Hrozné kručení v bříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baibr
Stálice 70 příspěvků 21.10.14 07:40
Hrozné kručení v bříšku

Ahoj maminky. Mám 3 měsíčního chlapečka a asi 14 dní mu hrozně během kojení ( kojím z prsu ) a asi půl hodinku po tom kručí v bříšku, má tam takové převody. Na prdíky dáváme espumisan. Jinak Kojím co 2 hodky z obou prsou. Když odstříkam vytahnu z obou prsou i 120 ml. A má teď i častěji stolici takovou řidší, asi 4 x za den. Plen má počuraných dost. Byla jsem s tim u mudr, v podstatě mi moc nepomohla chodíme jen na kontrolu na převážení co týden, na radu mudr jsme vysadili i všechny vytamíny jako vigantolal a železo, ale žádné zlepšení. Kultivace na stolici byla v pořádku. Přibral málo jen 110 g za týden, ale jinak je to cvalda ma 6 kg a 2 měsíce 21 dní s přibíránim to bylo až do teď v pořádku. Je veselý nepláče. Mám říct mudr o jiná vyšetření třeba sono?

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3581 příspěvků 2 inzeráty 21.10.14 07:44

Není to z toho jak je hladový? A pak když si vezme milicko tak žaludek to zpracovává? :nevim:

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 21.10.14 07:55

Myslím, že to bude jen jak tráví, pokud jste byli u doktora a vše je v pohodě, dítě je spokojený, tak to bude O. K. :kytka:

baibr
Stálice 70 příspěvků 21.10.14 08:23

Dávala jsem mu několikrát zasebou pít i z lahvičky abych zjistila jestli mu to nedělá z hladu a pokaždé vypil těch 125 ml, víc jsem do něj nedostala a kručelo mi tam i tak.

katerinkaaa
Závislačka 3605 příspěvků 21.10.14 08:51

@baibr Malému to dělalo taky, byl to fakt rachot, že to šlo málem slyšet přes zavřené dveře, není to kručení, ale trávení, časem to přešlo :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >