…a vse od make-up jedine od Clinique
Obe dve znacky jsou drahe,to vim,ale jedna se o oblicej a kuzi po tele,radeji si priplatim a vim,ze me to neublizi a jsem stim moc spokojena.
Ale kazdemu sedne neco jineho,moje sestrenka zase jenom od Nivea,kdyz jsem to zkusila,tak jsem po tom mela jenom vyrazku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
20.3.06 15:19

Kitten,

díky moc !! Jsi hodná !! :wink: Mám dva pozitivní testíky, tak doufám, že bude vše ok ! :lol:

Jo a Vichy jsem používala taky… Vich Normaderm na problematickou pleť a jednou jsem měla taky šampon od Vichy Dercos a ampule. Je to super značka. Akorát dost drahá ! :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
20.3.06 15:43

Ahoj, Kitten!
Pekná témička, taká babská :wink: :lol: .
Ja som sa s pleťou dlho trápila, až kým som sa konečne nedostala do rúk skutočnej odborníčke (jasné, že sa mi do toho nechcelo aj kvôli peniazom, ale už sa nedalo) a tá mi vysvetlila, kde je problém. Zírala som ako puk, keď horekovala nad tým, že tak vysušenú pokožku ešte nevidela, vmasírovala do mňa kvantá oleja. A ja som si celé roky myslela, že mám pleť mastnú, robili sa mi vyrážky a fakt som sa mastila, lenže tou vysušujúcou kozmetikou som si to len zhoršovala. Ona bola totiž chuderka taká zničená, že si začala robiť vlastný ochranný film… Ale ešte ďalšie dva roky trvalo, kým som prišla na to, že mám alergiu na parafín. Nemôžem používať takmer žiadnu kozmetiku, skúste si pozrieť zloženie, je to všade nacpané. Ostal mi jedine Decléor a úplná bomba je Yves Saint Laurent. A to ako ošetrujúca, tak dekoratívna kozmetika. Lenže na materskej si môžem pískať, manžel by mi to kúpil, on stále vraví, že aj pleť je predsa o zdraví a že sa mi to vráti, ale ja mám potom hrozné výčitky. Asi mi šibe, čo? Takže väčšinou ma prekvapí na narodeniny, to mu nemám ako zatrhnúť a inak sa pretĺkam, ako sa dá, a keď už je to moc zlé, tak zase zainvestujem… Ale musím uznať, že YSL má kozmetiku fakt úžasnú, ten rozdiel je cítiť okamžite už na dotyk. Momentálne mám len make-up, lebo ho málo míňam, a dorazila som špirálu, ale milujem ten pocit, keď vôbec nevidno, že nejaký make-up mám, iný na sebe jednoducho neznesiem. A kozmetička mi vysvetlila, že make-up je zvlášť pre citlivú pleť veľmi dôležitý, pretože urobí ochranný filter na pokožke.
No, som sa rozkecala, pardóóón! :P
Inak, na vlasy mám tiež rada Elséve alebo Gliss Kur, telové mlieko by som potrebovala ako soľ, ale ešte som nenašla žiadne bez parafínu Teda okrem tých značkových a to teraz jednoducho nejde.

Kačka, ak si to ty od PSTM, tak obrovská gratulácia!!!!! A ak nie, tak aj tak! :wink: :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
20.3.06 16:19

Ahoj Kitten,

zajímavé téma :)
Mě moc nesedí Nivea, ačkoliv obě moje sestry jí užívají a jsou moc spokojené. Strašně mi po ní vysychala kůže.
Moc ráda mám Clinique a Vichy, i když jsou trochu dražší. Ale jak už tady holky psaly, tohle je investice, která stojí za to.
Na vlasy mi moc vyhovuje Fructis, jen je střídám, protože před těhu jsem měla vlasy spíš mastnější, teď zase spíš suché.
Pro mimíska jsem předběžně nakoupila vše od SebaMedu a hned jsem to vyzkoušela. Je to moc příjemná kosmetika.
No ještě uvidím, jak se to zase změní po porodu.

Milli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
20.3.06 20:16

Ahoj.

Taky patřím k nevěrnicím jedné značky.
Vlasy - Fructis, Avon, Sunsilk, Elséve, nevyhovuje Nivea a Panthene.
Kuličky a spreye - Nivea, Avon, pro zvláštní účely toaletní voda Calvin Klein One Summer :D
Krémy a mléka - Avon, Nivea
Sprchový gel - Johnsons, Dove
Make up - Oriflame, Avon

Výběr se u mě řídí nárazovými obdobími. zamiluju se do nějakého výrobku a ten nějakou dobu kupuju. Pak mě omrzí vůně … nwbo mi začne vadit něco jiného a vyberu jinou značku. Rozhodně nejsem žádný odborník a značky dělím na vyhovuje - nevyhovuje.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
20.3.06 20:33

Ahoj
začínám být vrásčitá stařena, takže Nivea Q10, všechny přípravky i na tělo. makeup Vichy proti vráskám, je úžasnej, koupila bych si i krémy,ale bohužel by to dost nabourávalo náš napnutej rozpočet :wink: Ostatní střídám, zkouším. Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
20.3.06 20:35

kitten:driv jsem mela vic kosmetickych blbustek,ale ted jsem rada kdyz se za5 minut namaluju a nez zacne maly rvat,takze mam krem-z DM-Balea face.makeup mam maybelline-ever fresh.pak mam masku na oblicej od avonu-vytazky z hroznu sloupavaci.dale rasenkamax faktor,a rimmel-vodeodolna.sede stiny v tube-nebo jak to nazvat(ty uz mi dochazi :twisted: )od avonu,pudr-manhattan.pak nejke obyc sede stiny(to snad neni ani zadna znacka),toť vše.jo ještě parfem-exult-naomi cambel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
20.3.06 20:36

Tak to je takové odlehčující téma :D

Já používám od všeho něco :-)). Makeup nepoužívám, jen řasenku - Avon momentálně, oční stíny - mám jich několik, a rtěnku - tedy spíš lesk - miss spotry, gabriela salvete (?), šampon mám pokaždý jiný - vybírám podle toho jak mi voní, např. Gliss kur … Tělové mléko normálně spíš neužívám.V těhu jsem mazala astridem, niveou Q10, od ježíška mám teď Ĺoreál jak na tělo tak na hubu :lol: , a parfem mám od přítele ´Jadore od diora … před těhu jsem se malovala každý den, těď když někam jdu, a mám zrovna náladu tak si ten obličej na ksicht i namaluju.Ale není to co to bývalo :lol:
Andělka

• Nahlásit
  • Citovat
440
20.3.06 20:38

Ahojky,

tak já jsem na tom asi takto :lol:

vlasy - Loreal, Elseve
make up - Loreal řasenka - Loreal
stíny - různé
tvářenka - bronzové perličky od Avonu
tělo - Dove
na prsa - Dermacol Enja Push up (stejně to asi nepomáhá :( )
obličej - Vichy Oligo 25 + Nivea Q10 oční krém
antiperspirant - Fa
sprcháč - Dove

parfém - D&G - Light Blue, Gucci - Rush 2 (teď zrovna je favorit), Lanvin - Eclat

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.3.06 20:55

Líbí se mi kolik nás používá Vichy, já taky. Hlavně šampon, noční krém a make-up proti vráskám, korekční tyčinku na pupínky, odličovač a pěnový čistič na obličej, samoopalovací krém a tyčinku na rty. Šampon teda střídám s Fructisem a krém na den mám od Hádka a od Dr. Gaye bambucké máslo. Mám hodně citlivou pleť a dlouho mi trvalo než jsem si našla Vichy.
A co parfémy, holky? Co používáte? Já jsem se momentálně po letech používání Burberrys of London zamilovala do DKNY Be delicious. Škoda že je to tak drahý a já musím čekat až do července na moje narozeniny :cry:
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
440
20.3.06 22:35

Ráďo teď jsi mi připoměla ještě další proprietky:

korekční tyčka - Vichy
pleťovou vodu - Normaderm od Vichy
odličovač očí - Lumene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit