Básnička z 90.let....

2580
1.6.21 21:29

Básnička z 90.let....

Ahoj, protoze tu mozna bude dost maminek v mem veku, rsda bych se zeptala, predevsim tech z vas, ktere jste nastoupily do prvni tridy po revoluci, kolem roku 1991, 1992 atd…

Meli jsme jakysi pracovni sesit nebo ucebnici na cesky jazyk… myslim ze 1. Az 3. trida zs…pro starsi to urcite nebylo. Byla hezky ilustrovana, autora postavicek pripadne dohledam. Urcite to nebyla zmatlikova…nevite jak se ty ucebnice a pracovni sesity jmenovaly?

Na pisanku jsme meli pracovni sesity Tom a Mimi, ale to bylo neco uplne jineho. Tohle byl proste cesky jazyk… rada bych ty ucebnice sehnala kvuli jedne basnicce…

Byla tam basnicka na divci a chlapecka jmena a melo se doplnovat jmeno podle slovni hricky…pak zas kasi michal. A kdyz prisel Michal, rekl at zas micha Ela. Ta? Zasmala se Michaela. Ta jen vsechno kazi… Kazi, prisvedcila Kazi. Delate z nej andela…ja ne, krikla Andela.

Prosim, nemate tu ucebnici nekdo nebo nepamatujete si jak ta basnicka znela cela? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
802
1.6.21 23:04

Je to ono?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
2.6.21 08:20
@annasmyc píše:
Je to ono?

ježiši děkuju! Děkuju! Já to sháněla roky:) :mavam: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
2.6.21 15:36
@Niemeyer píše:
ježiši děkuju! Děkuju! Já to sháněla roky:) :mavam: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

fakt? Dala jsem citaci do gůglu a vyjelo mi to v obrázcích

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat