Dietní dort - průjmu pro roční

1120
23.10.14 17:35

dietni dort - po prujmu pro rocni

Ahojky. Jdu si pro radu. Mam cerstveho rocaka a o vikendu nas ceka oslava v uzke rodine. Uskalim vsak je prujem oslavence, presto bych mu rada udelala alespon symbolicky dort. Puvodne jsem mela v planu zakysanou smetanu s ovocm a piskoty, ale to pada. Nemate tip? Premyslela jsem o ryzi s mrkvi nebo bananem do formy, ale jak vytahnout vlhokst, aby to ztuhlo?

Jinak prujem konecne ustupuje, takze budu pomalinku rozsirovat jidelnicek. Je na diete uz 2 tydny, tak nechci rvnou plne zatizit traveni.

Diky za rady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29577
23.10.14 17:38

Tak předně-na průjem není potřeba jíst jen rýži, mrkev a banány. To je ale úplná blbost. A to chceš touhle šíleností cpát celou rodinu? :lol: :roll: Navíc nepíšeš, prč průjem má?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1452
23.10.14 17:39

Ja bych mu klidně dala piškotovo-banan-jogurtovy :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5307
23.10.14 17:41

@Aklama a co jen piškotový promazaný marmeládou, ozdobený popř. banánem či jiným ovocem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Chocoloco
23.10.14 17:42

@Aklama A co dortik z piskotu a rozvarenych jablek s pudinkem?
http://www.toprecepty.cz/…ty-nepeceny/
pro despele se slehackou, pro prcka bez

  • Citovat
  • Upravit
1120
23.10.14 17:45

@berry4 a konkretni rada by se nenasla?
@burgundy @HankaHK Diky. Piskot me vub :mavam: ec nenapadl

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
23.10.14 17:46

@Chocoloco Jo, ty jablka jsou dobrý a dietní, často je dělám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
23.10.14 18:00

@Aklama a napsat, proč měl malý průjem nemůžeš? To je totiž dost důležité

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1120
23.10.14 18:04

@Chocoloco to vypada hodne dobre

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1120
23.10.14 18:13

@berry4 snad budes ti to pomuze :lol: v konkretni rade. Alimentarni nakaza enteropatogenem yersenia.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
23.10.14 19:49

@Aklama takže nějaká bakteriální infekce ala salmonela. Tím pádem bych udělala na sfouknutí normální dort pro osazenstvo a ještě návdavkem malý mystičkový pro ročníka. S jednou svíčkou, foukat bude dvakrát, jemu bude jedno, co jí, až to nadělíš ;)
Takže klidně něco ala chocoloco? ;) ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1452
23.10.14 20:24

@Aklama ;) a ješte by to mohl být i muffin :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí