Batole snědlo sušenky pro psy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kuti
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 25.10.14 23:01
Batole snědlo sušenky pro psy

Byla jsem večer se starším dítkem pryč a manžel dal 13ti měsíčnímu Pedigree biscrok. Zjistila jsem to jen díky tomu, že jedna sušenka zůstala se spoustou drobečků ležet na pultíku dětské židličky. Vyjela jsem na něj, jak to děcku mohl dát a on, že prý byly jen 2 (jistotu nemám) a že si nevšiml, že jsou pro psy :zed:
Studovala jsem složení nepíší tam nic závadného, ale nic extra to asi nebude, když uvádí na obalu že jezevčíci max. 1 denně, střední plemena max 2 denně. Prcek má 10kg. Podle manžela je to OK, že je jako střední plemeno a limit je jen aby netloustly. :nevim:
Taky myslíte, že je to OK a nemusím to řešit nebo byste raději volali doktorce?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 25.10.14 23:04

@kuti manžel je borec! Něco takové jsem ještě neslyšela. Osobně si myslím, že by mělo dítě průjem nebo zvracelo, kdyby tam bylo něco závadného.

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 25.10.14 23:04

Bud uplne v klidu.. muj syn sni venku na zahrade takovy veci, ze jedna psi susenka je proti tomu uplne v pohode. Fakt mu z toho nic nemuze byt. :-)

latunka01
Kelišová 6980 příspěvků 25.10.14 23:05

Mě napadlo to samé - 10kg je jak střední plemeno :mrgreen: a dr bych nevolala - maximálně až když dostane průjem, tak budeš vědět po čem ;)
a nejsi v tom sama - můj měl včera za úkol chvilku pohlídat nejmladšího kluka - tak mu nacpal albert leták, aby si s tim šustil 8o :twisted: to, že to samozřejmě rozžvýkal si vůbec nevšiml, protože už čuměl do svojich novin a lebedil si, jak je to snadné to hlídání děti :zed:

kuti
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 25.10.14 23:07

@Eveelin taky nemám slov, jak si může nevšimnout, že jsou pro psa, když je pes namalovaný i na obalu toho sáčku :zed: :zed: fakt nechápu!
Jsem na něj naštvavá…myslím, že do toho psům semelou kde co (kosti, šlachy, kůže…) :poblion:

Lenek
Kelišová 5644 příspěvků 25.10.14 23:08

Podle manžela je to OK, že je jako střední plemeno
Tak to mě rozesmálo :palec: :potlesk: Manžel je borec. Jinak bych se toho taky nebála, pokud nezvrací :nevim:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 25.10.14 23:10

Omlouvám se, ale pobavilo mě to :lol: ne, určitě se mu nic nestane. ten limit je tam bych tipla taky, že kvůli tomu tloutnutí, a asi i obsahu cukru, tkerý je pro zvířata ještě míň vhodný než pro lidi. ale jedovatý to fakt není :kytka:

kuti
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 25.10.14 23:11

Díky vám za uklidnění :hug:…děsí mě, že nemám jistotu, kolik jich prcek snědl. Trochu jsem to nezvládla, jak jsem na chlapa vyjela a teď si myslím, že 2 řekl, jen aby mě uklidnil a nenadávala jsem.. :roll:
Ony jsou totiž docela velké. Jsou ve tvaru kosti (další proč nechápu, že to chlapa netrklo) a o něco větší, než třeba piškot..ale snad vše bude OK

marg
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 25.10.14 23:14

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jé já se nasmála, díky. Střední plemeno :mrgreen:
Vážně bych byla úplně v klidu.

Tunrida
Hvězda diskuse 49276 příspěvků 25.10.14 23:14

Na co doktorce? Tak si dal sušenku no. To psí žrádlo má kolikrát lepší složení jak to lidský :lol:

Eveelin
Echt Kelišová 9662 příspěvků 25.10.14 23:15

@kuti třeba bys mohla koupit granule pro velké plemeno a dávat to manželovi na večeři, aby si také šmáknul…

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 25.10.14 23:17

@Eveelin ne koupí konzervu: Vašemu miláčkovi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

babulka01
Generální žvanilka 22202 příspěvků 25.10.14 23:18
@RadkaCh píše:
Na co doktorce? Tak si dal sušenku no. To psí žrádlo má kolikrát lepší složení jak to lidský :lol:

Přesně tohle jsem chtěla napsat taky. :mrgreen: :mrgreen: A střední plemeno mě fakt rozsekalo. http://www.gify.nou.cz/…ory/z244.gif

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 25.10.14 23:19

Nebo manzelovi k veceri psi konzervicku :mrgreen: je to frajer :lol:
Neresila bych to 8)

Janyyy
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 25.10.14 23:19

@kuti no tak mi přijde, že u Vás manžel nebude jediný cvok v rodině:-), pže selským rozumem lze snadno odvodit, že i kdyby mu nasypal misku plnou granulí, že se z toho maximálně jenom po..re:-)…omyl stane se…řešila bych až pokud by mu to dával pravidelně:-).

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >