Dětská oslava-program a občerstvení

1940
31.5.21 09:25

Dětská oslava-program a občerstvení

Ahoj rodiče! Chystám oslavu pro syna, který slaví 9. narozeniny. Něco už mám vymyšleno, ale ráda bych si přečetla i Vaše zkušenosti, co děti na oslavě bavilo za hry a aktivity a co jim chutnalo. Budu ráda za každou radu a zkušenost. Oslava by měla být na zahradě, když počasí dovolí. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22686
31.5.21 09:32

Kolik tam bude děti? Jen kluci nebo i holky? Dopoledne/ odpoledne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54209
31.5.21 15:28

Vždycky dělám ovocnou mísu, zeleninovou (nejvíc chutnají salátové okurky, cherry rajčata a papriky), různé křoupání, muffiny a listové tyčinky, šneky upeču. Když se mi chce, tak mini burgery dělávám (jednohubky).
A mám připravené svoje těsto. Průběžně peču čerstvou pizzu. Mám připravenou zásobu zmrzlin v mrazáku.
Nás čeká v září oslava 10r. dcery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1940
31.5.21 22:58

Děkuji. Mame to odpoledne. Asi 13deti. Chystam hry spolecenske a pohybove. Bonbony, syry, jednohubky, sladkosti, sneky, parky v testu, ovoce, zelenina, zmrzlina a dort. Syn udela koktejl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
18.6.21 21:54

Přidala bych se s dovolením s otázkou, budu prvně pořádat oslavu - děti 7 let a vůbec nevím kdy jim dát dort s pripitkem, hnedka na začátku nebo až nějak v průběhu. Máme to na 3 hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
18.6.21 22:45

Dort jsem dávala v průběhu (dcera 5 let) Napřed děti blbly na nafukovacim hradu (dá se pronajmout), pak dort, přípitek. Potom tvořivé hry. Následovala cesta za pokladem a pak už jen skákání, klouzání, prolejzání na hradu do úmoru :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat