Reklama

Batole - vzteká se a zlobí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nedamov
Nováček 6 příspěvků 20.10.10 16:04
Batole

Vztekání

Ahojky, nám bude o víkendu rok, občas si dá Samík naše uvařené jídlo, vetšinou ale ze skleničky. Sní toho méně než dřív k obědu, přesnídávky nechce už vůbec, chleba v pohodě. Mam jiný problém začíná být vzteklý a přes den je dost protivný. Nevíte čím by to mohlo být? Vždy byl zlatíčko. Asi mu rostou i další zoubky, protože strašně slintá, ale není to on. Jaké máte zkušenosti vy? Díky Petra

Reklama

Reakce:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 20.10.10 16:29

Ahoj,tak nas Samik je od toho roku taky vic vzdorovitej,vic protivnej,hur spi,min ji.Nejradsi by jedl jen polevky,normalni jidlo skoro vubec.Ale rostou mu uz nejakou dobu 4 stolicky najednou,tak to bude asi tim.A taky proste uz ma svoji hlavicku :)

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 20.10.10 16:47

Ahoj, Kubíkovi bude v sobotu taky rok, ale zatím musím zaklepat, že protivnost je pouze občasná k zubům nebo únavou :wink: To nejezení měl mezi 8-9.měsícem. Důvod jsme nezjistili, prostě nechtěl kromě mlíka vůbec nic :nevim:

nedamov
Nováček 6 příspěvků 20.10.10 16:58

Tak to jsme na tom tak nějak stejně, alespoň teda spinká dobře, snad to bude těma zoubkama. Momentálně vše co strčí do pusinky tak vyndavá rukama zkoumá to.Uf mop mám pořád po ruce. Je to s ním celkem náročné teď. Ale je to stejně zlatíčko.

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 20.10.10 19:28
nedamov píše:
Tak to jsme na tom tak nějak stejně, alespoň teda spinká dobře, snad to bude těma zoubkama. Momentálně vše co strčí do pusinky tak vyndavá rukama zkoumá to.Uf mop mám pořád po ruce. Je to s ním celkem náročné teď. Ale je to stejně zlatíčko.

Kubíkovi dávám na procházkách dudlík, i když už se snažíme odudlíkovat..­...všechno strká do pusinky - vajgly, brouky, kamínky, no všechno. Minule jsme ho chvilku nehlídala, běhal si sám na zahradě, a přinesl mi ukázat půlku žížaly :poblion: Kde byla ta druhá půlka, nevím :nevim: :mrgreen:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 20.10.10 20:02

Stoličky - byla týden jak vyměněná - hrůůza. přeji at to brzo přejde. :cert:

Peetuule
Kecalka 113 příspěvků 20.10.10 20:18

Ahoj, u nás to probíhá stejně.Od roka začala být hodně vzteklá.. Pořád kňourá a když jí něco vezmu co nemůže mít, tak si lehá a brečí. Jednou mi to udělala i v krámu.. Také nevím čím to je.. Roste nám jeden zoubek. Tak doufám že to bude tím.. A co se týče jídla, tak jsme na tom podobně. Dcera chce jíst jen sama a když jí krmím já, tak si to vyndá z pusy a kouká co papa. :nevim: :nevim:

nedamov
Nováček 6 příspěvků 20.10.10 22:52

Docela jsem se zasmála Kelišová, no jo no, náš Samík zase ochutnal granule našeho pejska, pořád se mu máchá v misce s vodou, ikdyž ví že to nesmí, ale jakmile se otočim šup ruka v misce. Asi budeme muset zkusit, aby papal sám, ale to mě asi klepne. Už vidím jak to bude všudeeeeee. Jinak my bez dudlíku teda ani ránu, to bude jednou boj. Lizbeth díky, snad to přežiju.

poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 21.10.10 21:12

Ahojky, my to máme podobné, jen s tím rozdílem, že by malý jedl pořád. Přes den je protivný a ufňukaný jen když jsme doma :twisted: , venku je v poho. Taky je v poho, když se sejde zbytek rodinky a může si s ním někdo neustále hrát. Tak i proto mám pocit, že to vztekání není od zoubků, ale od nudy… :-)

Peetuule
Kecalka 113 příspěvků 22.10.10 08:31
poki píše:
Ahojky, my to máme podobné, jen s tím rozdílem, že by malý jedl pořád. Přes den je protivný a ufňukaný jen když jsme doma :twisted: , venku je v poho. Taky je v poho, když se sejde zbytek rodinky a může si s ním někdo neustále hrát. Tak i proto mám pocit, že to vztekání není od zoubků, ale od nudy… :-)

Taky mi příjde, že je drera ufňukaná z nudy.. Teda pokud jí nevezmenu nějakou zakázanou věc.Když příjde nějaká návštěva Ivča má zábavu a hlavně se předvádí.. :wink: A když jdeme ven s kočárkem, tak to je peklo.. Neche sedět v kočárku.. Chce obdivovat vše kolem ní.. Zoubek nám roste,ale myslím si že se semnou dcera nudí.. :nevim:

poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 22.10.10 09:09
Peetuule píše:
poki píše:
Ahojky, my to máme podobné, jen s tím rozdílem, že by malý jedl pořád. Přes den je protivný a ufňukaný jen když jsme doma :twisted: , venku je v poho. Taky je v poho, když se sejde zbytek rodinky a může si s ním někdo neustále hrát. Tak i proto mám pocit, že to vztekání není od zoubků, ale od nudy… :-)
Taky mi příjde, že je drera ufňukaná z nudy.. Teda pokud jí nevezmenu nějakou zakázanou věc.Když příjde nějaká návštěva Ivča má zábavu a hlavně se předvádí.. :wink: A když jdeme ven s kočárkem, tak to je peklo.. Neche sedět v kočárku.. Chce obdivovat vše kolem ní.. Zoubek nám roste,ale myslím si že se semnou dcera nudí.. :nevim:

No bohužel, my nemůžeme jen sedět a hrát si - musíme zvládnout i domácnost :-)
A v tom kočárku, zkus jí dát do ruky hračku, aby se zabavila a seděla. Nebo osvědčený rohlík… :lol:

Peetuule
Kecalka 113 příspěvků 22.10.10 11:51
poki píše:
Peetuule píše:
poki píše:
Taky mi příjde, že je drera ufňukaná z nudy.. Teda pokud jí nevezmenu nějakou zakázanou věc.Když příjde nějaká návštěva Ivča má zábavu a hlavně se předvádí.. :wink: A když jdeme ven s kočárkem, tak to je peklo.. Neche sedět v kočárku.. Chce obdivovat vše kolem ní.. Zoubek nám roste,ale myslím si že se semnou dcera nudí.. :nevim:
A v tom kočárku, zkus jí dát do ruky hračku, aby se zabavila a seděla. Nebo osvědčený rohlík… :lol:

No přesně tak.. Já když vařím, tak Ivča musí vidět co dělám.. Takže vaří semnou,ale občas to prostě nejde..Má hračky na kočárku a nějak to nezabírá.. :( Rohlík u nás vydrží chvilku.. Ale pak se začne přetáčet a chce jít ven.. Nevím zda je dobré jí sustit ven a nebo jí nechat kňourat..

poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 22.10.10 19:47
Peetuule píše:
poki píše:
Peetuule píše:
poki píše:
A v tom kočárku, zkus jí dát do ruky hračku, aby se zabavila a seděla. Nebo osvědčený rohlík… :lol:
No přesně tak.. Já když vařím, tak Ivča musí vidět co dělám.. Takže vaří semnou,ale občas to prostě nejde..Má hračky na kočárku a nějak to nezabírá.. :( Rohlík u nás vydrží chvilku.. Ale pak se začne přetáčet a chce jít ven.. Nevím zda je dobré jí sustit ven a nebo jí nechat kňourat..

Asi bych to zkusila s tím kńouráním, třeba pochopí, že kočárek je na sezení. Ještě mě napadlo - máte kočárek po směru jízdy, nebo má mimi výhled jen na maminku?

Peetuule
Kecalka 113 příspěvků 24.10.10 12:02
poki píše:
Peetuule píše:
poki píše:
Peetuule píše:
poki píše:
Asi bych to zkusila s tím kńouráním, třeba pochopí, že kočárek je na sezení. Ještě mě napadlo - máte kočárek po směru jízdy, nebo má mimi výhled jen na maminku?
poki píše:
Peetuule píše:
poki píše:
Peetuule píše:
poki píše:

Jezdíme po směru.. Ale možná jsem si to udělala všechno sama.. Máme zahradu a tak chodíme často bez kočárku a dcera obdivuje a pak se jí nelíbí, když jí posadím do kočaru..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >