Barvit padající vlasy?

3143
25.8.08 16:19

Barvit padající vlasy?

Potřebuji poradit, asi měsíc, možná dýl, mi padají vlasy, ale šíleně, na kožní jdu až za 14 dní. Koupila jsem si pantenol a vitamíny a snad to bude lepší. Teď bych si chtěla ale hlavu nabarvit, odrosty a tak. Co myslíte, může to mít vliv na vypadávání? Vlasy mi padají i s kořínkem(či jak to nazvat) - nelámou se, alespoň myslím. :D
Nemáte zkušenost? nebo není tady nějaká kožní doktorka? :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
25.8.08 16:22

Vlasy ti budou padat ještě tak dva měsíce, pak to samo přejde. Padají po porodu každému a všem zase dorostly - tak neboj :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
25.8.08 17:54

No jo, ale já jsem po porodu skoro 6 let. :D :D :D
je fakt, že jsem měla stresy, ale 2 měsíce??????? To budu plešatá. A co tedy barvit či ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
25.8.08 19:59

Já myslím, že vlasy nejčastěji padají díky hormonálním změnám, nebo výživou, vnějšíma vlivama to asi zas tak není, ale teď dělají i trvalé barvy bez amoniaku, tudíž šetrnější, je od Loreálu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
25.8.08 20:35
k.a.c.k.a. píše:
No jo, ale já jsem po porodu skoro 6 let. :D :D :D
je fakt, že jsem měla stresy, ale 2 měsíce??????? To budu plešatá. A co tedy barvit či ne?

Žjová - já na metříku zkoukla jen měsíce a týdny - roky mi unikly, potvory :oops: :roll: :)

Tak to ti teda nevím - co výživa? Máš dostatečně pestrou? A stresy?

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ave
837
25.8.08 20:43

Já jsem 5 měsíců po porodu a vlasy padají fest. Byla jsem teď u kadeřnice a právě jsem chtěla nabarvit. Ona mi to dost rozmlouvala, že to moc dobré není a radila vydržet. Tak jsme to vyřešily melírem. Jen sem tam a kupodivu mně to příjde lepší, než když jsem si nechala barvit celou hlavu. Tak u něj asi zůstanu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
26.8.08 00:03

Babsky recept :-)
nahrat 2 lzice olivoveho nebo ricinoveho oleje
1 lzice kefiru nebo bileho jogurtu
1 lzicka medu
1 zloutek

vse smichat a teple nanest na pokozku hlavy (suchou) pred mytim na pul hodiny az dve hodiny, na hlavu na:,–(it igelitovou cepici nebo pytlik a na to cepici, aby to bylo v teple. Pak dobre oplachnout a umyt normalne samponem.
Akorat to pry smyva barvu.

Napada me jako reseni na barveni vlasu vyzkouset treba prirodni bareni hennou.
A Walmark ma i nejaky vitaminy specialne na vlasy, nehty apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
28.8.08 19:07

Holky, moc díky, recept vyzkoušen, tak uvidíme, barvy nabarvené lorealem, je fakt bez amoniaku a supe voní. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama